Startovka kategorie                                               9.6.2011 22:42:42
                                   MČR KT finále
===OOB Třebíč========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: P3          1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Uvizlová Radka           STH                  STH8451 C    9081   1.00         
  2 Křivda Tomáš             CHC                  CHC9901 B    9569   3.00         
  3 Hrabánková Zuzana        PGP                  PGP9950 B  331147   5.00         
  4 Hrabicová Iva            OOP                  OOP6150 C  232338   7.00         
  5 Buková Jana              ROU                  ROU7150    331208   9.00         
  6 Vláčilová Kateřina       JPV                  JPV7757 C   52857  11.00         
  7 Peterová Jana            DOB                  DOB0051    897364  13.00         
  8 Bořánek Michal           STE                  STE0007 C  232959  15.00         
  9 Rohlík Jan               KVS                  KVS9801 C   53672  17.00         
 10 Hájková Kamila           ZBM                  ZBM         52085  19.00         
 11 Mokrá Regina             ABM                  ABM6854 C  232740  21.00         
 12 Koucký Martin            EKP                  EKP9700 C   53179  23.00         
 13 Stříteský Tomáš          ZVS                  ZVS7401 C          25.00         
 14 Koucká Barbora           EKP                  EKP0050 C  887929  27.00         
 15 Butkovská Iveta          TKE                  TKE        307432  29.00         
 16 Peřinka Šimon            BBM                  BBM9700 C  331797  31.00         
 17 Liščinský Tomáš          ZBM                  ZBM8411       102  33.00         
 18 Zvoníček Jan             SKM                  SKM9801 C  253380  35.00         
 19 Buk Petr                 ROU                  ROU0001 B  331503  37.00         
 20 Zurynková Michaela       EKP                  EKP9850 C  416340  39.00         
 21 Švadlena Michal          CHC                  CHC0101 C 2011852  41.00         
 22 Potěšil Václav           VBM                  VBM5613 C  301201  43.00         
 23 Nováková Lenka           ROU                  ROU9250    331058  45.00         
 24 Voborská Jana            NER                  NER         51582  47.00         
 25 Hirš Otakar              VBM                  VBM9801 B  416029  49.00         
 26 Loudová  Nicoletta       TUR                  TUR9250 C    9394  51.00         
 27 Ludvík Matyáš            STB                  STB9801 B   52904  53.00         
 28 Růžička Lukáš            KSU                  KSU7849 C   52602  55.00         
 29 Zrníková Adéla           OSN                  OSN0099    416210  57.00         
 30 Horčička Vít             UOL                  UOL9919 B  301552  59.00         
 31 Bořil Jan                OSN                  OSN9700 B  232250  61.00         
 32 Končaková Kateřina       HLV                  HLV6856    416086  63.00         
 33 Procházková Jana         LBE                  LBE9950 C  232247  65.00         
 34 Kubínová Veronika        SKV                  SKV9752    331270  67.00         
 35 Věžníková Natálie        TTR                  TTR0777     52246  69.00         
 
Startovka kategorie: T5          4.9km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopec Tomáš              VOV                  VOV8203 C   52641   0.00         
  2 Hostaš Petr              TUR                  TUR9001 C  887159   2.00         
  3 Kříž Ondřej              PZR                  PZR8001 C 2023811   4.00         
  4 Nový Vlastimil           LBE                  LBE9312 C   52319   6.00         
  5 Novotná  Kateřina        PHK                  PHK8252 C   51607   8.00         
  6 Klimplová Zuzana         LPU                  LPU8151 C    9333  10.00         
  7 Said Bedřích             ZBM                  ZBM9212 C  416015  12.00         
  8 Kopanicak Vladimír       TKE                  TKE        602614  14.00         
  9 Gomzyk Andriy            TUR                  TUR8001 C    5599  16.00         
 10 Nývlt Petr               SNA                  SNA8004 C    9623  18.00         
 11 Mrázková Romana          SJC                  SJC8351    500556  20.00         
 12 Doležel Ondřej           STE                  STE9202 A   51123  22.00         
 13 Kavan Jiří               SKM                  SKM9402 C  416077  24.00         
 14 Mundok Marian            LBE                  LBE9111 C   52317  26.00         
 15 Pietraszek Martin        OOP                  OOP8100 C  232323  28.00         
 16 Jindřišková Martina      ASU                  ASU8597 C   53111  30.00         
 17 Ptáček Jiří              SRK                  SRK9002      9491  32.00         
 18 Mátlová Pavlína          ASU                  ASU9392 C  920653  34.00         
 19 Rohlík Petr              KVS                  KVS6402 C  426339  36.00         
 20 Procházková Kateřina     LBE                  LBE9350 C  410363  38.00         
 21 Seitler Milan            ASU                  ASU9148 B  301583  40.00         
 22 Macháň Václav            SRK                  SRK9001      9492  42.00         
 23 Polák Zdeněk             VSP                  VSP5203 C   51740  44.00         
 24 Zelenka  Tomáš           PHK                  PHK9001 C  886259  46.00         
 25 Fasurová Tereza          ABM                  ABM9059 A  416011  48.00         
 26 Pátek Lukáš              SRK                  SRK8905      9498  50.00         
 27 Suková Anna              MFP                  MFPxxxx     53196  52.00         
 28 Háj Jakub                TZL                  TZL8501 C    8920  54.00         
 29 Rouš Pavel               VBM                  VBM8102 C   53679  56.00         
 30 Petrová Tereza           VOV                  VOV8751     49458  58.00         
 31 Műller  Martin           PHK                  PHK8903 C  553440  60.00         
 32 Bendák Jan               LTU                  LTU9801    425561  62.00         
 33 Wagner Libor             DKP                  DKP8511 C  301369  64.00         
 34 Suková Eva               MFP                  MFPxxxx    232264  66.00         
 35 Kopáček Jan              CHT                  CHT8510    410357  68.00         
 36 Vokoun Ondřej            NER                  NER                70.00         
 37 Grundmannová Hana        LTU                  LTU9251    405975  72.00         
 38 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901     52150  74.00         
 39 Azebová Martina          PHK                  PHK6757     49890  76.00