real estate menu left
real estate menu right

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
M ČR na KT - 11.-12. 6. Nesměř - OOB Třebíč

02. 06. 2011  - Přinášíme přehledy plateb, požadavků na ubytování a stravování. Vše je aktuální k 1. červnu. Vzhledem k malému počtu zájemců o večeři a snídani ve Velkém Meziříčí se ve školní jídelně rozhodli, že nabídku stravy ruší. Můžete však využít služeb některé z velkomeziříčských restaurací.

 

02. 06. 2011  - Jak se do RS Nesměř nejlépe dostat? Vítaným pomocníkem bude jistě obecnější a podrobnější schéma. Slovní doprovod:  Z dálnice D1 sjíždějte na exitu 146 Velké Meziříčí - východ. Vjeďte do Velkého Meziříčí směrem do centra a pod kopcem na křižovatce u fotbalového hřiště zabočte vlevo směr Tasov. Po podjetí železničního mostu zabočte vpravo po mostě přes řeku a za mostem hned doleva po asfaltové cestě podél řeky. Po cca 2,5 km dojedete na parkovací louku, která se nachází cca 1 km od centra, kam se už musí dojít pěšky. Vozidla se závodníky ubytovanými přímo v centru mohou dojet do centra a parkovat tam. Pozor! Asfaltová cesta podél řeky je široká pouze 3 m a je na ní málo míst pro vyhnutí protijedoucích vozidel. I když bude provoz řízen pořadateli, může se jízda prodloužit až na 30 minut. Prosím, počítejte s dostatečnou časovou rezervou.

 

01. 06. 2011  - Již za deset dní dostanete do rukou mapy letošního šampionátu. Virtuálně si je můžete osahat už nyní. Semifinálové síto nese název Rohovec, boje o tituly svedete na mapě Nesměř. Na to nejdůležitější - prostor závodu  - si však budete muset ještě týden a kousek počkat.

 

01. 06. 2011  - Zveřejňujeme seznam závodníků, kteří nemájí právo startu v mistrovských kategoriích. Tito běžci budou přeřazeni do kategorie T5. Pokud preferují jiné řešení, nechť nás kontaktují.

 

31. 05. 2011  - Mapy a tratě byly dnes ráno odeslány do Žaketu. V průběhu tohoto týdne zveřejníme náhledy designu všech tří map, již nyní můžete studovat parametry semifinálových i finálových tratí.

 

29. 05. 2011  - Možnost objednat si stravování (ať již v centru závodu, či ve školní jídelně) vyprší v neděli 5. června. Připomínáme, že v RS Nesměř nebude večer k dispozici jiné jídlo než předem objednaná večeře. K tomu, aby byla realizována večeře a snídaně ve školní jídelně, zatím stále chybí cca 5 zájemců. Upozorňujeme, že dle rozpisu je nutno poplatky za stravování a ubytování uhradit na účet OOB Třebíč společně se startovným. 

 

28. 05. 2011  - Regionální týdeník Velkomeziříčsko přinesl ve středu 25. května první ze série článků o orientačním běhu. Přečíst si jej můžete tady.

 

26. 05. 2011  - Nesměřské mistrovství zná svého generálního sponzora. Stala se jím firma ALPA, a. s. sídlící ve Velkém Meziříčí. Dalším sponzorem je firma Bosch Diesel, s. r. o. Jihlava, která věnovala tyto ceny pro tři nejlepší v kategoriích H21 a D21 v celkové hodnotě více než 30 000 Kč! Mediálním partnerem šampionátu je regionální týdeník Velkomeziříčsko, v němž nyní vychází seriál o orientačním běhu a začátkem června otiskne i pozvánku na závod.

 

24. 05. 2011 - Šampionát je propagován mimo jiné prostřednictvím tohoto plakátu. Dnes byl též aktualizován přehled požadavků na ubytování a stravování. Vzhledem k nízkému počtu zájemců o stravování ve Velkém Meziříčí bude nabídka večeře a snídaně ve školní jídelně zrušena, pokud se do 29. května nepřihlásí dostatečný počet strávníků. Dále zveřejňujeme přehled závodníků přihlášených přes e-mail.

 

23. 05. 2011 - První termín přihlášek skončil. Ke včerejší půlnoci registrujeme v přihláškovém systému 924 závodníků. Několik dalších (zejména zahraničních) zájemců se přihlásilo e-mailem. Váhající mají čas ještě do 29. května, budou však muset sáhnout hlouběji do peněženky. Po tomto datu je možné hlásit se již jen do kategorií P3 a T5. Ani ty ale nejsou nafukovací. Limitem bude počet map s těmito tratěmi. 

 

21. 05. 2011 - Pokud vás vaše (zejména) loňské výsledky neopravňují ke startu v mistrovských kategoriích a mezi vyvolené vás nakatapultovaly ani vaše dva nejlepší letošní závody v rankingu, možná jste si právo startu vybojovali při oblastním mistrovství, případně se na vás štěstí pousmálo při udělování výjimek. Přehled všech mimořádných oprávnění startu na letošním mistrovství naleznete zde. Jestliže nenajdete své jméno ani v tomto dokumentu, nezoufejte. Kategorie P3 a T5 jsou otevřeny všem zájemcům. 

 

17. 05. 2011  - Oznamujeme, že kapacita ubytování v RS Nesměř je plně obsazena. Dále upozorňujeme, že v sobotu večer nebude v centru závodu nabízena žádná jiná strava než večeře, kterou je nutno si předem závazně objednat. Aktualizovaná tabulka vašich požadavků na ubytování a stravování je tady.

 

17. 05. 2011  - Seznam závodníků s právem startu na M ČR KT 2011 podle součtu 2 nejlepších závodů v rankingu se nachází zde.

 

14. 05. 2011  - Ubytování na postelích v budovách je již plně obsazeno. V rekreačním areálu Nesměř si lze objednávat již pouze nocleh v chatkách. Současný stav požadavků na ubytování a stravování zachycuje tento přehled.

 
Více článků...
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 3 z 5
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner


Banner
Banner

© 2009-2011 Roman Věžník - TTR7901. Designed by: Joomla 1.5 Template, top web hosting. Valid XHTML and CSS.