real estate menu left
real estate menu right

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
M ČR na KT - 11.-12. 6. Nesměř - OOB Třebíč

13. 05. 2011  - Jaký terén vás čeká na letošním šampionátu? Co říká o kvalifikačním sítu jeho autor? Jak jsou koncipovány finálové tratě? Kudy je to nejlepší na osmičku? Koukněte na první videorozhovor a dozvíte se více.

 

09. 05. 2011  - Pro ubytované ve Velkém Meziříčí nabízíme sobotní večeři (hovězí vývar s nudlemi, kuřecí řízek s máslem maštěnými brambory a rajčatový salát) za 50 Kč. V neděli můžete posnídat za 25 Kč (obložený talíř, pečivo, káva, čaj, džus). Závazné objednávky zasílejte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

30. 04. 2011  - Můžete zasílat požadavky na stravování v rekreačním středisku Nesměř. V sobotu nabízíme hovězí vývar s játrovými knedlíčky za 18 Kč. Hlavní jídlo vás přijde na 60 Kč a vybrat si můžete buď vepřový řízek, vařené brambory a okurek, nebo boloňské špagety (omáčka z vepřového masa, posypáno sýrem). Nedělní snídaně proběhne formou švédských stolů a stojí 55 Kč. Provozovatel RS Nesměř slibuje, že bude, co hrdlo ráčí... Závazné objednávky zasílejte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

29. 04. 2011  - Již dvakrát okusil Marek Prášil na vlastní kůži pocit běžce finálové tratě H21A.  Na úvodních několika kilometrech se jeho průměrná rychlost vyšplhala na cifru 7:30. V závěru však dokázal pelášit pod 5 minut na kilometr. Celkový průměr tohoto eliťáka tak překročil 6:30. Mára má za to, že ti nejlepší mu na kilometru nedají více než 30 sekund. V současnosti dochází k úpravám finálové mapy tak, aby byly splněny požadavky stavitele a probíhačů.

 

26. 04. 2011  - Upozorňujeme váhající zájemce o mistrovství, že ubytování na postelích v budově je již z poloviny obsazeno.

 

26. 04. 2011  - Šampionát podporuje i město Velké Meziříčí. Pozdrav starosty pana Ing. Radovana Necida si můžete přečíst zde.

 

20. 04. 2011  - V sekci MAPY můžete studovat čtyři ukázky z finálového prostoru od oficiálních mapařů. Nutno však podotknout, že v těchto místech během šampionátu kontroly hledat nebudete.

 

16. 04. 2011  - Zveřejňujeme rozpis závodu, prozatím pouze ve formátu *pdf. Pro závodníky zajišťujeme večeři a snídani jak v centru závodu, tak ve školní jídelně ve Velkém Meziříčí. Ceny stravného budou upřesněny na tomto webu do konce dubna.

 

14. 04. 2011  - Začátkem tohoto týdne proběhl první test kvalifikačních tratí. Spřízněná duše OOB Třebíč Marek Prášil se vzdal možnosti běžet letošní mistrovství a rozhodl se pomoci nám s organizací šampionátu. O krásu Nesměřského údolí však ošizen nebude, neboť se stal naším dvorním probíhačem tratí určených pro hlavní kategorie. A jak rychle budou podle Máry prášit v semifinále nejlepší muži? Velezkušený a stále ještě elitní závodník věští průměr 6:15 min. na kilometr. Sám se v terénu pohyboval o půlminutku pomaleji.

 

23. 03. 2011  - Stavitel kvalifikace, Martin Klusáček, úspěšně absolvoval školení rozhodčích R2. Ve stavitelských úkolech byly jeho tratě dokonce vyhodnoceny jako nejlepší ze všech 42 účastníků. Martinovi i závodníkům M ČR na middlu 2011 přejme, ať se podobnému hodnocení těší i jeho semifinálové tratě. Více o školení se můžete dočíst tady.

 

02. 03. 2011 - Slíbený rozhovor s velkým sympaťákem, skvělým mapařem a skromným člověkem si můžete přečíst zde.

 

07. 02. 2011 - V sekci mapy nově zveřejňujeme dvě ukázky zmapování prostoru kvalifikace. Upozorňujeme, že kresba ještě neprošla generalizací. Již brzy si na stránkách mistrovství budete moci přečíst rozhovor s autorem těchto kvalitních výtvorů, Matějem Klusáčkem.

 

06. 02. 2011 - Ve spolupráci s firmou Termoprádlo Dana jsme pořídili první várku cen pro nejlepší závodníky. Jedná se o výrobky značky Klimatex v celkové hodnotě cca 18 000 Kč. Další důvod, proč přijet do Nesměřského údolí a bojovat o mistrovské medaile.

 

05. 02. 2011 - Včera opět několik hodin jednal organizační výbor. Záštitu nad mistrovstvím převzala radní kraje Vysočina RNDr. Marie Kružíková. Šampionát podporuje též město Velké Meziříčí.

 
Více článků...
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 4 z 5
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner


Banner
Banner

© 2009-2011 Roman Věžník - TTR7901. Designed by: Joomla 1.5 Template, top web hosting. Valid XHTML and CSS.