Startovka kategorie                                              11.6.2011 22:30:43
                                   MČR KT finále
===OOB Třebíč========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D16A        3.0km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A  438047 153.00      351
  2 Hanáková Magda           KRL                  KRL9651 A  416318 155.00      352
  3 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A  411564 157.00      353
  4 Kovářová Lenka           LTP                  LTP9750 A  232915 159.00      354
  5 Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 B  301640 161.00      355
  6 Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A  995893 163.00      356
  7 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A  416028 165.00      357
  8 Hlubučková Kristýna      KAM                  KAM9551 A  232418 167.00      358
  9 Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 B 1602631 169.00      359
 10 Hančová Petra            VRL                  VRL9652 A    9246 171.00      360
 11 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B  232017 173.00      361
 12 Haniszewska Angelik      POL                  POL       2028218 175.00      362
 13 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635 177.00      363
 14 Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A  220400 179.00      364
 15 Bořánková Karolína       KAM                  KAM9550 A   53599 181.00      365
 16 Šiková Karolína          LPM                  LPM9651 A  361960 183.00      366
 17 Procházková Marie        KAM                  KAM9554 A   51177 185.00      367
 18 Štičková Anna            LLI                  LLI9651 A  253131 187.00      368
 
Startovka kategorie: D16B        2.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hausenblasová Karol      KAM                  KAM9650 A  361971  53.00         
  2 Hovořáková Anna          SK Žabovřesky Brno   ZBM9653 B  416017  55.00         
  3 Vavrysová Barbara        LCE                  LCE9751 A  889309  57.00         
  4 Zakouřilová Štěpánk      TUV                  TUV9551 B   51238  59.00         
  5 Šiková Barbora           LPM                  LPM9650 A  361920  61.00         
  6 Argalášová Kateřina      TRI                  TRI9750 A   53215  63.00         
  7 Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A  515071  65.00         
  8 Papugová Andrea          TKE                  TKE9751    362939  67.00         
  9 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A  232620  69.00         
 10 Cych Weronika            POL                  POL       2028218  71.00         
 11 Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A  886271  73.00         
 12 Hošeková Vanda           VZA                  VZA9651    418912  75.00         
 13 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  77.00         
 14 Hoidekrová Lucie         LLI                  LLI9552 B  410734  79.00         
 15 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B   51633  81.00         
 16 Petrasová Zuzana         VAM                  VAM9653 A  405999  83.00         
 17 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A  410790  85.00         
 18 Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A  339542  87.00         
 
Startovka kategorie: D16C        2.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 B  224887   0.00         
  2 Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B   52013   2.00         
  3 Smutná Kateřina          TUV                  TUV9653 B  411561   4.00         
  4 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929   6.00         
  5 Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B  301430   8.00         
  6 Vlachová Eliška          KON                  KON9572 B    8898  10.00         
  7 Papugová Martina         TKE                  TKE9551    232217  12.00         
  8 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 A  232050  14.00         
  9 Kubičková Bára           SJH                  SJH9551 B  331719  16.00         
 
Startovka kategorie: D18A        3.3km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Szeliga Malgorzata       POL                  POL       2028218 154.00      251
  2 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A    9794 156.00      252
  3 Šrámková Michaela        SJH                  SJH9352 A  553458 158.00      253
  4 Chvalová Věra            LPM                  LPM9452 A  236994 160.00      254
  5 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A  416102 162.00      255
  6 Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 C  995795 164.00      256
  7 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009 166.00      257
  8 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A  219242 168.00      258
  9 Šestáková Petra          RBK                  RBK9357 A  219249 170.00      259
 10 Nožková Sára             TRI                  TRI9353 A    8652 172.00      260
 11 Šimková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 A 2011817 174.00      261
 12 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A  515087 176.00      262
 13 Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A  515413 178.00      263
 14 Morawska Ania            POL                  POL       2028218 180.00      264
 15 Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B  218978 182.00      265
 16 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov        TUR9353 A  995878 184.00      266
 17 Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443 186.00      267
 18 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A    8939 188.00      268
 
Startovka kategorie: D18B        2.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A  897363  74.00         
  2 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  76.00         
  3 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B  410728  78.00         
  4 Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 B  232405  80.00         
  5 Kosová Štěpánka          TRI                  TRI9458 A   49371  82.00         
  6 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645  84.00         
  7 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  86.00         
  8 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  88.00         
  9 Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499 C  416509  90.00         
 10 Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A   53699  92.00         
 11 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A 2011864  94.00         
 12 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A    8213  96.00         
 13 Mrázová Pavla            KAM                  KAM9350 A  301313  98.00         
 14 Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A  886267 100.00         
 15 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A   53722 102.00         
 16 Tichá Tereza             SJH                  SJH9452 A  995864 104.00         
 17 Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A    4536 106.00         
 18 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279 108.00         
 
Startovka kategorie: D18C        2.8km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hegerová Petra           RBK                  RBK9355 B  219245   1.00         
  2 Svobodová Klára          SOP                  SOP9352 B    8726   3.00         
  3 Benešová Jana            SJH                  SJH9451 A  920682   5.00         
  4 Steigrová Lucia          EBB                  EBB9351   2012276   7.00         
  5 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C  361990   9.00         
  6 Škrabalová Adéla         KOB MOIRA Brno       ABM9357 B  416012  11.00         
  7 Kovářová Veronika        TRI                  TRI9459 B   49338  13.00         
  8 Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B  888613  15.00         
  9 Benešová Iveta           SJH                  SJH9351 A  553451  17.00         
 10 Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B    8849  19.00         
 11 Krpatová Klára           TJN                  TJN9353 B  416846  21.00         
 12 Žuchová Nikola           TJN                  TJN9352 B  232503  23.00         
 13 Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A  218977  25.00         
 14 Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B  361903  27.00         
 15 Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A   49313  29.00         
 16 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712  31.00         
 17 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370  33.00         
 18 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A  515074  35.00         
 19 Myslivcová Pavla         SHK                  SHK9352 C    9472  37.00         
 20 Fundová Eliška           SHK                  SHK9351 A   51176  39.00         
 21 Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 A  253117  41.00         
 22 Kamererová Valérie       KAM                  KAM9452 B  428250  43.00         
 
Startovka kategorie: D20A        3.9km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kukolová Šárka           LCE                  LCE9251 A  889304 155.00      151
  2 Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 R  897388 157.00      152
  3 Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 A   53007 159.00      153
  4 Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A  889312 161.00      154
  5 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R  887944 163.00      155
  6 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151 165.00      156
  7 Kosová Barbora           TRI                  TRI9258 A  416127 167.00      157
  8 Teplá Karolína           SHK                  SHK9251 A 1008174 169.00      158
  9 Kubátová Zuzana          VRL                  VRL9151 A  515421 171.00      159
 10 Poloprutská Markéta      VLI                  VLI9251 A 2020750 173.00      160
 11 Chmelařová Michaela      SHK                  SHK9151 A  995857 175.00      161
 12 Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A  995792 177.00      162
 13 Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E  553444 179.00      163
 14 Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E  995837 181.00      164
 15 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408 183.00      165
 16 Čermáková Magdalena      SK Univerzity Palack UOL9155 A  361921 185.00      166
 17 Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 R  897391 187.00      167
 18 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R    8190 189.00      168
 
Startovka kategorie: D20B        3.5km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B  232496  46.00         
  2 Pekárková Monika         RBK                  RBK9252 B  301286  48.00         
  3 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  50.00         
  4 Muselíková Vladisla      KOB MOIRA Brno       ABM9151 A   49695  52.00         
  5 Moučková Andrea          RBK                  RBK9257 A   53766  54.00         
  6 Jastrzembská Tereza      TRI                  TRI9256 A   49312  56.00         
  7 Posseltová Tereza        TJN                  TJN9252 B  411767  58.00         
  8 Štrajtová Štěpánka       SK Univerzity Palack UOL9151 A   52465  60.00         
  9 Burdová Adéla            LDC                  LDC9152 B  434894  62.00         
 10 Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C  515412  64.00         
 11 Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A  232168  66.00         
 12 Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B  515039  68.00         
 13 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A  416043  70.00         
 14 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 R  995836  72.00         
 15 Beranová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR9159 R  995839  74.00         
 
Startovka kategorie: D21A        4.9km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedličková Zuzana        SHK                  SHK8150 E 1008173 144.00       51
  2 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676 146.00       52
  3 Holinková  Hana          ZPV                  ZPV6777 C   52587 148.00       53
  4 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755 150.00       54
  5 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E   51796 152.00       55
  6 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R   52328 154.00       56
  7 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522 156.00       57
  8 Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 E 1007544 158.00       58
  9 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E  995814 160.00       59
 10 Müllerová Věra           VAM                  VAM9051 E  515442 162.00       60
 11 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E  897345 164.00       61
 12 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R  995832 166.00       62
 13 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 168.00       63
 14 Doležalová Monika        KAM                  KAM8851 E  232409 170.00       64
 15 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E   51787 172.00       65
 16 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E  515450 174.00       66
 17 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136 176.00       67
 18 Mechlová Lenka           SHK                  SHK9051 R  515425 178.00       68
 19 Gomzyk-Omová Michae      OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086 180.00       69
 20 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 182.00       70
 21 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E  822282 184.00       71
 22 Heczková Bohdana         VLI                  VLI7750 E    7752 186.00       72
 23 Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E  500266 188.00       73
 24 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217 190.00       74
 
Startovka kategorie: D21B        4.4km    0m 25k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226  31.00         
  2 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  33.00         
  3 Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330  35.00         
  4 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C    9203  37.00         
  5 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353  39.00         
  6 Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A  515189  41.00         
  7 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  43.00         
  8 Bucká Martina            ABR                  ABR8651 C    7853  45.00         
  9 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853  47.00         
 10 Neradová Alena           LIT                  LIT8551 C  886283  49.00         
 11 Kašková Kateřina         CHA                  CHA7850 R  887906  51.00         
 12 Petrželová Tereza        SHK                  SHK8952 R  515140  53.00         
 13 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054  55.00         
 14 Doležalová Veronika      SHK                  SHK8753 C    9182  57.00         
 15 Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E  920656  59.00         
 16 Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 R   52507  61.00         
 17 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R   51473  63.00         
 18 Košárková Iva            SCP                  SCP8152 R   51568  65.00         
 19 Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 E  515488  67.00         
 20 Smutná Pavla             VAM                  VAM8651 C    9674  69.00         
 21 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  71.00         
 22 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C   51798  73.00         
 23 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  75.00         
 24 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180  77.00         
 
Startovka kategorie: D21C        4.3km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zamazalová Kateřina      TAP                  TAP9053 A  416010  22.00         
  2 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629  24.00         
  3 Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C   53301  26.00         
  4 Weissová Lucie           POBO - přátelé OB Op AOP8952 C   52941  28.00         
  5 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809  30.00         
  6 Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C    8008  32.00         
  7 Hubáčková Pavla          LCE                  LCE9052 C  889310  34.00         
  8 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469  36.00         
  9 Bednářová Michala        VAM                  VAM8951 C    9673  38.00         
 10 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173  40.00         
 11 Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R  500268  42.00         
 12 Šmerková Jitka           VSK Mendelu Brno     VBM8353 C  209751  44.00         
 13 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R    8479  46.00         
 14 Hojná Silvie             SCP                  SCP7950 C   51554  48.00         
 15 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415  50.00         
 16 Otrubová Johana          KON                  KON7852 C  995816  52.00         
 17 Jablonovská Lenka        SPE                  SPE9063   2008513  54.00         
 18 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  56.00         
 19 Pachnerová Dominika      CHA                  CHA7750 C    5177  58.00         
 20 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  60.00         
 21 Klíchová Jana            SSU                  SSU8151 C    9480  62.00         
 22 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  64.00         
 23 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815  66.00         
 24 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623  68.00         
 25 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677  70.00         
 26 Křížová Vendula          SCP                  SCP8355 C   51563  72.00         
 27 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598  74.00         
 28 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  76.00         
 29 Dittrichová Petra        KON                  KON8787 C  515153  78.00         
 30 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881  80.00         
 31 Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C   52339  82.00         
 32 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  84.00         
 33 Doležalová Lenka         SHK                  SHK8256 C    9148  86.00         
 34 Gabrovská Lucie          TAP                  TAP8854 C  888854  88.00         
 35 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  90.00         
 36 Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C   52295  92.00         
 37 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R   52144  94.00         
 38 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  96.00         
 39 Rábová Zuzana            RBK                  RBK8556 C   49856  98.00         
 40 Vodrážková Kateřina      VPM                  VPM7995 C   53252 100.00         
 41 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533 102.00         
 42 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605 104.00         
 
Startovka kategorie: D21D        3.9km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339   1.00         
  2 Neradová Eva             LIT                  LIT8951 C    8115   3.00         
  3 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077   5.00         
  4 Teplá Tereza             SHK                  SHK8851 C    9186   7.00         
  5 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 R    9785   9.00         
  6 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205  11.00         
  7 Tauchmanová Ivana        NPA                  NPA7852 C    9697  13.00         
  8 Přecechtělová Terez      KAM                  KAM8951 C    8564  15.00         
  9 Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  17.00         
 10 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329  19.00         
 
Startovka kategorie: D35A        3.6km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C   52715  35.00         
  2 Hořčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C   52472  37.00         
  3 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431  39.00         
  4 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128  41.00         
  5 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546  43.00         
  6 Kundratová Jana          JZL                  JZL7351 C  218973  45.00         
  7 Petráňová Jana           SCP                  SCP7555 C  301357  47.00         
  8 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303  49.00         
  9 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  51.00         
 
Startovka kategorie: D35B        3.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Korpasová Ivana          LBM                  LBM7362 C   52029   0.00         
  2 Kroniková Jana           SHK                  SHK7350 C    9176   2.00         
  3 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834   4.00         
  4 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C   53697   6.00         
  5 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728   8.00         
  6 Grycová Petra            TBM                  TBM7467 C  230679  10.00         
  7 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857  12.00         
  8 Čechová Marcela          TBM                  TBM7659 C   53284  14.00         
 
Startovka kategorie: D40A        3.4km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C  920695  45.00         
  2 Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C   52453  47.00         
  3 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198  49.00         
  4 Posseltová Romana        TJN                  TJN7050 C  410359  51.00         
  5 Benešová Iva             SJH                  SJH7051 C     109  53.00         
  6 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350  55.00         
  7 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  57.00         
  8 Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C   52767  59.00         
  9 Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C   51837  61.00         
 10 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  63.00         
 11 Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C  438601  65.00         
 12 Smutná Jana              VAM                  VAM6251 C    9676  67.00         
 13 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C 2011857  69.00         
 14 Kovaříková Mária         TRI                  TRI6950 C    8651  71.00         
 
Startovka kategorie: D40B        3.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606   0.00         
  2 Zimmermannová Milen      KRE                  KRE6851 C  416244   2.00         
  3 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222   4.00         
  4 Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C  416084   6.00         
  5 Procházková Alexand      OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258   8.00         
  6 Šmelíková Hana           RBA                  RBA6951    416825  10.00         
  7 Nykodýmová Monika        TBM                  TBM6870 C  232038  12.00         
  8 Semíková Iva             OKP                  OKP6852 C  331717  14.00         
  9 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  16.00         
 10 Křečková Petra           ZPV                  ZPV7076 C   52582  18.00         
 11 Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C   53167  20.00         
 12 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  22.00         
 13 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  24.00         
 
Startovka kategorie: D45A        3.4km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C  434580  55.00         
  2 Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C   52451  57.00         
  3 Jastrzembská Jarmil      TRI                  TRI6450 C    8659  59.00         
  4 Vavrysová Iva            LCE                  LCE6359 C  889289  61.00         
  5 Tichá Jana               TJH                  TJH6451 C   51925  63.00         
  6 Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C   52145  65.00         
  7 Teplá Hana               SHK                  SHK6561 C    9125  67.00         
  8 Jirková Renata           ZPV                  ZPV6553 C   52427  69.00         
  9 Hlavová Miroslava        KON                  KON6389 C   52417  71.00         
 10 Klapalová Jana           VAM                  VAM6451 C    9681  73.00         
 11 Ferdusová Eva            LCE                  LCE6461 C   52694  75.00         
 12 Hubáčková Dagmar         LCE                  LCE6569 C  889302  77.00         
 13 Šmelíková Jana           RBA                  RBA6670    307274  79.00         
 
Startovka kategorie: D45B        3.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ostřanská Iveta          SSU                  SSU6591 C  224901   0.00         
  2 Sýkorová Ivana           POBO - přátelé OB Op AOP6451 C  232169   2.00         
  3 Němečková Jarmila        OKP                  OKP6650 C    7965   4.00         
  4 Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C  410172   6.00         
  5 SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C   52943   8.00         
  6 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601  10.00         
  7 Dittrichová Lenka        KON                  KON6285 C   52420  12.00         
  8 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972  14.00         
  9 Chmelařová Marie         SHK                  SHK6352 C    9122  16.00         
 10 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219  18.00         
 11 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  20.00         
 12 Slezáková Jitka          LCE                  LCE6351 C   52701  22.00         
 
Startovka kategorie: D50A        3.1km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavková Dana             SCP                  SCP6150 C  301143  37.00         
  2 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  39.00         
  3 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870  41.00         
  4 Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C  301547  43.00         
  5 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  45.00         
  6 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  47.00         
  7 Hrstková Dana            SJI                  SJI6051 C   52358  49.00         
  8 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734  51.00         
  9 Kuchařová Ada            TBM                  TBM5855 C   53261  53.00         
 
Startovka kategorie: D50B        2.9km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C  886256  17.00         
  2 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823  19.00         
  3 Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150 C  502090  21.00         
  4 Gazdačková Jana          SHK                  SHK5851 C    9117  23.00         
  5 Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C   53306  25.00         
  6 Bouchalová Zdena         VPM                  VPM5757 C   52378  27.00         
  7 Vlažná Mirka             LCE                  LCE5852 C   52698  29.00         
  8 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  31.00         
  9 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  33.00         
 
Startovka kategorie: D55A        2.9km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202  81.00         
  2 Jahnová Helena           SCP                  SCP5550 C   52760  83.00         
  3 Procházková Helena       TBM                  TBM5351 C  301247  85.00         
  4 Opavová Stanislava       MLA                  MLA5451 C    7884  87.00         
  5 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966  89.00         
  6 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  91.00         
  7 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  93.00         
  8 Kolaříková Věra          SBK                  SBK5251 C   49685  95.00         
  9 Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C   53238  97.00         
 10 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900  99.00         
 11 Janotová Dobra           TBM                  TBM5662 C  886279 101.00         
 
Startovka kategorie: D55B        2.8km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Stackeová Anna           LCE                  LCE5551 C  889300  24.00         
  2 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900  26.00         
  3 Henková Svatava          RBK                  RBK5454 C   52092  28.00         
  4 Nováková Jana            NPA                  NPA5552 C    9690  30.00         
  5 Cigošová Anna            TBM                  TBM5253 C  410192  32.00         
  6 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  34.00         
  7 Kalibánová Jiřina        NPA                  NPA5351 C    9688  36.00         
  8 Vávrová Beáta            Magnus Orienteering  ASU5651 C   53003  38.00         
  9 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  40.00         
 10 Salajková Věra           LBM                  LBM5558 C   52058  42.00         
 
Startovka kategorie: D60A        2.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  83.00         
  2 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821  85.00         
  3 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  87.00         
  4 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  89.00         
  5 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C   52178  91.00         
  6 Neradová Alena           LIT                  LIT5051 C    8110  93.00         
 
Startovka kategorie: D60B        2.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Knoblochová Věra         VRL                  VRL4851 C    8998  26.00         
  2 Karmazínová Ivana        VLI                  VLI5150 C   51216  28.00         
  3 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  30.00         
  4 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763  32.00         
  5 Horáčková Stanislav      VLI                  VLI4950 C    4100  34.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skoumalová Marie         KON                  KON4589 C    8903  28.00         
  2 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  30.00         
  3 Liščinská Eva            TBM                  TBM4451 C   49660  32.00         
  4 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882  34.00         
  5 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576  36.00         
  6 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698  38.00         
  7 Gavendová Anna           TRI                  TRI4650 C   49330  40.00         
 
Startovka kategorie: H16A        3.3km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wolowczyk Krzysztof      POL                  POL       2028218 155.00      301
  2 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693 157.00      302
  3 Netuka Vojtěch           SHK                  SHK9701 A   51405 159.00      303
  4 Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9600 A  886286 161.00      304
  5 Dzioba Mateusz           POL                  POL       2028218 163.00      305
  6 Slíva Jan                LCE                  LCE9602 A  889313 165.00      306
  7 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570 167.00      307
  8 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A  888604 169.00      308
  9 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928 171.00      309
 10 Mudrák Štěpán            LCE                  LCE9601 A  889308 173.00      310
 11 Fürst Matouš             LLI                  LLI9603 B  436960 175.00      311
 12 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632 177.00      312
 13 Šmelík Martin            RBA                  RBA9601    406938 179.00      313
 14 Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A  232254 181.00      314
 15 Kettner Vojtěch          KAM                  KAM9601 A  897360 183.00      315
 16 Hubáček Jonáš            LCE                  LCE9501 A 2017666 185.00      316
 17 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607 187.00      317
 18 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936 189.00      318
 
Startovka kategorie: H16B        3.2km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jonáš Martin             BBA                  BBA9601    515307  75.00         
  2 Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B 1602630  77.00         
  3 Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B    8631  79.00         
  4 Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163  81.00         
  5 Vacek Vojtěch            SJI                  SJI9602 B  336769  83.00         
  6 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B  995812  85.00         
  7 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A  887156  87.00         
  8 Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 B   51995  89.00         
  9 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 A    9572  91.00         
 10 Sklenář Martin           SBR                  SBR9501 A  307332  93.00         
 11 Hraboš Matěj             RBA                  RBA9501   2012280  95.00         
 12 Ciekanski Mateusz        POL                  POL       2028218  97.00         
 13 Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B 1007542  99.00         
 14 Lesák Jakub              ZAM                  ZAM9603 A  426332 101.00         
 15 Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B  426400 103.00         
 16 Záděra Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9500 B  331262 105.00         
 17 Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A  336717 107.00         
 18 Čech Jan                 SJI                  SJI9601 A  232322 109.00         
 
Startovka kategorie: H16C        2.9km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čermák Matyáš            KAM                  KAM9501 B  232426   0.00         
  2 Svoboda František        SOP                  SOP9601 B    8727   2.00         
  3 Zamazal Tomáš            TAP                  TAP9501 C  416009   4.00         
  4 Garbacik Michal          POL                  POL       2028218   6.00         
  5 Aster Tomáš              SLA                  SLA9602 C  442861   8.00         
  6 Nejman Stanislav         CHA                  CHA9500 C  330671  10.00         
  7 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B  416289  12.00         
  8 Klabouch Martin          VZA                  VZA9602   2008506  14.00         
  9 Posselt Martin           TJN                  TJN9501 B  232512  16.00         
 10 Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B  425530  18.00         
 11 Pokorný Matěj            KRL                  KRL9502 B  232611  20.00         
 12 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156  22.00         
 13 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A  515123  24.00         
 14 Buk Michal               TJ Sokol Rovensko po ROU9601 B   53537  26.00         
 15 Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A   53833  28.00         
 16 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  30.00         
 17 Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A  416082  32.00         
 
Startovka kategorie: H18A        3.9km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 B  331549 154.00      201
  2 Argaláš Michal           TRI                  TRI9301 A  887630 156.00      202
  3 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458 158.00      203
  4 Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C  920667 160.00      204
  5 Buk Jindřich             TJ Sokol Rovensko po ROU9303 B 2031351 162.00      205
  6 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A  886823 164.00      206
  7 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493 166.00      207
  8 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B  886701 168.00      208
  9 Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A  886814 170.00      209
 10 Vavrys Johan             LCE                  LCE9302 A  553457 172.00      210
 11 Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A  515487 174.00      211
 12 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668 176.00      212
 13 Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A  887157 178.00      213
 14 Hubáček Michal           LCE                  LCE9301 A  886716 180.00      214
 15 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849 182.00      215
 16 Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A  995871 184.00      216
 17 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C  920700 186.00      217
 18 Kettner Lukáš            KAM                  KAM9403 A  887640 188.00      218
 
Startovka kategorie: H18B        3.5km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B  224905  61.00         
  2 Vištejn Jiří             KRL                  KRL9305 B  207839  63.00         
  3 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A  301383  65.00         
  4 Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B  416051  67.00         
  5 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  69.00         
  6 Šlajs Daniel             KRL                  KRL9403 A   51475  71.00         
  7 Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A  886825  73.00         
  8 Rusý Tomáš               KAM                  KAM9301 A  301101  75.00         
  9 Dvořáček Radek           VAM                  VAM9401 A   51471  77.00         
 10 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  899179  79.00         
 11 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 A  995842  81.00         
 12 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A  434590  83.00         
 13 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828  85.00         
 14 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A  515462  87.00         
 15 Jasinski Witold          POL                  POL       2028218  89.00         
 16 Valášek Jan              KAM                  KAM9400 A  232245  91.00         
 17 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A  886264  93.00         
 18 Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 B  410366  95.00         
 
Startovka kategorie: H18C        3.4km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157   1.00         
  2 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983   3.00         
  3 Kebis Samuel             SPE                  SPE9402    219113   5.00         
  4 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C    9575   7.00         
  5 Jarnot Michal            SOP                  SOP9302 B   49309   9.00         
  6 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B 1007546  11.00         
  7 Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B  416083  13.00         
  8 Mižúr Šimi               FBA                  FBA9401    416570  15.00         
  9 Zacha Ondřej             SJI                  SJI9304 B  219252  17.00         
 10 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B 2027239  19.00         
 11 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041  21.00         
 12 Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B  331211  23.00         
 13 Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B 2017668  25.00         
 14 Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A  410796  27.00         
 15 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A  232647  29.00         
 16 Zimmermann Martin        KRE                  KRE9301 B  428720  31.00         
 17 Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A  246864  33.00         
 18 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A  253370  35.00         
 19 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551  37.00         
 20 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526  39.00         
 21 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456  41.00         
 22 Provázek Jiří            SHK                  SHK9302 B   49604  43.00         
 23 Pova Ondřej              KRL                  KRL9304 B  207825  45.00         
 24 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B  416113  47.00         
 25 Semík Ondřej             KAM                  KAM9401 A  920683  49.00         
 26 Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 A   51993  51.00         
 27 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  53.00         
 28 Grabiec Mikolaj          POL                  POL       2028218  55.00         
 
Startovka kategorie: H20A        5.0km    0m 30k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolovský František       LPM                  LPM9202 A  887626 155.00      101
  2 Krejsa Vladimír          OOB SK Chrast        CHT9202 A   52158 157.00      102
  3 Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A  920652 159.00      103
  4 Picek Jan                TJN                  TJN9101 A  416840 161.00      104
  5 Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R  888891 163.00      105
  6 Kantor Ondřej            TRI                  TRI9103 R  920676 165.00      106
  7 Valenta Jiří             LCE                  LCE9201 A  896968 167.00      107
  8 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R  553445 169.00      108
  9 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486 171.00      109
 10 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 R  911220 173.00      110
 11 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E  515499 175.00      111
 12 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  515081 177.00      112
 13 Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 R  995802 179.00      113
 14 Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A  886812 181.00      114
 15 Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R   52135 183.00      115
 16 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A  887934 185.00      116
 17 Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441 187.00      117
 18 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R  515162 189.00      118
 
Startovka kategorie: H20B        4.4km    0m 27k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Přibyl Adam              LDC                  LDC9100 B    8340  75.00         
  2 Sýkora Jan               POBO - přátelé OB Op AOP9201 A  995870  77.00         
  3 Holinka Matouš           ZPV                  ZPV9222 B    8850  79.00         
  4 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 A   49362  81.00         
  5 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A  553455  83.00         
  6 Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B  500838  85.00         
  7 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633  87.00         
  8 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B  416331  89.00         
  9 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A    9990  91.00         
 10 Smitka Jan               SHK                  SHK9204 A   49603  93.00         
 11 Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C  920681  95.00         
 12 Tichý Tomáš              SJH                  SJH9201 A  886295  97.00         
 13 Gazda Viktor             TRI                  TRI9203 A    8661  99.00         
 14 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A   51110 101.00         
 15 Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A  515444 103.00         
 16 Vlažný Jakub             LCE                  LCE9102 R   52709 105.00         
 17 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A  303904 107.00         
 18 Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A  232705 109.00         
 19 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343 111.00         
 20 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A  553459 113.00         
 21 Kudera Daniel            SHK                  SHK9208 A  331418 115.00         
 
Startovka kategorie: H21A        6.0km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fortunato Jorge          SK Prostějov         JPV8901 C 1304089 130.00        1
  2 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608 132.00        2
  3 Kozák Osvald             TBM                  TBM8201 E  515009 134.00        3
  4 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C   53759 136.00        4
  5 Hanslian David           LCE                  LCE7835 R  995852 138.00        5
  6 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838 140.00        6
  7 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 R  887941 142.00        7
  8 Horyna Roman             VIC                  VIC7602 C   53376 144.00        8
  9 Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E  890118 146.00        9
 10 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931 148.00       10
 11 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337 150.00       11
 12 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 152.00       12
 13 Novák Jiří               NPA                  NPA7502 C    9693 154.00       13
 14 Jedlička Michal          SHK                  SHK7309 E  500878 156.00       14
 15 Mrázek Jan               SCP                  SCP8102 E  771771 158.00       15
 16 Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R  920674 160.00       16
 17 Šmehlík Eduard           SHK                  SHK8702 E  515483 162.00       17
 18 Slezák Zdeněk            LCE                  LCE8902 R  515460 164.00       18
 19 Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C  920699 166.00       19
 20 Hepner David             SHK                  SHK7601 E 1008172 168.00       20
 21 Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 R  515478 170.00       21
 22 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176 172.00       22
 23 Krajčík Michal           TKE                  TKE8704    533306 174.00       23
 24 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163 176.00       24
 25 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 E   53769 178.00       25
 26 Škoda Jakub              VLI                  VLI8800 R 1302790 180.00       26
 27 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R  500267 182.00       27
 28 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E  428255 184.00       28
 29 Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E  515127 186.00       29
 30 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110 188.00       30
 31 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850 190.00       31
 32 Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E  515404 192.00       32
 
Startovka kategorie: H21B        5.5km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozák Petr               KAM                  KAM6501 C   51733  36.00         
  2 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C    9559  38.00         
  3 Polák Vlastimil          VRL                  VRL7702 C    9000  40.00         
  4 Tihon  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9086  42.00         
  5 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142  44.00         
  6 Bašus Petr               SCP                  SCP7400 C  416199  46.00         
  7 Paclík Roman             SHK                  SHK7801 C    9137  48.00         
  8 Klech Richard            VRB                  VRB7201 C   51932  50.00         
  9 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  52.00         
 10 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    7872  54.00         
 11 Vodrážka Ondřej          VPM                  VPM7702 C  995796  56.00         
 12 Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R  888606  58.00         
 13 Poklop Martin            SSU                  SSU8802 E 1007536  60.00         
 14 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C   52288  62.00         
 15 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286  64.00         
 16 Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C  995883  66.00         
 17 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441  68.00         
 18 Makovský Jakub           TAP                  TAP8511 R  515475  70.00         
 19 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  72.00         
 20 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  74.00         
 21 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R  995797  76.00         
 22 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  78.00         
 23 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  80.00         
 24 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  82.00         
 25 Hubáček Josef            LCE                  LCE6127 R   52678  84.00         
 26 Weiner Jakub             SHK                  SHK7911 C    9140  86.00         
 27 Čech Radovan             TBM                  TBM7835 R  515094  88.00         
 28 Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 R   52296  90.00         
 29 Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002 R  515113  92.00         
 30 Komanec Václav           SHK                  SHK8406 R  995807  94.00         
 31 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  96.00         
 32 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R  515166  98.00         
 
Startovka kategorie: H21C        5.3km    0m 29k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Michal             RBK                  RBK8605 C  515193   1.00         
  2 Pašek František          KAM                  KAM7600 C   52300   3.00         
  3 Strachota Petr           TJN                  TJN8700 C  886714   5.00         
  4 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325   7.00         
  5 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R    9866   9.00         
  6 Šesták Jakub             RBK                  RBK9001 C  301284  11.00         
  7 Henych Petr              VLI                  VLI6001 C  515132  13.00         
  8 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R  899155  15.00         
  9 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272  17.00         
 10 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666  19.00         
 11 Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C  887166  21.00         
 12 Procházka Tomáš          SCP                  SCP8200 C  515114  23.00         
 13 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C    9278  25.00         
 14 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C 1155115  27.00         
 15 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047  29.00         
 16 Otruba Karel             PLU                  PLU7917 C   52482  31.00         
 17 Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R  920663  33.00         
 18 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8206 C  886265  35.00         
 19 Bouchal Jiří             VPM                  VPM8449 C  995860  37.00         
 20 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746  39.00         
 21 Suslov Sergej            VLI                  VLI8801 C 1301635  41.00         
 22 Jirásek Michal           SHK                  SHK8901 C  995831  43.00         
 23 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  45.00         
 24 Fiala Jan                BETA URSUS Brno      BBM7205 C  515468  47.00         
 25 Petras Tomáš             VAM                  VAM8801 C    9508  49.00         
 26 Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C  866998  51.00         
 27 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R  887920  53.00         
 28 Král Václav              SSU                  SSU8243 R   52555  55.00         
 29 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  57.00         
 30 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464  59.00         
 31 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C 1006283  61.00         
 32 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  63.00         
 33 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R    9504  65.00         
 34 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801  67.00         
 35 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C   52852  69.00         
 36 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990  71.00         
 37 Liščinský Zdeněk         TBM                  TBM8215 C   53282  73.00         
 38 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905  75.00         
 39 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  77.00         
 40 Drahokoupil Aleš         OOB SK Chrast        CHT8501 C  899165  79.00         
 
Startovka kategorie: H21D        4.8km    0m 28k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122   0.00         
  2 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622   2.00         
  3 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C  887924   4.00         
  4 Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 E   53104   6.00         
  5 Pilař Karel              MAS                  MAS5501 C 2026161   8.00         
  6 Zimon Pawel              POL                  POL        504029  10.00         
  7 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  12.00         
  8 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C  301627  14.00         
  9 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 C  886292  16.00         
 10 Kobr Tomáš               TJN                  TJN8901 C  416837  18.00         
 11 Bencúr Juraj             LCE                  LCE7701 R  515096  20.00         
 12 Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C   52475  22.00         
 13 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629  24.00         
 14 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C  887908  26.00         
 15 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  28.00         
 16 Veverka Tomáš            VAM                  VAM8401 C    9669  30.00         
 17 Peterka Vojtěch          LLI                  LLI7502 C  515503  32.00         
 18 Suchý Petr               LPM                  LPM7820 C  995848  34.00         
 19 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  36.00         
 20 Sokalski Dariusz         POL                  POL       2028218  38.00         
 21 Zajíc Vítězslav          TAP                  TAP8610 C  515469  40.00         
 22 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871  42.00         
 23 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884  44.00         
 24 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  46.00         
 25 Sychra Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8305 C   53311  48.00         
 26 Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C   52161  50.00         
 27 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  52.00         
 28 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672  54.00         
 29 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C  420428  56.00         
 30 Procházka Jiří           TBM                  TBM7633 C  515034  58.00         
 31 Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  60.00         
 32 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  62.00         
 33 Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C  995843  64.00         
 34 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307  66.00         
 35 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  68.00         
 
Startovka kategorie: H35A        4.9km    0m 30k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA                  KTA6901 C  515484  74.00         
  2 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  76.00         
  3 Kovář Jindřich           MAS                  MAS6800 C  301727  78.00         
  4 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  80.00         
  5 Jašek Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE7601 C   52511  82.00         
  6 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545  84.00         
  7 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430  86.00         
  8 Šístek Daniel            SCP                  SCP7507 C   51566  88.00         
  9 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R  434600  90.00         
 10 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C 1393031  92.00         
 11 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648  94.00         
 12 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 C  886826  96.00         
 13 Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C   51649  98.00         
 14 Janků Marek              SK SKI-OB Šternberk  STE7102 C   52510 100.00         
 15 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854 102.00         
 16 Boudný Jan               SCP                  SCP7417 C   51773 104.00         
 17 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797 106.00         
 
Startovka kategorie: H35B        4.2km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP                  ZBP7302 C  995800  10.00         
  2 Gálus Igor               LDC                  LDC7302 C  336784  12.00         
  3 Orany Tomáš              SJI                  SJI7311 C   52192  14.00         
  4 VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C  515066  16.00         
  5 Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405 C    7241  18.00         
  6 Svěchota Milan           MOV                  MOV7202 C   52778  20.00         
  7 Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C  887622  22.00         
  8 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  24.00         
  9 Svoboda Ondřej           SHK                  SHK7605 C    9135  26.00         
 10 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  28.00         
 11 Prášil Aleš              SJI                  SJI7415 C   52152  30.00         
 12 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  32.00         
 13 Milán Pavel              TBM                  TBM7227 C   53242  34.00         
 14 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967  36.00         
 15 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  38.00         
 16 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  40.00         
 17 Khel Richard             SCP                  SCP7500 C  416140  42.00         
 
Startovka kategorie: H40A        4.5km    0m 26k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Odehnal Roman            KOB MOIRA Brno       ABM6909 C  232879  79.00         
  2 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349  81.00         
  3 Hrouda Petr              VSK Mendelu Brno     VBM6900 C   53735  83.00         
  4 Černoch Karel            SKOB Zlín            TZL6835 C    8933  85.00         
  5 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230  87.00         
  6 Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C  920690  89.00         
  7 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893  91.00         
  8 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  93.00         
  9 Kunz Martin              BETA URSUS Brno      BBM7101 C  553435  95.00         
 10 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C 1004660  97.00         
 11 Venhoda Milan            SJI                  SJI7104 C  995900  99.00         
 12 Zikmund Zdeněk           NPA                  NPA6705 C    9967 101.00         
 13 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 103.00         
 14 Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C  980374 105.00         
 15 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048 107.00         
 
Startovka kategorie: H40B        4.1km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vacek Milan              SJI                  SJI6901 C  219243  51.00         
  2 Tryzna Pavel             VRL                  VRL6801 C 2019219  53.00         
  3 Posselt Martin           TJN                  TJN6802 C  232256  55.00         
  4 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C  515430  57.00         
  5 Holec Honza              MOV                  MOV6701 C  232417  59.00         
  6 Štětínský Pavel          MOV                  MOV7104 C   52780  61.00         
  7 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  63.00         
  8 Holinka Martin           ZPV                  ZPV6712 C  307331  65.00         
  9 Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C    8686  67.00         
 10 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM6901 C  331683  69.00         
 11 Beneš Jan                SJH                  SJH70A0            71.00         
 12 Gryc Jan                 TBM                  TBM6709 C   53233  73.00         
 13 Šuráň René               LCE                  LCE7034 C  436969  75.00         
 14 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C    9579  77.00         
 
Startovka kategorie: H45A        4.1km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nykodým Petr             TBM                  TBM6307 C   53263  34.00         
  2 Chmelař Pavel            SHK                  SHK6402 C    9154  36.00         
  3 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543  38.00         
  4 Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506  40.00         
  5 Láznička Robert          SKOB Zlín            TZL6309 C   53368  42.00         
  6 Urválek Jiří             TBM                  TBM6107 C   53296  44.00         
  7 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  46.00         
  8 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  48.00         
  9 Slezák Libor             LCE                  LCE6207 C  889301  50.00         
 10 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876  52.00         
 11 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424  54.00         
 12 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547  56.00         
 13 Tichý Martin             TJH                  TJH6401 C   51929  58.00         
 14 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282  60.00         
 15 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873  62.00         
 16 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C    8218  64.00         
 17 Vavrys Petr              LCE                  LCE6413 C  889290  66.00         
 18 Brlica Pavel             TBM                  TBM6517 C  920675  68.00         
 19 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  70.00         
 20 Semík Luboš              OKP                  OKP6204 C   52279  72.00         
 21 Zimmermann Pavel         KRE                  KRE6401 C   51418  74.00         
 22 Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM6508 C   53271  76.00         
 23 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231  78.00         
 24 Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C  224914  80.00         
 25 Pollák Jozef             TKE                  TKE6001    920651  82.00         
 
Startovka kategorie: H45B        3.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petráček Aleš            SJI                  SJI6301 C   53455  43.00         
  2 Patočka Petr             BETA URSUS Brno      BBM6300 C  553436  45.00         
  3 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  47.00         
  4 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270  49.00         
  5 SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C  515436  51.00         
  6 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  53.00         
  7 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971  55.00         
  8 Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C   53856  57.00         
  9 Kořínek Zdeněk           PEN                  PEN6201 C    7762  59.00         
 10 Teplý Jiří               SHK                  SHK6401 C    9123  61.00         
 11 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C  887168  63.00         
 12 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C 2020717  65.00         
 13 Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C   53827  67.00         
 14 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090  69.00         
 15 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401    515016  71.00         
 16 Hubáček Jaroslav         LCE                  LCE6311 C  889303  73.00         
 17 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321  75.00         
 18 Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C   51911  77.00         
 19 Papuga František         TKE                  TKE6302    307290  79.00         
 20 Hlava Miroslav           KON                  KON6515 C  500581  81.00         
 21 Valenta Jiří             LCE                  LCE6301 C   51508  83.00         
 22 Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C   49818  85.00         
 23 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  87.00         
 24 Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C  232736  89.00         
 25 Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C  920687  91.00         
 
Startovka kategorie: H45C        3.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C  619094   1.00         
  2 Navrátil Václav          KON                  KON6427 C   52725   3.00         
  3 Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C  630426   5.00         
  4 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490   7.00         
  5 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607   9.00         
 
Startovka kategorie: H50A        3.7km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  46.00         
  2 Kavka Jiří               SCP                  SCP5900 C  301147  48.00         
  3 Minařík Luboš            TBM                  TBM5711 C   53235  50.00         
  4 Gazdačko Milan           SHK                  SHK5702 C  410797  52.00         
  5 Kovář Karel              LTP                  LTP6102 C  420454  54.00         
  6 Korpas Jaroslav          LBM                  LBM6113 C   52063  56.00         
  7 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  58.00         
  8 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242  60.00         
  9 Michalec Jan             MLA                  MLA5701 C    7881  62.00         
 10 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C   53221  64.00         
 11 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  66.00         
 12 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498  68.00         
 13 Milota Josef             MLA                  MLA5801 C    7880  70.00         
 14 Šebesta Vlastislav       TBM                  TBM5807 C  410327  72.00         
 15 Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C    4644  74.00         
 16 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  76.00         
 17 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  78.00         
 18 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673  80.00         
 19 Grepl Ladislav           KON                  KON6111 C  433100  82.00         
 20 Ryšavý Jiří              MOV                  MOV5803 C   52776  84.00         
 21 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  86.00         
 22 Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C   52526  88.00         
 23 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682  90.00         
 
Startovka kategorie: H50B        3.3km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300   1.00         
  2 Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C   52531   3.00         
  3 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749 C  886293   5.00         
  4 Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C   52103   7.00         
  5 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277   9.00         
  6 Hošek Ladislav           SCP                  SCP6001 C   52115  11.00         
  7 Kunčar Antonín           LCE                  LCE5802 C  218793  13.00         
  8 Formanko Dusan           RBA                  RBA5801     51335  15.00         
  9 Gawel Jiří               SLO                  SLOxxxx C  301272  17.00         
 10 Kodeda Oldřich           VPM                  VPM5901 C   52372  19.00         
 11 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52356  21.00         
 12 Romanovský Alois         SJH                  SJH6101 C  331118  23.00         
 13 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  25.00         
 14 Tomaščin Jaroslav        MKP                  MKP5800 C   51691  27.00         
 15 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221  29.00         
 16 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337  31.00         
 17 Šilhavý Miroslav         LPM                  LPM5800 C   51153  33.00         
 18 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  35.00         
 19 Trejtnar Pavel           KUN                  KUN5801 C    9014  37.00         
 20 Tupec Jiří               VAM                  VAM5801 C    9599  39.00         
 21 Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C   52146  41.00         
 22 Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C   52666  43.00         
 23 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  45.00         
 
Startovka kategorie: H55A        3.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  42.00         
  2 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973  44.00         
  3 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  46.00         
  4 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  48.00         
  5 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324  50.00         
  6 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255  52.00         
  7 Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C  331213  54.00         
  8 Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C   49416  56.00         
  9 Jirka Jiří               ZPV                  ZPV5501 C   52428  58.00         
 10 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  60.00         
 11 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965  62.00         
 12 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  64.00         
 13 Kolařík Zdeněk           SBK                  SBK5406 C   49683  66.00         
 14 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  68.00         
 15 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816  70.00         
 16 Hickethier Manfred       Germany              GER5201    336118  72.00         
 
Startovka kategorie: H55B        3.3km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443   1.00         
  2 Jelínek Petr             MOV                  MOV5502 C   52982   3.00         
  3 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343   5.00         
  4 Kubálek Zdenek           RUZ                  RUZ5306 C  897365   7.00         
  5 Jahn Pavel               SCP                  SCP5500 C   52759   9.00         
  6 Henek Milan              RBK                  RBK5307 C   52078  11.00         
  7 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9311  13.00         
  8 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257  15.00         
  9 Junek Petr               SK Studenec          STH55A0            17.00         
 10 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Brno      BBM5300 C  219273  19.00         
 11 Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C   49558  21.00         
 12 Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C   52556  23.00         
 13 Sýkora Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP5401 C    8863  25.00         
 14 Juřeník Josef            MOV                  MOV5201 C   52774  27.00         
 15 Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C  436401  29.00         
 
Startovka kategorie: H60A        3.1km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP                  MKP4700 C   51706  38.00         
  2 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  40.00         
  3 Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C  886284  42.00         
  4 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171  44.00         
  5 Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C  416088  46.00         
  6 Novák Karel              NPA                  NPA5001 C    9686  48.00         
  7 Peterka František        TJP                  TJP4900 C    8861  50.00         
  8 Sponar Jan               TBM                  TBM5004 C   53295  52.00         
  9 Horáček Miroslav         VLI                  VLI5000 C    4214  54.00         
 10 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517  56.00         
 11 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217  58.00         
 12 Zabloudil Pavel          TBM                  TBM5003 C   53256  60.00         
 13 Buriánek Jaromír         SCP                  SCP4700 C   51562  62.00         
 14 Karmazín Petr            VLI                  VLI4901 C  361986  64.00         
 15 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221  66.00         
 16 Knobloch Jindřich        VRL                  VRL4901 C    8999  68.00         
 17 Kalibán Jaroslav         NPA                  NPA5101 C    9687  70.00         
 18 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  72.00         
 19 Přinda Oldřich           VLI                  VLI5101 C 1302773  74.00         
 
Startovka kategorie: H60B        2.9km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760   1.00         
  2 Švec Zdeněk              SLA                  SLA4700 C    8806   3.00         
  3 Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C   53305   5.00         
  4 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762   7.00         
  5 Procházka Jan            TBM                  TBM4907 C  320135   9.00         
  6 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  11.00         
  7 Jurčák Karel             SOP                  SOP5101 C    8720  13.00         
  8 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Brno      BBM5100 C  410398  15.00         
  9 Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C   49301  17.00         
 10 Farář Jaroslav           VRL                  VRL5002 C    9261  19.00         
 11 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C 2023807  21.00         
 12 Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C  232091  23.00         
 13 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C  553431  25.00         
 14 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760  27.00         
 15 Jirásek Jaroslav         SCH                  SCH4701 C    7890  29.00         
 16 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271  31.00         
 17 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  33.00         
 18 Pospíšil Jiří            TUV                  TUV4701 C    8323  35.00         
 
Startovka kategorie: H65A        3.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA                  SLA4600 C    8805  84.00         
  2 Fišák Jan                MLA                  MLA4401 C    7882  86.00         
  3 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129  88.00         
  4 Ostřanský Josef          SSU                  SSU4302 C  352330  90.00         
  5 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  92.00         
  6 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  94.00         
  7 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660  96.00         
  8 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  98.00         
  9 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 100.00         
 
Startovka kategorie: H65B        2.8km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    9577  16.00         
  2 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  18.00         
  3 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800  20.00         
  4 Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C   49847  22.00         
  5 Lisý Jan                 ONO                  ONO4201 C  301501  24.00         
  6 Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C   49651  26.00         
  7 Sklenář Jan              MLA                  MLA4201 C   51611  28.00         
  8 Gřunděl Ivan             SJH                  SJH4201 C  301345  30.00         
 
Startovka kategorie: H70         3.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763  83.00         
  2 Máslo Miroslav           SHK                  SHK4001 C    9103  85.00         
  3 Rejpal Petr              SCP                  SCP4100 C  410733  87.00         
  4 Boudný Zdeněk            SJI                  SJI3709 C   52180  89.00         
  5 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  91.00         
  6 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  93.00         
 
Startovka kategorie: H75         2.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C   53321  76.00         
  2 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  78.00         
  3 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  80.00         
  4 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  82.00         
  5 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  84.00         
  6 Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C  425533  86.00         
  7 Zemánek Bohumil          VRL                  VRL3601 C    8963  88.00         
 
Startovka kategorie: P3          1.9km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081   1.00         
  2 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569   3.00         
  3 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 B  331147   5.00         
  4 Hrabicová Iva            TJ Opava             OOP6150 C  232338   7.00         
  5 Buková Jana              TJ Sokol Rovensko po ROU7150    331208   9.00         
  6 Vláčilová Kateřina       SK Prostějov         JPV7757 C   52857  11.00         
  7 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051    897364  13.00         
  8 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C  232959  15.00         
  9 Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 C   53672  17.00         
 10 Hájková Kamila           SK Žabovřesky Brno   ZBM         52085  19.00         
 11 Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C  232740  21.00         
 12 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C   53179  23.00         
 13 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C  232884  25.00         
 14 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  887929  27.00         
 15 Butkovská Iveta          TKE                  TKE        307432  29.00         
 16 Peřinka Šimon            BETA URSUS Brno      BBM9700 C  331797  31.00         
 17 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411       102  33.00         
 18 Zvoníček Jan             KOB Směr Kroměříž    SKM9801 C  253380  35.00         
 19 Buk Petr                 TJ Sokol Rovensko po ROU0001 B  331503  37.00         
 20 Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850 C  416340  39.00         
 21 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852  41.00         
 22 Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C  301201  43.00         
 23 Nováková Lenka           TJ Sokol Rovensko po ROU9250    331058  45.00         
 24 Voborská Jana            Neregistrovaní       NER         51582  47.00         
 25 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B  416029  49.00         
 26 Loudová  Nicoletta       OOB TJ Turnov        TUR9250 C    9394  51.00         
 27 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  53.00         
 28 Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C   52602  55.00         
 29 Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099    416210  57.00         
 30 Horčička Vít             SK Univerzity Palack UOL9919 B  301552  59.00         
 31 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B  232250  61.00         
 32 Končaková Kateřina       OOB TJ Sokol Holešov HLV6856    416086  63.00         
 33 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232883  65.00         
 34 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752    331270  67.00         
 35 Věžníková Natálie        OOB Třebíč           TTR0777     52246  69.00         
 36 Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR          4125  71.00         
 
Startovka kategorie: T5          4.9km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641   0.00         
  2 Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C  887159   2.00         
  3 Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C 2023811   4.00         
  4 Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9312 C   52319   6.00         
  5 Novotná  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 C   51607   8.00         
  6 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  10.00         
  7 Said Bedřích             SK Žabovřesky Brno   ZBM9212 C  416015  12.00         
  8 Kopanicak Vladimír       TKE                  TKE        602614  14.00         
  9 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599  16.00         
 10 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623  18.00         
 11 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351    500556  20.00         
 12 Doležel Ondřej           SK SKI-OB Šternberk  STE9202 A   51123  22.00         
 13 Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C  416077  24.00         
 14 Mundok Marian            TJ Lokomotiva Beroun LBE9111 C   52317  26.00         
 15 Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C  232323  28.00         
 16 Jindřišková Martina      Magnus Orienteering  ASU8597 C   53111  30.00         
 17 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002      9491  32.00         
 18 Mátlová Pavlína          Magnus Orienteering  ASU9392 C  920653  34.00         
 19 Rohlík Petr              SKOB Kobra Vsetín    KVS6402 C  426339  36.00         
 20 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363  38.00         
 21 Seitler Milan            Magnus Orienteering  ASU9148 B  301583  40.00         
 22 Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001      9492  42.00         
 23 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  44.00         
 24 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C  886259  46.00         
 25 Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 A  416011  48.00         
 26 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905      9498  50.00         
 27 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFPxxxx     53196  52.00         
 28 Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C    8920  54.00         
 29 Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C   53679  56.00         
 30 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751     49458  58.00         
 31 Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 C  553440  60.00         
 32 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801    425561  62.00         
 33 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C  301369  64.00         
 34 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFPxxxx    232264  66.00         
 35 Kopáček Jan              OOB SK Chrast        CHT8510    410357  68.00         
 36 Vokoun Ondřej            Neregistrovaní       NER                70.00         
 37 Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251    405975  72.00         
 38 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901     52150  74.00         
 39 Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757     49890  76.00         
 40 Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901     52337  78.00         
 41 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604     52356  80.00         
 42 Ptáček Patrik            BETA URSUS Brno      BBM9800    331466  82.00         
 43 Zahradník Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM9108    232031  84.00         
 44 Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110      9352  86.00         
 45 Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601     52340  88.00