real estate menu left
real estate menu right

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
M ČR na KT - 11.-12. 6. Nesměř - OOB Třebíč

09. 06. 2011  - Dohlášky do kategorií P3 a T5 přijímáme e-mailem již jen do dnešní 20. hodiny. Poté začneme (nejen) výpočetní techniku chystat na přesun do Nesměře. Pokud budou ještě volné mapy, můžete se přihlásit na prezentaci. Aktuální počty volných míst: sobota P3 - 10, T5 - 7; neděle P3 - 15, T5 - 15. Dále upozorňujeme, že neprovádíme žádné změny startovních časů!

 

08. 06. 2011  - Do sekce Zajímavosti byla vložena kategorie Z médií, v níž vás budeme zejména po závodě informovat o tom, jak o letošním mistrovství psaly noviny, různé weby atd. 

 

07. 06. 2011  - Můžete začít zkoumat, kdy přesně začne vaše cesta za postupem do co nejvyššího finále! Zveřejňujeme startovku sobotní kvalifikace a nedělní starty příchozích.

 

07. 06. 2011  - Moc prosíme všechny oddíly, které hodlají do Nesměře přijet autobusem, aby nám tuto skutečnost co nejdříve Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V centru závodu jsou opravdu velmi omezené možnosti pro parkování busů. Rádi bychom si proto připravili systém parkování dopředu. V případě, že přijede více nenahlášených autobusů, může se stát, že je budeme nuceni odeslat parkovat do Dolních Heřmanic! Díky mnohokrát.

 

07. 06. 2011  - Objednávky stravování a ubytování byly definitivně uzavřeny. Konečný přehled se nachází zde. Rovněž jsme aktualizovali přehled došlých plateb. Upozorňujeme, že účet bude kontrolován naposledy ve středu, pokud jste tedy zaplacení vkladů nechali na poslední chvíli, nezapomeňte nám na prezentaci přinést potvrzení o platbě!

 

07. 06. 2011  - Příjezd k tělocvičně a její "provozní dobu" zachycuje tento plánek. Auta zaparkujte v okolních ulicích, dodržujte při tom prosím pravidla silničního provozu.

 

07. 06. 2011  - Jak se na letošní souboj o tituly middlových králů připravují favorité v kategoriích H16, H18 a H20? Koukněte na videoanketu.

 

06. 06. 2011  - Česká televize o letošním šampionátu na middlu odvysílá zhruba půlhodinovou reportáž. K vidění budou záběry ze startu, doběhu, dvě kontroly z lesa a dojde též na anketu s účastníky mistrovství. Ve čtvrtek vše zkonzultujeme s Petrem Sopouškem přímo v terénu

 

05. 06. 2011  - Zejména na přání starosty Velkého Meziříčí bude v centru mistrovství po oba dny probíhat též jednoduchý závod pro veřejnost. Ten je určen výhradně běžcům neregistrovaným v ČSOS. Přestože v mapě této doprovodné akce lze nalézt pouze objekt sběrné kontroly nedělního mistrovství (viz plánek centra), kvůli férovosti se na trať závodu pro veřejnost můžete podívat.  

 

05. 06. 2011  - Přehledy plateb a požadavků na ubytování a stravování byly aktualizovány. Možnost objednat si ubytování a stravu končí dnešní půlnocí. Žádáme oddíly, aby si oba přehledy co nejdříve prohlédly a případné nesrovnalosti řešily v klidu již nyní. Čím méně nejasností zůstane, tím menší fronta při sobotní prezentaci vás čeká.

 

04. 06. 2011  - Na jaký start se mám v neděli vydat? Jak to bude daleko? Kdy odstartuje první závodník v mé finálové kategorii? Odpovědi na tyto i další otázky přinášejí pokyny.

 

03. 06. 2011  - Dnes jsme v Praze vyzvedli závodní mapy s tratěmi. V pondělí začne balení do mapníků. Již nyní se můžete podívat na tréninkovou mapu. V centru závodu bude k dispozici i s pěti cvičnými kontrolami.

 

03. 06. 2011  - Přinášíme kompletní seznam přihlášených závodníků. V současné době připravujeme startovní listiny, ale k ostrému losování můžet dojít až po zveřejnění žebříčku A po víkendových závodech.

 

02. 06. 2011  - Na mistrovský víkend se jistě těšíte minimálně stejně jako my. Aby čekání na vrchol jarní sezóny lépe ubíhalo, můžete zatím pořádně nastudovat plánek závodního centra.

 
Více článků...
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 2 z 5
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner


Banner
Banner

© 2009-2011 Roman Věžník - TTR7901. Designed by: Joomla 1.5 Template, top web hosting. Valid XHTML and CSS.