Startovka oddílů                                                   9.6.2011 22:44:34
                           MČR KT 2011 Nesměř OOB Třebíč
===OOB Třebíč=========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mokrý Jan                ABM6611  232736    H45    122.00         
  2 Mokrá Regina             ABM6854  232740    P3     148.00         
  3 Odehnal Roman            ABM6909  232879    H40    141.00         
  4 Fasurová Tereza          ABM9059  416011    T5     173.00         
  5 Hrobař Štěpán            ABM9106  995859    H20     27.00      427
  6 Muselíková Vladislava    ABM9151   49695    D20     10.00      315
  7 Mokrý Stanislav          ABM9202  886812    H20     37.00      437
  8 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H20      9.00      409
  9 Toman Filip              ABM9309  331211    H18     11.00      516
 10 Škrabalová Adéla         ABM9357  416012    D18     79.00      392
 11 Obrátil Štěpán           ABM9409  886825    H18      9.00      513
 12 Mokrý Ondřej             ABM9410  886814    H18     27.00      540
 13 Otrusinová Jana          ABM9560   52013    D16     46.00      197
 14 Odehnalová Tereza        ABM9757  438047    D16     12.00      163
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team Bruntál                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucký Josef              ABR6001    7854    H50    155.00         
  2 Bucká Martina            ABR8651    7853    D21      1.00      201
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richter Rudolf           ADA5113  352315    P3     154.00         
  2 Richterová Nataša        ADA7451   52715    D35    116.00         
  3 Richterová Nataša        ADA9651  253151    P3     160.00         
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sýkora Jiří              AOP5401    8863    H55    114.00         
  2 Kostka Evžen             AOP5701   52666    H50    113.00         
  3 Peřinka Jan              AOP6301  887168    H45    182.00         
  4 Sýkorová Ivana           AOP6451  232169    D45    183.00         
  5 Hadač Miroslav           AOP6501  887166    H21     12.00       25
  6 Schuster Martin          AOP6502  995843    H21     72.00      145
  7 Schusterová Martina      AOP6551  416142    D45    141.00         
  8 Valík Luděk              AOP7101  980374    H40    109.00         
  9 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21     18.00       37
 10 Kostková Jana            AOP7151   52453    D40    150.00         
 11 Kašparová Šárka          AOP7251   52295    D21     59.00      288
 12 Besta Michal             AOP7601  920674    H21     50.00      101
 13 Weissová Lucie           AOP8952   52941    D21      3.00      204
 14 Melecký Martin           AOP9001  920663    H21      2.00        5
 15 Peřinka Jan              AOP9101  553459    H20     39.00      439
 16 Sýkora Jan               AOP9201  995870    H20     23.00      423
 17 Navrátil Boris           AOP9202  253130    H20      1.00      401
 18 Hadač Filip              AOP9301  887157    H18     19.00      528
 19 Rossmanith Vojta         AOP9302  410366    H18      7.00      510
 20 Schuster Marek           AOP9303  995871    H18     31.00      546
 21 Šarmanová Alena          AOP9352  232405    D18     57.00      359
 
 
Startovka oddílu: AOV - OOB TJ Baník Ostrava                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mielec Jaromír           AOV6901  515430    H40    151.00         
  2 Krejčí Kateřina          AOV9350  253117    D18     55.00      356
  3 Mielec Jaromír           AOV9701  515123    H16     56.00      453
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H45    138.00         
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strachota Jaroslav       ASU5600   52556    H55    156.00         
  2 Vávrová Beáta            ASU5651   53003    D55    152.00         
  3 Kolář Rudolf             ASU6301  920687    H45    200.00         
  4 Barcík Peter             ASU6612  920690    H40    143.00         
  5 Barcíková Renata         ASU6751  920695    D40    164.00         
  6 Aleš David               ASU7517  515175    H35    162.00         
  7 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21     61.00      291
  8 Labašová Katarína        ASU8351  920656    D21      7.00      210
  9 Vávrová Veronika         ASU8598  920685    D21     63.00      294
 10 Zbranek Roman            ASU8808  920699    H21     34.00       69
 11 Navrátil Tomáš           ASU8817  920666    H21     12.00       26
 12 Vozdová Klára            ASU8964  515189    D21     35.00      252
 13 Seitler Milan            ASU9148  301583    T5     151.00         
 14 Barcík Robert            ASU9201  920652    H20     21.00      421
 15 Ostřanský Filip          ASU9243  920681    H20     15.00      415
 16 Křečková Lenka           ASU9271  515412    D20     34.00      339
 17 Mušinský Tomáš           ASU9348  920667    H18     15.00      522
 18 Kolářová Renáta          ASU9351  995795    D18     55.00      357
 19 Mátlová Pavlína          ASU9392   53112    T5     159.00         
 20 Minář Marek              ASU9444  920700    H18     35.00      552
 21 Šincl Jiří               ASU9446  224905    H18      5.00      507
 22 Horvát Petr              ASU9447  886264    H18      9.00      514
 23 Sokolová Ludmila         ASU9499  416509    D18     73.00      383
 
 
Startovka oddílu: BBA - Kobra Bratislava                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jonáš Martin             BBA9601  515307    H16     82.00      492
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Brno                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H60    119.00         
  2 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55    134.00         
  3 Patočka Petr             BBM6300  553436    H45    146.00         
  4 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H45    126.00         
  5 Kunz Martin              BBM7101  553435    H40    139.00         
  6 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21     52.00      105
  7 Záděra Pavel             BBM9500  331262    H16     48.00      441
  8 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H16     70.00      474
  9 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    P3     144.00         
 10 Ptáček Patrik            BBM9800  331466    T5     171.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H75    105.00         
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H75    101.00         
  3 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65    113.00         
  4 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70    125.00         
  5 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50    157.00         
  6 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H50    131.00         
  7 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45    100.00         
  8 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45    150.00         
  9 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35    144.00         
 10 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21     18.00       38
 11 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21     49.00      273
 12 Novák Daniel             BOR8702  887924    H21     24.00       49
 13 Sedláčková Oldřiška      BOR8752   51473    D21     23.00      234
 14 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21     70.00      141
 15 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D21     69.00      303
 16 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D20     24.00      329
 17 Beranová Barbora         BOR9159  995839    D20     28.00      333
 18 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H18     17.00      525
 19 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18      5.00      508
 20 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H18     13.00      519
 21 Průcha Pavel             BOR9304 1993526    H18      1.00      501
 22 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H16     76.00      483
 23 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     10.00      161
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Pavla              BOV4251    9576    D65    107.00         
  2 Starý Břetislav          BOV4402    9577    H65    159.00         
  3 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    H60    139.00         
  4 Sikorová Marie           BOV4852   52178    D60    102.00         
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Käss Pavel               BSO7000    8686    H40    111.00         
  2 Rambousek  Karel         BSO7907    7872    H21     68.00      137
  3 Procházková Monika       BSO9150  301408    D20     20.00      325
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D40    172.00         
  2 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D18     83.00      398
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55    130.00         
  2 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D55    158.00         
  3 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H55    102.00         
  4 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45    179.00         
  5 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50    103.00         
  6 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21     63.00      295
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H55    118.00         
  2 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H55    128.00         
  3 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H55    108.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70    119.00         
  2 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65    165.00         
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60    163.00         
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60    120.00         
  5 Lustig Zdeněk            DKP5601  436443    H55    126.00         
  6 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50    127.00         
  7 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45    158.00         
  8 Klaška Pavel             DKP6500    9876    H45    152.00         
  9 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35    136.00         
 10 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D45    161.00         
 11 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21      3.00      205
 12 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21      7.00      211
 13 Janata Martin            DKP8306  888608    H21      8.00       17
 14 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21     13.00      219
 15 Wagner Libor             DKP8511  301369    T5     123.00         
 16 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21     61.00      292
 17 Pospíšil Ondřej          DKP8717  336746    H21     44.00       89
 18 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21     65.00      297
 19 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D21     19.00      228
 20 Karochová Simona         DKP8853   51787    D21     65.00      298
 21 Svobodná Madla           DKP9154  887944    D20     30.00      335
 22 Klaška Pavel             DKP9301  416113    H18     33.00      549
 23 Svobodná Tereza          DKP9350   53699    D18     69.00      377
 24 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D18     51.00      350
 25 Šňupárek Václav          DKP9500  886607    H16     70.00      475
 26 Lustig Matyáš            DKP9507    8631    H16     54.00      450
 27 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H16     64.00      465
 28 Šňupárková Anna          DKP9652  515071    D16      8.00      159
 29 Nováková Tereza          DKP9751  886271    D16     28.00      179
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    P3     146.00         
  2 Čáp Ondřej               DOB7405    7241    H35    138.00         
  3 Kolek Petr               DOB7501  887908    H21     48.00       97
  4 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21     65.00      299
  5 Janda Martin             DOB8002  920696    H21     26.00       53
  6 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21      8.00       18
  7 Hošek Radim              DOB8737  301627    H21     72.00      146
  8 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21     43.00      264
  9 Peterová Alena           DOB8953    7247    D21     31.00      246
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rančák Josef             DOK5000  886284    H60    125.00         
  2 Novák Tom                DOK5500  886255    H55    152.00         
  3 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D50    123.00         
 
 
Startovka oddílu: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jandera Tomáš            DVP7304  232723    H35    120.00         
  2 Janderová Markéta        DVP7751  232976    P3     140.00         
 
 
Startovka oddílu: EBB - TJ Slávia Ekonóm Bánská Bystrica         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Steigrová Lucia          EBB9351 2012276    D18     63.00      368
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  887929    P3     126.00         
  2 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H55    144.00         
  3 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H55    110.00         
  4 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D55    144.00         
  5 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50    129.00         
  6 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H50    149.00         
  7 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D50    115.00         
  8 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45    139.00         
  9 Koucký Roman             EKP6301  515195    H45    208.00         
 10 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35    100.00         
 11 Koucká Ivana             EKP6850  361943    D40    156.00         
 12 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21     15.00      222
 13 Ondráček Radim           EKP7414   52852    H21     40.00       81
 14 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21     24.00       50
 15 Koucký Martin            EKP9700   53179    P3     136.00         
 16 Zurynková Michaela       EKP9850  416340    P3     106.00         
 
 
Startovka oddílu: FBA - TJ Slávia Farmaceut Bratislava           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mižúr Šimi               FBA9401  416570    H18     27.00      541
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H60    169.00         
  2 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55    140.00         
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75    107.00         
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65    135.00         
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H50    145.00         
  4 Šimek Tomáš              FSP6304  995873    H45    102.00         
  5 Borovičková Lenka        FSP7350  995809    D21     27.00      240
  6 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H35    134.00         
  7 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H35    102.00         
  8 Borovičková Jana         FSP9455  888613    D18     55.00      358
 
 
Startovka oddílu: GER - Planeta Radebeul  - Germany              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Manfred       GER5201  336118    H55    154.00         
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           HAR7203  301545    H35    160.00         
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 SOCHOROVÁ Hana           HAV6250   52943    D45    165.00         
  2 SOCHOR Tomáš             HAV6301  515436    H45    112.00         
  3 VÉBR Radek               HAV7103  515066    H35    114.00         
 
 
Startovka oddílu: HLV - OOB TJ Sokol Holešov                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peška Antonín            HLV4801  416088    H60    153.00         
  2 Končák Jaroslav          HLV6321   53856    H45    192.00         
  3 Sedláček Jaroslav        HLV6404   53827    H45    204.00         
  4 Končaková Kateřina       HLV6856  416086    T5     129.00         
  5 Sedláčková Jana          HLV7060  416084    D40    154.00         
  6 Sedláček Ondřej          HLV9732   53833    H16     56.00      454
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H50    127.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21     45.00      267
  2 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21     57.00      285
  3 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     54.00      451
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 2011852    P3     108.00         
  2 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H65    131.00         
  3 Švadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40    134.00         
  4 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H35    104.00         
  5 Pešek Ondřej             CHC8502    9559    H21     54.00      109
  6 Hanuš Pavel              CHC9302    9575    H18     13.00      520
  7 Křivda Martin            CHC9501    9570    H16     78.00      486
  8 Janeba Vladimír          CHC9602    9572    H16     62.00      462
  9 Křivda Tomáš             CHC9901    9569    P3     150.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švecová Iva              CHT7151   53167    D40    162.00         
  2 Jansa Jiří               CHT8402   51896    H21     18.00       39
  3 Drahokoupil Aleš         CHT8501  899165    H21     48.00       98
  4 Kopáček Jan              CHT8510  410357    T5     145.00         
  5 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21     12.00       27
  6 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H20     23.00      424
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H50    169.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Evžen               JIL6102    9070    H50    151.00         
  2 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21     50.00      102
  3 Malá Věra                JIL7752    9077    D21     55.00      282
  4 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21     21.00      231
  5 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21      0.00        1
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H50    123.00         
  2 Chmelař Miroslav         JPV6217 1007543    H45    210.00         
  3 Vičan Lubomír            JPV6501   51911    H45    156.00         
  4 Vláčil Daniel            JPV7307  887622    H35    172.00         
  5 Vláčilová Kateřina       JPV7757   52857    P3     100.00         
  6 Otrusina Jiří            JPV8201 1602629    H21     68.00      138
  7 Perknovský Radim         JPV8235   52475    H21     62.00      125
  8 Fortunato Jorge          JPV8901 1304089    H21     36.00       73
  9 Vítková Lucie            JPV9474    8849    D18     47.00      344
 10 Vičan Dominik            JPV9501   51892    H16     74.00      480
 11 Chmelař Martin           JPV9505 1602632    H16     50.00      444
 12 Fajkus Radim             JPV9509 1602630    H16     66.00      468
 13 Grulichová Lucie         JPV9677 1602631    D16     22.00      173
 
 
Startovka oddílu: JZL - TJ Jižní svahy Zlín                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Jana          JZL7351  218973    D35    128.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21     20.00       41
  2 Pašek František          KAM7600   52300    H21     16.00       33
  3 Doležalová Monika        KAM8851  232409    D21     69.00      304
  4 Přecechtělová Tereza     KAM8951    8564    D21     53.00      279
  5 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H18     39.00      558
  6 Mrázová Pavla            KAM9350  301313    D18     51.00      351
  7 Valášek Jan              KAM9400  232245    H18     35.00      553
  8 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H18     35.00      554
  9 Kettner Lukáš            KAM9403  887640    H18     29.00      543
 10 Kamererová Valérie       KAM9452  428250    D18     77.00      389
 11 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H16     74.00      481
 12 Bořánková Karolína       KAM9550   53599    D16      0.00      151
 13 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D16     32.00      183
 14 Procházková Marie        KAM9554   51177    D16     24.00      175
 15 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H16     68.00      471
 16 Hausenblasová Karolína   KAM9650  361971    D16     42.00      193
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skoumalová Marie         KON4589    8903    D65    111.00         
  2 Grepl Ladislav           KON6111  433100    H50    179.00         
  3 Dittrichová Lenka        KON6285   52420    D45    171.00         
  4 Hlavová Miroslava        KON6389   52417    D45    153.00         
  5 Navrátil Václav          KON6427   52725    H45    184.00         
  6 Hlava Miroslav           KON6515  500581    H45    194.00         
  7 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21     21.00      232
  8 Tereza Daňková           KON8686            T5     155.00         
  9 Dittrichová Petra        KON8787  515153    D21      7.00      212
 10 Vlachová Eliška          KON9572    8898    D16     44.00      195
 
 
Startovka oddílu: KRE - OOB TJ Sokol Křemže                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H45    170.00         
  2 Zimmermannová Milena     KRE6851  416244    D40    168.00         
  3 Zimmermann Martin        KRE9301  428720    H18     37.00      555
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H18     25.00      537
  2 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H18     15.00      523
  3 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H18     17.00      526
  4 Pokorný Matěj            KRL9502  232611    H16     78.00      487
  5 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D16     10.00      162
  6 Lavičková Michaela       KRL9655  232965    D16      4.00      155
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janů Zdeněk              KSU5749  886293    H50    171.00         
  2 Růžička Lukáš            KSU7849   52602    P3     158.00         
  3 Janů Zdeněk              KSU9045  886292    H21     20.00       42
  4 Janů Hana                KSU9393  886267    D18     57.00      360
  5 Vozdová Aneta            KSU9394  897363    D18     49.00      347
  6 Hnilicová Šárka          KSU9493  897370    D18     53.00      353
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H35    116.00         
  2 Vébr Jiří                KTA9901    5299    P3     172.00         
 
 
Startovka oddílu: KUN - TJ Sokol Kunvald                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trejtnar Pavel           KUN5801    9014    H50    111.00         
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohlík Petr              KVS6402  426339    T5     167.00         
  2 Rohlík Jan               KVS9801   53672    P3     132.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H60    121.00         
  2 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H60    137.00         
  3 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55    166.00         
  4 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H45    140.00         
  5 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D35    124.00         
  6 Vildmonová Pavla         LBE7451  434834    D35    120.00         
  7 Šimon Václav             LBE9100  416331    H20     19.00      419
  8 Mundok Marian            LBE9111   52317    T5     119.00         
  9 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D20     32.00      337
 10 Nový Vlastimil           LBE9312   52319    T5     103.00         
 11 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    T5     157.00         
 12 Uhlíř Marek              LBE9400  331157    H18      1.00      502
 13 Veselý Jakub             LBE9500  995812    H16     66.00      469
 14 Procházková Jana         LBE9950  232247    P3     156.00         
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva-Ingstav Brno               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Salajková Věra           LBM5558   52058    D55    148.00         
  2 Matyáš Petr              LBM6110   52080    H50    121.00         
  3 Korpas Jaroslav          LBM6113   52063    H50    193.00         
  4 Matyášová Lenka          LBM6460   52093    D45    159.00         
  5 Korpasová Ivana          LBM7362   52029    D35    102.00         
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč Jaroslav          LCE4412   53861    H65    155.00         
  2 Stackeová Anna           LCE5551  889300    D55    142.00         
  3 Kunčar Antonín           LCE5802  218793    H50    165.00         
  4 Vlažná Mirka             LCE5852   52698    D50    121.00         
  5 Hubáček Josef            LCE6127   52678    H21     60.00      121
  6 Slezák Libor             LCE6207  889301    H45    164.00         
  7 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H45    160.00         
  8 Hubáček Jaroslav         LCE6311  889303    H45    198.00         
  9 Slezáková Jitka          LCE6351   52701    D45    189.00         
 10 Vavrysová Iva            LCE6359  889289    D45    143.00         
 11 Vavrys Petr              LCE6413  889290    H45    120.00         
 12 Ferdusová Eva            LCE6461   52694    D45    163.00         
 13 Hubáčková Dagmar         LCE6569  889302    D45    177.00         
 14 Šuráň René               LCE7034  436969    H40    131.00         
 15 Bencúr Juraj             LCE7701  515096    H21     60.00      122
 16 Hanslian David           LCE7835  995852    H21      8.00       19
 17 Cahel Marek              LCE8803  889288    H21     40.00       82
 18 Slezák Zdeněk            LCE8902  515460    H21     56.00      113
 19 Jirčáková Martina        LCE8951  889305    D21     57.00      286
 20 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D21     35.00      253
 21 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H20     17.00      417
 22 Valenta Jiří             LCE9201  896968    H20     35.00      435
 23 Kukolová Šárka           LCE9251  889304    D20      6.00      311
 24 Hubáček Michal           LCE9301  886716    H18      3.00      504
 25 Vavrys Johan             LCE9302  553457    H18     23.00      534
 26 Hubáček Jonáš            LCE9501 2017666    H16     72.00      477
 27 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H16     50.00      445
 28 Slíva Jan                LCE9602  889313    H16     64.00      466
 29 Kunčarová Jana           LCE9651  889306    D16      0.00      152
 30 Vavrysová Barbara        LCE9751  889309    D16     18.00      169
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35    158.00         
  2 Přibyl Adam              LDC9100    8340    H20     25.00      425
  3 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D20     10.00      316
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60    116.00         
  2 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21     29.00      243
  3 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21     15.00      223
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21     46.00       93
  2 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D16     22.00      174
  3 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H16     68.00      472
  4 Štičková Anna            LLI9651  253131    D16     40.00      191
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H50    139.00         
  2 Suchý Petr               LPM7820  995848    H21     62.00      126
  3 Kolovský František       LPM9202  887626    H20     37.00      438
  4 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D18     65.00      371
  5 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D16     26.00      177
  6 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D16     38.00      189
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65    133.00         
  2 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60    104.00         
  3 Farář Václav             LPU5201    9260    H55    106.00         
  4 Třasák Milan             LPU5206    9257    H55    124.00         
  5 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H55    138.00         
  6 Herman Jan               LPU5407    9331    H55    116.00         
  7 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H55    112.00         
  8 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D55    154.00         
  9 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D55    128.00         
 10 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D50    107.00         
 11 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H50    135.00         
 12 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H45    172.00         
 13 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H45    136.00         
 14 Procházka Radek          LPU6504  410783    H45    130.00         
 15 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D40    186.00         
 16 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40    138.00         
 17 Fencl Petr               LPU6901    9230    H40    105.00         
 18 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D40    174.00         
 19 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D40    182.00         
 20 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21     72.00      147
 21 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21      6.00       13
 22 Švíglerová Pavla         LPU7658   51128    D35    110.00         
 23 Fenclová Marta           LPU7667  301173    D21     39.00      258
 24 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21      6.00       14
 25 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21     28.00       57
 26 Klimplová Lenka          LPU7951    9203    D21     11.00      216
 27 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    T5     115.00         
 28 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21     68.00      139
 29 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21     42.00       85
 30 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21      9.00      213
 31 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21      5.00      207
 32 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21     37.00      255
 33 Herman Jan               LPU8505    9307    H21     42.00       86
 34 Lenner Miroslav          LPU8605    9278    H21     66.00      133
 35 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21     23.00      235
 36 Fiala Petr               LPU8701  886272    H21     42.00       87
 37 Sůvová Barbora           LPU8751    9205    D21     43.00      265
 38 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21     31.00      247
 39 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21     67.00      300
 40 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D21     19.00      229
 41 Hovorka Lukáš            LPU9001    9866    H21     72.00      148
 42 Nožka Radek              LPU9005  515166    H21     38.00       77
 43 Klapal Jan               LPU9006  515142    H21     12.00       28
 44 Kamenický Matěj          LPU9036  551990    H21      2.00        6
 45 Knapová Jana             LPU9053    9332    D21     57.00      287
 46 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H20     27.00      428
 47 Procházka David          LPU9113  515162    H20      9.00      410
 48 Bořil Petr               LPU9119   52135    H20     25.00      426
 49 Petráčková Klára         LPU9261  995792    D20      8.00      313
 50 Čermák Jan               LPU9301 1080493    H18     33.00      550
 51 Kos Oldřich              LPU9302  410796    H18      7.00      511
 52 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H18     21.00      531
 53 Záveský Filip            LPU9306  331549    H18     39.00      559
 54 Kubelka Tomáš            LPU9307  434590    H18     31.00      547
 55 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D18     75.00      386
 56 Kulhavá Šárka            LPU9357  219279    D18     67.00      374
 57 Procházková Klára        LPU9451  940318    D18     73.00      384
 58 Deml Tomáš               LPU9502  887928    H16     80.00      489
 59 Kaplan Martin            LPU9609  887156    H16     80.00      490
 60 Kulhavá Eliška           LPU9657  887635    D16     34.00      185
 61 Chládková Simona         LPU9658  434574    D16      8.00      160
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Karel              LTP6102  420454    H50    189.00         
  2 Kovářová Alena           LTP6151  232906    T5     153.00         
  3 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D16     26.00      178
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45    174.00         
  2 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45    187.00         
  3 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21     45.00      268
  4 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    T5     189.00         
  5 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H18      5.00      509
  6 Svobodová Lenka          LTU9551  995893    D16     12.00      164
  7 Taclík Milan             LTU9601  416289    H16     48.00      442
  8 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D16     40.00      192
  9 Bendák Jan               LTU9801  425561    T5     147.00         
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21     64.00      129
  2 Kovář Jindřich           MAS6800  301727    H35    146.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Miroslav           MFP6302 2020717    H45    108.00         
  2 Suk Jiří                 MFP6401   15016    H45    116.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H60    157.00         
  2 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H50    183.00         
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Jan              MLA4201   51611    H65    141.00         
  2 Fišák Jan                MLA4401    7882    H65    151.00         
  3 Opavová Stanislava       MLA5451    7884    D55    136.00         
  4 Michalec Jan             MLA5701    7881    H50    153.00         
  5 Milota Josef             MLA5801    7880    H50    109.00         
  6 Jelínková Radomíra       MLA6951  416171    P3     170.00         
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřeník Josef            MOV5201   52774    H55    140.00         
  2 Jelínek Petr             MOV5502   52982    H55    160.00         
  3 Ryšavý Jiří              MOV5803   52776    H50    133.00         
  4 Holec Honza              MOV6701  232417    H40    123.00         
  5 Berger Tomáš             MOV6901   52771    H40    129.00         
  6 Štětínský Pavel          MOV7104   52780    H40    113.00         
  7 Svěchota Milan           MOV7202   52778    H35    164.00         
 
 
Startovka oddílu: NER - Neregistrovaní                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborská Jana            NER       51582    P3     114.00         
  2 Suková Anna              NER       53196    T5     125.00         
  3 Suková Eva               NER      232264    T5     141.00         
  4 Vokoun Ondřej            NER                T5     187.00         
  5 Zárybnická Lucie         NER      301273    P3     180.00         
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60    131.00         
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H60    107.00         
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55    156.00         
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55    160.00         
  5 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H40    159.00         
  6 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21     62.00      127
  7 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21     53.00      280
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45    104.00         
  2 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D45    173.00         
  3 Semíková Iva             OKP6852  331717    D40    152.00         
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201  301501    H65    143.00         
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný Stanisl          OOP4800   52762    H60    173.00         
  2 Novotná Ludmila          OOP4850   52763    D60    108.00         
  3 Ševčík Břetislav         OOP5001   49301    H60    145.00         
  4 Rychlý Miloš             OOP5302   49416    H55    104.00         
  5 Hrabicová Iva            OOP6150  232338    P3     152.00         
  6 Kociánová Eva            OOP6750   52767    D40    170.00         
  7 Pietraszek Martin        OOP8100  232323    T5     133.00         
  8 Pietraszková Lenka       OOP8251   52758    P3     168.00         
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    P3     164.00         
  2 Kamenický Radan          OSN6004   51960    T5     107.00         
  3 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H50    175.00         
  4 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45    144.00         
  5 Wurzelová Dana           OSN6654   52145    D45    185.00         
  6 Zrník Tomáš              OSN7118    9579    H40    163.00         
  7 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21     51.00      276
  8 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H18     37.00      556
  9 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H16     72.00      478
 10 Bořil Jan                OSN9700  232250    T5     139.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45    154.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70    127.00         
  2 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65    101.00         
  3 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H60    113.00         
  4 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55    138.00         
  5 Šámal Václav             PGP5601  436401    H55    132.00         
  6 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50    131.00         
  7 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H50    185.00         
  8 Kožina Petr              PGP6000   51632    H50    101.00         
  9 Hrabánek David           PGP6003   51673    H50    107.00         
 10 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H50    181.00         
 11 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D50    111.00         
 12 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45    167.00         
 13 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21      4.00        9
 14 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21     44.00       90
 15 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D40    184.00         
 16 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21     41.00      261
 17 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D40    140.00         
 18 Drbal Jan                PGP7101   52225    H40    155.00         
 19 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H35    170.00         
 20 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D21     11.00      217
 21 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21     62.00      128
 22 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21     34.00       70
 23 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21     20.00       43
 24 Hora Vojtěch             PGP8301 1006283    H21     18.00       40
 25 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21      0.00        2
 26 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21     38.00       78
 27 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21     64.00      130
 28 Skyva Jan                PGP8501   53104    H21      2.00        7
 29 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21     43.00      266
 30 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21     38.00       79
 31 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21     33.00      249
 32 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21     30.00       61
 33 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21     33.00      250
 34 Procházka Pavel          PGP9002  515113    H21     14.00       29
 35 Landovský Tomáš          PGP9103  515081    H20     13.00      413
 36 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D20      0.00      305
 37 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D20     16.00      321
 38 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D20      0.00      306
 39 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D18     67.00      375
 40 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D16     14.00      165
 41 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D16     38.00      190
 42 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D16      6.00      157
 43 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    P3     142.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváček Lubomír         PHK6401    9369    H45    212.00         
  2 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H45    188.00         
  3 Kamenický  Jan           PHK6601    9376    H45    134.00         
  4 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D35    130.00         
  5 Mašata  Roman            PHK7107  515050    H35    124.00         
  6 Samek  Petr              PHK7302    9430    H35    132.00         
  7 Novotný  Radek           PHK7402  886826    H35    150.00         
  8 Vítek  Petr              PHK7601    9797    H35    118.00         
  9 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21     32.00       65
 10 Losman  Petr             PHK7901  515420    H21     16.00       34
 11 Tihon  Michal            PHK7905    9086    H21     30.00       62
 12 Černý Michal             PHK8005    9360    H21     28.00       58
 13 Novotná  Kateřina        PHK8252   51607    T5     149.00         
 14 Justa Pavel              PHK8701  995884    H21      8.00       20
 15 Panchártek  Jan          PHK8802  553446    H21     68.00      140
 16 Azebová Nina             PHK8855    9353    D21      5.00      208
 17 Čepová Daniela           PHK8951    9415    D21     17.00      225
 18 Zelenka  Tomáš           PHK9001  886259    T5     143.00         
 19 Kubát  Pavel             PHK9101  553441    H20      3.00      403
 20 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H20     19.00      420
 21 Kosová Denisa            PHK9150  995837    D20     14.00      319
 22 Valešová Jana            PHK9154    8190    D20     22.00      327
 23 Novotná  Tereza          PHK9255  553444    D20      8.00      314
 24 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H18     37.00      557
 25 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D18     61.00      365
 26 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H18     19.00      529
 27 Novotná Markéta          PHK9451  553443    D18     81.00      395
 28 Mašata  Matěj            PHK9601   53163    H16     76.00      484
 29 Horáček Petr             PHK9602  336717    H16     58.00      456
 30 Šádková Martina          PHK9653  224887    D16     16.00      167
 31 Machačová  Michaela      PHK9656  339542    D16     44.00      198
 32 Novotná Klára            PHK9751  410790    D16     30.00      181
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba Karel             PLU7917   52482    H21     14.00       30
 
 
Startovka oddílu: POL - Polsko                                   Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokalski Dariusz         POL      888969    H21     74.00      149
  2 Zimon Pawel              POL      504029    H21     10.00       21
  3 Haniszewska Angelika     POL     2028218    D16     14.00      166
  4 Dragowska Maria          POL      887233    D16      6.00      158
  5 Szeliga Malgorzata       POL     1394898    D18     59.00      362
  6 Morawska Ania            POL      502209    D18     71.00      380
  7 Dzioba Mateusz           POL      886647    H16     62.00      463
  8 Garbacik Michal          POL      895237    H16     78.00      488
  9 Ciekanski Mateusz        POL      887252    H16     60.00      459
 10 Niewiedziala Robert      POL     1390881    H18     43.00      564
 11 Parfianowicz Piotr       POL      842659    H18     41.00      561
 12 Grabiec Mikolaj          POL     1394897    H18     33.00      551
 13 Wolowczyk Krzysztof      POL      899029    H16     84.00      495
 14 Jasinski Witold          POL      887245    H18     43.00      567
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavia Ústí n.L.                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200   51215    H65    149.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trojánková Jitka         PZR       53605    T5     185.00         
  2 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65    139.00         
  3 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65    161.00         
  4 Kříž Pavel               PZR4800 2023807    H60    141.00         
  5 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D60    110.00         
  6 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D55    150.00         
  7 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H50    129.00         
  8 Doleželová Iva           PZR7171  438601    D40    160.00         
  9 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D20     18.00      323
 10 Málek Jan                PZR9505  330693    H16     54.00      452
 11 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D16      2.00      153
 
 
Startovka oddílu: RBA - TJ Rapid Bratislava                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Formanko Dusan           RBA5801   51335    H50    197.00         
  2 Šmehlíková Jana          RBA6670  307274    D45    157.00         
  3 Šmehlíková Hana          RBA6951  416825    D40    178.00         
  4 Hraboš Matěj             RBA9501 2012280    H16     52.00      447
  5 Šmehlík Martin           RBA9601  406938    H16     52.00      448
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55    100.00         
  2 Henková Svatava          RBK5454   52092    D55    134.00         
  3 Rábová Zuzana            RBK8556   49856    D21     39.00      259
  4 Henek Michal             RBK8605  515193    H21     50.00      103
  5 Šesták Jakub             RBK9001  301284    H21     22.00       45
  6 Pekárková Monika         RBK9252  301286    D20      2.00      307
  7 Moučková Andrea          RBK9257   53766    D20     20.00      326
  8 Hegerová Petra           RBK9355  219245    D18     47.00      345
  9 Šestáková Petra          RBK9357  219249    D18     81.00      396
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    P3     116.00         
  2 Buková Jana              ROU7150  331208    P3     120.00         
  3 Nováková Lenka           ROU9250  331058    P3     124.00         
  4 Buk Jindřich             ROU9303   51438    H18      1.00      503
  5 Buk Michal               ROU9601   53537    H16     84.00      496
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubálek Zdenek           RUZ5306  897365    H55    150.00         
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaříková Věra          SBK5251   49685    D55    162.00         
  2 Kolařík Zdeněk           SBK5406   49683    H55    158.00         
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Martin           SBR9501  307332    H16     58.00      457
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H70    121.00         
  2 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60    159.00         
  3 Jahn Pavel               SCP5500   52759    H55    142.00         
  4 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55    130.00         
  5 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H50    125.00         
  6 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H50    161.00         
  7 Kavková Dana             SCP6150  301143    D50    135.00         
  8 Pospíšil Vít             SCP6800  995798    H21     44.00       91
  9 Bašus Petr               SCP7400  416199    H21     36.00       74
 10 Boudný Jan               SCP7417   51773    H35    152.00         
 11 Khel Richard             SCP7500  416140    H35    168.00         
 12 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H35    156.00         
 13 Petráňová Jana           SCP7555  301357    D35    132.00         
 14 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21     13.00      220
 15 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21     22.00       46
 16 Kovář Miroslav           SCP8103  888645    H21     26.00       54
 17 Košárková Iva            SCP8152   51568    D21      1.00      202
 18 Procházka Tomáš          SCP8200  515114    H21     40.00       84
 19 Křížová Vendula          SCP8355   51563    D21     33.00      251
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70    123.00         
  2 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50    143.00         
  3 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H50    115.00         
  4 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50    133.00         
  5 Chmelařová Marie         SHK6352    9122    D45    155.00         
  6 Teplý Jiří               SHK6401    9123    H45    190.00         
  7 Chmelař Pavel            SHK6402    9124    H45    180.00         
  8 Teplá Hana               SHK6561    9125    D45    175.00         
  9 Netuka Jan               SHK7001    9126    H40    125.00         
 10 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21     70.00      142
 11 Kroniková Jana           SHK7350    9176    D35    104.00         
 12 Hepner David             SHK7601 1008172    H21     54.00      110
 13 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H35    128.00         
 14 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21     14.00       31
 15 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21     52.00      106
 16 Jedličková Zuzana        SHK8150 1008173    D21      9.00      214
 17 Doležalová Lenka         SHK8256    9148    D21      3.00      206
 18 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21     34.00       71
 19 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21     48.00       99
 20 Doležalová Veronika      SHK8753    9182    D21     17.00      226
 21 Teplá Tereza             SHK8851    9186    D21     27.00      241
 22 Jirásek Michal           SHK8901  995831    H21     14.00       32
 23 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D21     53.00      281
 24 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21     47.00      270
 25 Chmelařová Michaela      SHK9151  995857    D20     22.00      328
 26 Smitka Jan               SHK9204   49603    H20      1.00      402
 27 Kudera Daniel            SHK9208  331418    H20     33.00      433
 28 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D20      6.00      312
 29 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H18     21.00      532
 30 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D18     47.00      346
 31 Myslivcová Pavla         SHK9352    9472    D18     75.00      387
 32 Netuka Vojtěch           SHK9701   51405    H16     56.00      455
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60    143.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H75    113.00         
  2 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35    112.00         
  3 Brožková Dana            SJC8156  500266    D21     39.00      260
  4 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21     56.00      114
  5 Mrázková Petra           SJC8351  500556    T5     163.00         
  6 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21     51.00      277
  7 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21     61.00      293
  8 Procházková Zuzana       SJC8551    9969    D21     55.00      283
  9 Henych Martin            SJC8601  886514    H21     66.00      134
 10 Uvizlová Martina         SJC8665  500268    D21     35.00      254
 11 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21     66.00      135
 12 Drobník Michal           SJC8709    9905    H21     10.00       22
 13 Kodeda Štěpán            SJC8818  515176    H21     42.00       88
 14 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21     27.00      242
 15 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21     29.00      244
 16 Palasová Pavlína         SJC9352    9985    D18     51.00      352
 17 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H18     11.00      517
 18 Šmejcová Anna            SJC9552    9929    D16      2.00      154
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65    129.00         
  2 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H50    173.00         
  3 Beneš Jan                SJH7001  336767    H40    115.00         
  4 Benešová Iva             SJH7051     109    D40    144.00         
  5 Tichý Tomáš              SJH9201  886295    H20     31.00      431
  6 Benešová Iveta           SJH9351  553451    D18     45.00      341
  7 Šrámková Michaela        SJH9352  553458    D18     61.00      366
  8 Benešová Jana            SJH9451  920682    D18     63.00      369
  9 Tichá Tereza             SJH9452  995864    D18     71.00      381
 10 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D16     18.00      170
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H70    117.00         
  2 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D50    113.00         
  3 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H45    118.00         
  4 Vacek Milan              SJI6901  219243    H40    119.00         
  5 Venhoda Milan            SJI7104  995900    H40    145.00         
  6 Orany Tomáš              SJI7311   52192    H35    112.00         
  7 Prášil Aleš              SJI7415   52152    H35    140.00         
  8 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H18     25.00      538
  9 Čech Jan                 SJI9601  232322    H16     58.00      458
 10 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H16     76.00      485
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavan Luboš              SKM6301  619094    H45    162.00         
  2 Zvoníček Josef           SKM6901  331683    H40    121.00         
  3 Pěček Martin             SKM9301  416083    H18     25.00      539
  4 Kavan Jiří               SKM9402  416077    T5     111.00         
  5 Zvoníček Josef           SKM9404  253370    H18      7.00      512
  6 Krajcar Ivo              SKM9501  425530    H16     74.00      482
  7 Dvorský Petr             SKM9601  416082    H16     82.00      493
  8 Zvoníček Jan             SKM9801  253380    P3     104.00         
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žandová Marcela          SKV9653  301430    D16     28.00      180
  2 Kubínová Veronika        SKV9752  331270    P3     174.00         
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H65    145.00         
  2 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60    151.00         
  3 Aster Tomáš              SLA9602  442861    H16     48.00      443
 
 
Startovka oddílu: SLO - Slovinský veteránský klub                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gawel Jiří               SLOxxxx  301272    H50    195.00         
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šafka Jan                SLP7704   51614    T5     177.00         
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H40    103.00         
  2 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D40    146.00         
  3 Sokolář Zdeněk           SNA7201 1393031    H35    174.00         
  4 Nývlt Petr               SNA8004    9623    T5     127.00         
  5 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21     44.00       92
  6 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21     49.00      274
 
 
Startovka oddílu: SOP - OOB TJ Slezan Opava                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurčák Karel             SOP5101    8720    H60    135.00         
  2 Jarnot Michal            SOP9302   49309    H18     21.00      533
  3 Svobodová Klára          SOP9352    8726    D18     81.00      399
  4 Svoboda František        SOP9601    8727    H16     52.00      449
 
 
Startovka oddílu: SPE - Klub OB Sokol Pezinok                    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jablonovská Lenka        SPE9063 2008513    D21     45.00      269
  2 Kebis Samuel             SPE9402  219113    H18     19.00      530
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60    115.00         
  2 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50    141.00         
  3 Dusílek Adam             SRK8902    9504    H21      4.00       10
  4 Pátek Lukáš              SRK8905    9498    T5     175.00         
  5 Macháň Václav            SRK9001    9492    T5     117.00         
  6 Ptáček Jiří              SRK9002    9491    T5     109.00         
  7 Říčařová Žaneta          SRK9152    9804    D20     14.00      320
  8 Handl Jindřich           SRK9201    9486    H20     11.00      411
  9 Reslová Hana             SRK9352    9794    D18     77.00      390
 10 Heřman Ondřej            SRK9503    9814    H16     66.00      470
 
 
Startovka oddílu: SSN - TJ Čingov Spišská Nová Ves               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ostřanský Josef          SSU4302  352330    H65    147.00         
  2 Ostřanská Iveta          SSU6591  224901    D45    149.00         
  3 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21     67.00      301
  4 Král Václav              SSU8243   52555    H21     28.00       59
  5 Poklop Martin            SSU8802 1007536    H21     46.00       94
  6 Král Vojtěch             SSU8841  887940    H21     64.00      131
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50    103.00         
  2 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40    136.00         
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301  920668    H18     23.00      535
  4 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    P3     128.00         
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořánek Michal           STE0007  232959    P3     110.00         
  2 Sklenář Antonín          STE4801   52517    H60    101.00         
  3 Albert František         STE5804   52531    H50    163.00         
  4 Václavek Tomáš           STE5809   52526    H50    159.00         
  5 Višňa Milan              STE5904  307337    H50    167.00         
  6 Hepnar Luboš             STE6307   52506    H45    206.00         
  7 Skyva Petr               STE6501 1007547    H45    110.00         
  8 Petřivalský Marek        STE6907 1004660    H40    107.00         
  9 Janků Marek              STE7102   52510    H35    110.00         
 10 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21     30.00       63
 11 Jašek Petr               STE7601   52511    H35    166.00         
 12 Skyva Petr               STE9307 1007546    H18     27.00      542
 13 Német Kryštof            STE9308 1007551    H18     41.00      562
 14 Skoupý Jan               STE9411 2027239    H18      9.00      515
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H55    148.00         
  2 Uvizlová Radka           STH8451    9081    P3     176.00         
  3 Kučera Michal            STH9201   51110    H20      5.00      405
  4 Uvizl Marek              STH9202    9990    H20     35.00      436
  5 Charvát Jiří             STH9204   49362    H20     15.00      416
  6 Janata Jakub             STH9205  303904    H20      5.00      406
  7 Vik Martin               STH9206  500838    H20     33.00      434
  8 Chloupek Adam            STH9302  995849    H18      3.00      505
  9 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H18     29.00      544
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21     58.00      117
  2 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21      0.00        3
  3 Gabrovská Lucie          TAP8854  888854    D21     49.00      275
  4 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21      5.00      209
  5 Zamazal Tomáš            TAP9501  416009    H16     68.00      473
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D65    109.00         
  2 Procházka Jan            TBM4907  320135    H60    117.00         
  3 Zabloudil Pavel          TBM5003   53256    H60    129.00         
  4 Sponar Jan               TBM5004   53295    H60    103.00         
  5 Cigošová Anna            TBM5253  410192    D55    164.00         
  6 Procházková Helena       TBM5351  301247    D55    146.00         
  7 Janotová Dobra           TBM5662  886279    D55    132.00         
  8 Minařík Luboš            TBM5711   53235    H50    177.00         
  9 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H50    137.00         
 10 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D50    101.00         
 11 Urválek Jiří             TBM6107   53296    H45    106.00         
 12 Jašek Milan              TBM6201  232747    T5     131.00         
 13 Nykodým Petr             TBM6307   53263    H45    148.00         
 14 Jašková Monika           TBM6363  410324    T5     181.00         
 15 Brlica Pavel             TBM6517  920675    H45    196.00         
 16 Gryc Jan                 TBM6709   53233    H40    157.00         
 17 Nykodýmová Monika        TBM6870  232038    D40    188.00         
 18 Milán Pavel              TBM7227   53242    H35    126.00         
 19 Grycová Petra            TBM7467  230679    D35    118.00         
 20 Milánová Jindřiška       TBM7475  416110    D35    106.00         
 21 Procházka Jiří           TBM7633  515034    H21     20.00       44
 22 Čechová Marcela          TBM7659   53284    D35    122.00         
 23 Čech Radovan             TBM7835  515094    H21      4.00       11
 24 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21     16.00       35
 25 Liščinský Zdeněk         TBM8215   53282    H21     10.00       23
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H45    142.00         
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D45    169.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40    137.00         
  2 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40    166.00         
  3 Strachota Petr           TJN8700  886714    H21     56.00      115
  4 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21     30.00       64
  5 Picek Jan                TJN9101  416840    H20     31.00      432
  6 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D20     26.00      331
  7 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D18     73.00      385
  8 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     79.00      397
  9 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16     62.00      464
 10 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H16     50.00      446
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka František        TJP4900    8861    H60    123.00         
 
 
Startovka oddílu: TKE - TJ Akademik TU Košice                    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Butkovska Iveta          TKE      307432    P3     166.00         
  2 Kopanicak Vladimír       TKE      602614    T5     179.00         
  3 Pollák Jozef             TKE6001  920651    H45    132.00         
  4 Papuga František         TKE6302  307290    H45    176.00         
  5 Krajčík Michal           TKE8704  533306    H21     52.00      107
  6 Papugová Martina         TKE9551  232217    D16     36.00      187
  7 Papugová Andrea          TKE9751  362939    D16     24.00      176
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D65    105.00         
  2 Jastrzembská Jarmila     TRI6450    8659    D45    145.00         
  3 Kovaříková Mária         TRI6950    8651    D40    142.00         
  4 Kantor Ondřej            TRI9103  920676    H20     21.00      422
  5 Gazda Viktor             TRI9203    8661    H20     29.00      430
  6 Jastrzembská Tereza      TRI9256   49312    D20      4.00      309
  7 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D20     18.00      324
  8 Argaláš Michal           TRI9301  887630    H18     43.00      565
  9 Nožková Sára             TRI9353    8652    D18     77.00      391
 10 Kosová Štěpánka          TRI9458   49371    D18     53.00      354
 11 Kovářová Veronika        TRI9459   49338    D18     69.00      378
 12 Argalášová Kateřina      TRI9750   53215    D16     42.00      194
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Věžníková Natálie        TTR0777   52246    P3     162.00         
  2 Klusáček Jan             TTR9301  899179    H18     17.00      527
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H60    171.00         
  2 Omová Jana               TUR5150 2025351    D60    118.00         
  3 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H55    122.00         
  4 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50    191.00         
  5 Stárek Filip             TUR6602    8218    H45    168.00         
  6 Baier Martin             TUR7603  888606    H21     32.00       66
  7 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    T5     137.00         
  8 Fodor Petr               TUR8103   53769    H21      0.00        4
  9 Gomzyk-Omová Michaela    TUR8153  515086    D21     47.00      271
 10 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21     54.00      111
 11 Rufferová Iva            TUR8354  822282    D21     29.00      245
 12 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21     70.00      143
 13 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21     58.00      118
 14 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21      1.00      203
 15 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21     36.00       75
 16 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21     46.00       95
 17 Hostaš Petr              TUR9001  887159    T5     183.00         
 18 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H20      7.00      407
 19 Uhlíková Tereza          TUR9151  995836    D20     28.00      334
 20 Loudová  Nicoletta       TUR9250    9394    P3     130.00         
 21 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H18     15.00      524
 22 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18     57.00      361
 23 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D18     61.00      367
 24 Kochová Nikola           TUR9358  515087    D18     65.00      372
 25 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H18     31.00      548
 26 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D18     79.00      394
 27 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D18     49.00      348
 28 Horák Patrik             TUR9502  888604    H16     82.00      494
 29 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D16     32.00      184
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60    165.00         
  2 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D16     34.00      186
  3 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    D16     48.00      199
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valla Stanislav          TZL3125   53321    H75    111.00         
  2 Láznička Alois           TZL3613  425533    H75    103.00         
  3 Jelínek Petr             TZL4902  553431    H60    161.00         
  4 Jelínek Vít              TZL5102  219271    H60    167.00         
  5 Krejčík Zbyněk           TZL5704  571221    H50    187.00         
  6 Jelínková Dagmar         TZL5757  207823    D50    117.00         
  7 Krejčíková Monika        TZL6262   52219    D45    147.00         
  8 Láznička Robert          TZL6309   53368    H45    166.00         
  9 Černoch Karel            TZL6835    8933    H40    135.00         
 10 Podmolík Tomáš           TZL6915  416048    H40    153.00         
 11 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H40    101.00         
 12 Podmolíková Dagmar       TZL7155   53853    D21     25.00      237
 13 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21     58.00      119
 14 Smola Michal             TZL8131  515174    H21      4.00       12
 15 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21     60.00      123
 16 Háj Jakub                TZL8501    8920    T5     101.00         
 17 Dlabaja Štěpán           TZL8508  995797    H21     54.00      112
 18 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21     59.00      289
 19 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21     66.00      136
 20 Otrusinová Jana          TZL8658   52339    D21     17.00      227
 21 Nečas Jiří               TZL9101  887934    H20     11.00      412
 22 Benroth Martin           TZL9206  416064    H20     39.00      440
 23 Krejčíková Marie         TZL9252  416043    D20     12.00      317
 24 Schäfer Jan              TZL9301  416051    H18     13.00      521
 25 Kolárik Tomáš            TZL9302  246864    H18     41.00      563
 26 Kašpar Michal            TZL9308  886701    H18     23.00      536
 27 Odstrčilík Viktor        TZL9309 2017668    H18     11.00      518
 28 Láznička Jan             TZL9405  886828    H18      3.00      506
 29 Koláriková Lucie         TZL9451  218977    D18     53.00      355
 30 Jeřábková Jitka          TZL9453  218978    D18     83.00      400
 31 Chovanec David           TZL9502  426400    H16     72.00      479
 
 
Startovka oddílu: UBM - OOB TJ Průkopník Brno                    Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humlíček René            UBM7101  515434    T5     161.00         
  2 Humlíčková Jana          UBM7351  515445    P3     118.00         
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poklopová Ivana          UOL6451   52451    D45    181.00         
  2 Hořčičková Eva           UOL7051   52472    D35    100.00         
  3 Poklopová Lenka          UOL8951 1007544    D21     11.00      218
  4 Jakobová Adéla           UOL9052   52507    D21     59.00      290
  5 Štrajtová Štěpánka       UOL9151   52465    D20     26.00      332
  6 Čermáková Magdalena      UOL9155  361921    D20     34.00      340
  7 Horčičková Vendula       UOL9353  515413    D18     63.00      370
  8 Šimková Johanka          UOL9355 2011817    D18     59.00      363
  9 Jeřábková Zuzana         UOL9453  361903    D18     45.00      342
 10 Horčička Vít             UOL9919  301552    P3     138.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H50    105.00         
  2 Smutná Jana              VAM6251    9676    D40    158.00         
  3 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H45    178.00         
  4 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45    137.00         
  5 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21     26.00       55
  6 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21     51.00      278
  7 Petras Tomáš             VAM8801    9508    H21     32.00       67
  8 Bednářová Michala        VAM8951    9673    D21     19.00      230
  9 Müllerová Věra           VAM9051  515442    D21     67.00      302
 10 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H18     39.00      560
 11 Petrasová Zuzana         VAM9653  405999    D16     30.00      182
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK Mendelu Brno                         Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bauer Emil               VBM4410   49651    H65    163.00         
  2 Chmelík Aleš             VBM4732   53217    H60    155.00         
  3 Dokoupil Vladimír        VBM4806   53305    H60    111.00         
  4 Hanzl Vlastimil          VBM5329   49558    H55    146.00         
  5 Potěšilová Vladimíra     VBM5655   53238    D55    126.00         
  6 Dokoupilová Zuzana       VBM5754   53306    D50    125.00         
  7 Hirš Libor               VBM6000   53221    H50    119.00         
  8 Bravená Alexandra        VBM6155  301547    D50    119.00         
  9 Pulec Pavel              VBM6201  515090    H45    202.00         
 10 Jordanov Nikolaj         VBM6501  410321    H45    186.00         
 11 Hrouda Petr              VBM6900   53735    H40    117.00         
 12 Hiršová Marcela          VBM7079   53222    D40    148.00         
 13 Fučík Karel              VBM7246  720921    H21      2.00        8
 14 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21     21.00      233
 15 Gothardová Eva           VBM7752   53301    D21      9.00      215
 16 Henek Vladan             VBM8002  515122    H21     38.00       80
 17 Rouš Pavel               VBM8102   53679    T5     113.00         
 18 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21     52.00      108
 19 Sychra Tomáš             VBM8305   53311    H21      6.00       15
 20 Šmerková Jitka           VBM8353  209751    D21     13.00      221
 21 Bravený Adam             VBM8801  866998    H21     48.00      100
 22 Chmelíková Zuzana        VBM9353  361990    D18     75.00      388
 23 Hiršová Gabriela         VBM9651  416028    D16     20.00      171
 24 Hirš Otakar              VBM9801  416029    P3     102.00         
 
 
Startovka oddílu: VIC - OB Vizovice                              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kršák Karel              VIC5902   51515    H50    147.00         
  2 Horyna Roman             VIC7602   53376    H21     36.00       76
  3 Kršáková Marie           VIC9191   53887    D20     12.00      318
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec Orienteering              Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H60    105.00         
  2 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D60    106.00         
  3 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H60    149.00         
  4 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60    109.00         
  5 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60    112.00         
  6 Henych Petr              VLI6001  515132    H21     26.00       56
  7 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21     55.00      284
  8 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21     50.00      104
  9 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21     16.00       36
 10 Poloprutská Markéta      VLI9251 2020750    D20     16.00      322
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB TU Ostrava                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlach Oldřich            VOV4401   52660    H65    157.00         
  2 Vlachová Renata          VOV4450    8882    D65    103.00         
  3 Tesař Jiří               VOV6702  352349    H40    127.00         
  4 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D40    176.00         
  5 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21     46.00       96
  6 Kopec Tomáš              VOV8203   52641    T5     121.00         
  7 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21     25.00      238
  8 Petrová Tereza           VOV8751   49458    T5     105.00         
  9 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D18     67.00      376
 10 Tesařová Jana            VOV9751  232620    D16     36.00      188
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50    105.00         
  2 Kodeda Oldřich           VPM5901   52372    H50    199.00         
  3 Vodrážka Ondřej          VPM7702  995796    H21     10.00       24
  4 Vodrážková Kateřina      VPM7995   53252    D21     37.00      256
  5 Bouchal Jiří             VPM8449  995860    H21      6.00       16
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H21     60.00      124
  2 Jančová Jana             VRB9450  232186    D18     59.00      364
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H75    109.00         
  2 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D60    114.00         
  3 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H60    127.00         
  4 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H60    147.00         
  5 Tryzna Pavel             VRL6801 2019219    H40    147.00         
  6 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21     32.00       68
  7 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D20     32.00      338
  8 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H16     60.00      460
  9 Hančová Petra            VRL9652    9246    D16      4.00      156
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65    137.00         
  2 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60    133.00         
  3 Uher Petr                VSP5001   51741    H55    120.00         
  4 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60    100.00         
  5 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H50    117.00         
  6 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D50    109.00         
  7 Němeček Jan              VSP6201   52282    H45    128.00         
  8 Semík Jan                VSP6507   53572    H45    114.00         
  9 Gajda Jan                VSP6801  515108    H40    133.00         
 10 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H40    149.00         
 11 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35    108.00         
 12 Arnošt Kamil             VSP7301   51648    H35    122.00         
 13 Kučera Jan               VSP7302   51650    H35    154.00         
 14 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   51649    H35    108.00         
 15 Kučerová  Marie          VSP7551   53546    D35    126.00         
 16 Arnoštová Kateřina       VSP7652    8857    D35    134.00         
 17 Gajdová Kristina         VSP7752   52283    D21     37.00      257
 
 
Startovka oddílu: VZA - TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina     Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klabouch Martin          VZA9602 2008506    H16     70.00      476
  2 Hošeková Vanda           VZA9651  418912    D16     46.00      200
 
 
Startovka oddílu: YBM - Klub turistů a lyžařů Brno               Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrušková Lenka           YBM6251   49398    T5     169.00         
  2 Tomanová Elena           YBM6666  253127    T5     135.00         
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OB TJ Sokol Žamberk                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lesák Jakub              ZAM9603  426332    H16     64.00      467
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Kamila           ZBM       52085    P3     122.00         
  2 Hájková Lenka            ZBM      232260    P3     178.00         
  3 Hájek Petr               ZBM6301  630426    H45    124.00         
  4 Veselý Martin            ZBM7502  751114    H35    148.00         
  5 Tomeš Petr               ZBM7531  896967    H35    142.00         
  6 Pátek Richard            ZBM7609  976000    H35    130.00         
  7 Jelínek Petr             ZBM7801 1117801    H21     64.00      132
  8 Bukovac Palo             ZBM8101  515478    H21     28.00       60
  9 Liščinský Tomáš          ZBM8411     102    P3     134.00         
 10 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21     58.00      120
 11 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21     41.00      262
 12 Tomešová Daniela         ZBM8467    9067    D21     47.00      272
 13 Stehlík Martin           ZBM8503   49689    H21     22.00       47
 14 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21     24.00       51
 15 Palátová Petra           ZBM8658   52330    D21     31.00      248
 16 Bialožyt Michal          ZBM8707  995883    H21     34.00       72
 17 Zháňal Jan               ZBM8721  336758    H21     24.00       52
 18 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H21     70.00      144
 19 Hlavová Hana             ZBM8888  515450    D21     25.00      239
 20 Hájek Daniel             ZBM8919  890118    H21     22.00       48
 21 Mádlová Věra             ZBM8951  995814    D21     23.00      236
 22 Hendrychová Zuzana       ZBM8954  416329    D21     15.00      224
 23 Hlavová Jindra           ZBM8989  515488    D21     63.00      296
 24 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21     56.00      116
 25 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H20      3.00      404
 26 Bravený Vít              ZBM9102  888891    H20     13.00      414
 27 Švirák Ondřej            ZBM9103  995802    H20     29.00      429
 28 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H20     17.00      418
 29 Mezníková Lucie          ZBM9150  515151    D20     24.00      330
 30 Indráková Adélka         ZBM9153  897391    D20      2.00      308
 31 Mervartová Kristýna      ZBM9160  897388    D20     30.00      336
 32 Said Bedřích             ZBM9212  416015    T5     165.00         
 33 Sklenářová Radka         ZBM9250  889312    D20      4.00      310
 34 Brlica Pavel             ZBM9302  515462    H18     29.00      545
 35 Jemelíková Denisa        ZBM9351   49313    D18     49.00      349
 36 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D18     71.00      382
 37 Hrušková Barbora         ZBM9354  416102    D18     65.00      373
 38 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D18     45.00      343
 39 Tesařová Markéta         ZBM9456  219242    D18     69.00      379
 40 Jordanov Alexandr        ZBM9503  410320    H16     60.00      461
 41 Hruška Jakub             ZBM9515  232254    H16     80.00      491
 42 Hovořáková Anna          ZBM9653  416017    D16     20.00      172
 
 
Startovka oddílu: ZBP - OOB SK Zbraslav                          Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H35    106.00         
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7901   52150    T5     191.00         
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Prostějov                            Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H55    136.00         
  2 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D45    151.00         
  3 Holinka Martin           ZPV6712  307331    H40    161.00         
  4 Holinková  Hana          ZPV6777   52587    D21     41.00      263
  5 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D40    180.00         
  6 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    H20      7.00      408
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      Sobota 11.6.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyškovský Ivan           ZVS4301  416129    H65    153.00         
  2 Stříteský Tomáš          ZVS7401            P3     112.00         
  3 Vyškovská Radka          ZVS7450   53697    D35    114.00