Startovka kategorie                                               9.6.2011 22:44:04
                           MČR KT 2011 Nesměř OOB Třebíč
===OOB Třebíč========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D16         
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A   53599   0.00      151
  2 Kunčarová Jana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9651 A  889306   0.00      152
  3 Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A  220400   2.00      153
  4 Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B    9929   2.00      154
  5 Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655 B  232965   4.00      155
  6 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A    9246   4.00      156
  7 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 A  232050   6.00      157
  8 Dragowska Maria          Polsko               POL        887233   6.00      158
  9 Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A  515071   8.00      159
 10 Chládková Simona         OK Lokomotiva Pardub LPU9658 A  434574   8.00      160
 11 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  10.00      161
 12 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A  416318  10.00      162
 13 Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A  438047  12.00      163
 14 Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A  995893  12.00      164
 15 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B  232017  14.00      165
 16 Haniszewska Angelika     Polsko               POL       2028218  14.00      166
 17 Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 B  224887  16.00      167
 18 Vavrysová Barbara        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A  889309  18.00      169
 19 Kubičková Bára           SJH Jindřichův Hrade SJH9551 B  331719  18.00      170
 20 Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A  416028  20.00      171
 21 Hovořáková Anna          SK Žabovřesky Brno   ZBM9653 B  416017  20.00      172
 22 Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 B 1602631  22.00      173
 23 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B  410734  22.00      174
 24 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177  24.00      175
 25 Papugová Andrea          TJ Akademik TU Košic TKE9751    362939  24.00      176
 26 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A  361920  26.00      177
 27 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A  232915  26.00      178
 28 Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A  886271  28.00      179
 29 Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B  301430  28.00      180
 30 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A  410790  30.00      181
 31 Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A  405999  30.00      182
 32 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A  232418  32.00      183
 33 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A  411564  32.00      184
 34 Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A  887635  34.00      185
 35 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  34.00      186
 36 Papugová Martina         TJ Akademik TU Košic TKE9551    232217  36.00      187
 37 Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A  232620  36.00      188
 38 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A  361960  38.00      189
 39 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B   51633  38.00      190
 40 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  40.00      191
 41 Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 B  301640  40.00      192
 42 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 A  361971  42.00      193
 43 Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A   53215  42.00      194
 44 Vlachová Eliška          KOB Konice           KON9572 B    8898  44.00      195
 45 Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A  339542  44.00      198
 46 Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B   52013  46.00      197
 47 Hošeková Vanda           TJ Slávia Žilinská u VZA9651    418912  46.00      200
 48 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 B  411561  48.00      199
 
Startovka kategorie: D18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 A  553451  45.00      341
  2 Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B  361903  45.00      342
  3 Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A    8939  45.00      343
  4 Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B    8849  47.00      344
  5 Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B  219245  47.00      345
  6 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176  47.00      346
  7 Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A  897363  49.00      347
  8 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B  410728  49.00      348
  9 Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A   49313  49.00      349
 10 Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A    8645  51.00      350
 11 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A  301313  51.00      351
 12 Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B    9985  51.00      352
 13 Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B  897370  53.00      353
 14 Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A   49371  53.00      354
 15 Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A  218977  53.00      355
 16 Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 A  253117  55.00      356
 17 Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 C  995795  55.00      357
 18 Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B  888613  55.00      358
 19 Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 B  232405  57.00      359
 20 Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A  886267  57.00      360
 21 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712  57.00      361
 22 Szeliga Malgorzata       Polsko               POL       1394898  59.00      362
 23 Šimková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 A 2011817  59.00      363
 24 Jančová Jana             SK při gymnáziu OOB  VRB9450 A  232186  59.00      364
 25 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A    9832  61.00      365
 26 Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 A  553458  61.00      366
 27 Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov        TUR9353 A  995878  61.00      367
 28 Steigrová Lucia          TJ Slávia Ekonóm Bán EBB9351   2012276  63.00      368
 29 Benešová Jana            SJH Jindřichův Hrade SJH9451 A  920682  63.00      369
 30 Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A  515413  63.00      370
 31 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A  236994  65.00      371
 32 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A  515087  65.00      372
 33 Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A  416102  65.00      373
 34 Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A  219279  67.00      374
 35 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A   53009  67.00      375
 36 Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A  515074  67.00      376
 37 Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A   53699  69.00      377
 38 Kovářová Veronika        TJ TŽ Třinec         TRI9459 B   49338  69.00      378
 39 Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A  219242  69.00      379
 40 Morawska Ania            Polsko               POL        502209  71.00      380
 41 Tichá Tereza             SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A  995864  71.00      381
 42 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A   53722  71.00      382
 43 Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499 C  416509  73.00      383
 44 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  940318  73.00      384
 45 Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B  232503  73.00      385
 46 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A 2011864  75.00      386
 47 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C    9472  75.00      387
 48 Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C  361990  75.00      388
 49 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B  428250  77.00      389
 50 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A    9794  77.00      390
 51 Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A    8652  77.00      391
 52 Škrabalová Adéla         KOB MOIRA Brno       ABM9357 B  416012  79.00      392
 53 Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B  416846  79.00      397
 54 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A    8213  79.00      394
 55 Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A  553443  81.00      395
 56 Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A  219249  81.00      396
 57 Svobodová Klára          OOB TJ Slezan Opava  SOP9352 B    8726  81.00      399
 58 Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A    4536  83.00      398
 59 Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B  218978  83.00      400
 
Startovka kategorie: D20         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A  232168   0.00      305
  2 Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B  515039   0.00      306
  3 Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B  301286   2.00      307
  4 Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 R  897391   2.00      308
  5 Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A   49312   4.00      309
  6 Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A  889312   4.00      310
  7 Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A  889304   6.00      311
  8 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A 1008174   6.00      312
  9 Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A  995792   8.00      313
 10 Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E  553444   8.00      314
 11 Muselíková Vladislava    KOB MOIRA Brno       ABM9151 A   49695  10.00      315
 12 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B  434894  10.00      316
 13 Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A  416043  12.00      317
 14 Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 B   53887  12.00      318
 15 Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E  995837  14.00      319
 16 Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 A    9804  14.00      320
 17 Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 A   53007  16.00      321
 18 Poloprutská Markéta      Slavia Liberec Orien VLI9251 A 2020750  16.00      322
 19 Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B  232496  18.00      323
 20 Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A  416127  18.00      324
 21 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R  301408  20.00      325
 22 Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 A   53766  20.00      326
 23 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R    8190  22.00      327
 24 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A  995857  22.00      328
 25 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  24.00      329
 26 Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A  515151  24.00      330
 27 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B  411767  26.00      331
 28 Štrajtová Štěpánka       SK Univerzity Palack UOL9151 A   52465  26.00      332
 29 Beranová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR9159 R  995839  28.00      333
 30 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 R  995836  28.00      334
 31 Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R  887944  30.00      335
 32 Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 R  897388  30.00      336
 33 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A  515474  32.00      337
 34 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421  32.00      338
 35 Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C  515412  34.00      339
 36 Čermáková Magdalena      SK Univerzity Palack UOL9155 A  361921  34.00      340
 
Startovka kategorie: D21         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C    7853   1.00      201
  2 Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R   51568   1.00      202
  3 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522   1.00      203
  4 Weissová Lucie           POBO - přátelé OB Op AOP8952 C   52941   3.00      204
  5 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 R    9785   3.00      205
  6 Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C    9148   3.00      206
  7 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R   52328   5.00      207
  8 Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353   5.00      208
  9 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A  416010   5.00      209
 10 Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E  920656   7.00      210
 11 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054   7.00      211
 12 Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C  515153   7.00      212
 13 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126   9.00      213
 14 Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E 1008173   9.00      214
 15 Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C   53301   9.00      215
 16 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C    9203  11.00      216
 17 Pokorná Magdaléna        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638  11.00      217
 18 Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 E 1007544  11.00      218
 19 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755  13.00      219
 20 Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C   51554  13.00      220
 21 Šmerková Jitka           VSK Mendelu Brno     VBM8353 C  209751  13.00      221
 22 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  15.00      222
 23 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  15.00      223
 24 Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C  416329  15.00      224
 25 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C    9415  17.00      225
 26 Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C    9182  17.00      226
 27 Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C   52339  17.00      227
 28 Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E   51796  19.00      228
 29 Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C  253357  19.00      229
 30 Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 C    9673  19.00      230
 31 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  21.00      231
 32 Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C  995816  21.00      232
 33 Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C    8008  21.00      233
 34 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R   51473  23.00      234
 35 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102  23.00      235
 36 Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E  995814  23.00      236
 37 Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C   53853  25.00      237
 38 Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C   52533  25.00      238
 39 Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E  515450  25.00      239
 40 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C  995809  27.00      240
 41 Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C    9186  27.00      241
 42 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180  27.00      242
 43 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  29.00      243
 44 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E  897345  29.00      244
 45 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E  822282  29.00      245
 46 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C    7247  31.00      246
 47 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136  31.00      247
 48 Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C   52330  31.00      248
 49 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R  920677  33.00      249
 50 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R  995881  33.00      250
 51 Křížová Vendula          OK Sparta Praha      SCP8355 C   51563  33.00      251
 52 Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A  515189  35.00      252
 53 Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C   52710  35.00      253
 54 Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R  500268  35.00      254
 55 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339  37.00      255
 56 Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  37.00      256
 57 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C   52283  37.00      257
 58 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173  39.00      258
 59 Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C   49856  39.00      259
 60 Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E  500266  39.00      260
 61 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R   51676  41.00      261
 62 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  41.00      262
 63 Holinková  Hana          KOB Prostějov        ZPV6777 C   52587  41.00      263
 64 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C    7248  43.00      264
 65 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C    9205  43.00      265
 66 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R  995832  43.00      266
 67 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  45.00      267
 68 Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C  888623  45.00      268
 69 Jablonovská Lenka        Klub OB Sokol Pezino SPE9063   2008513  45.00      269
 70 Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R  515425  47.00      270
 71 Gomzyk-Omová Michaela    OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086  47.00      271
 72 Tomešová Daniela         SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  47.00      272
 73 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469  49.00      273
 74 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  49.00      274
 75 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  888854  49.00      275
 76 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R   52144  51.00      276
 77 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265  51.00      277
 78 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674  51.00      278
 79 Přecechtělová Tereza     SK Kamenice          KAM8951 C    8564  53.00      279
 80 Tauchmanová Ivana        SK LOB Nová Paka     NPA7852 C    9697  53.00      280
 81 Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 R  515140  53.00      281
 82 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077  55.00      282
 83 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  55.00      283
 84 Heczková Bohdana         Slavia Liberec Orien VLI7750 E    7752  55.00      284
 85 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  57.00      285
 86 Jirčáková Martina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8951 C  889305  57.00      286
 87 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E    9332  57.00      287
 88 Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C   52295  59.00      288
 89 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C   52209  59.00      289
 90 Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 R   52507  59.00      290
 91 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  61.00      291
 92 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C   51798  61.00      292
 93 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  61.00      293
 94 Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C  920685  63.00      294
 95 Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C   53598  63.00      295
 96 Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 E  515488  63.00      296
 97 Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R   49815  65.00      297
 98 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E   51787  65.00      298
 99 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C    7226  65.00      299
100 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C  301629  67.00      300
101 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  67.00      301
102 Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 E  515442  67.00      302
103 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R    8479  69.00      303
104 Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 E  232409  69.00      304
 
Startovka kategorie: D35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hořčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C   52472 100.00         
  2 Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C   52029 102.00         
  3 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C    9176 104.00         
  4 Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C  416110 106.00         
  5 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728 108.00         
  6 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C   51128 110.00         
  7 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303 112.00         
  8 Vyškovská Radka          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7450 C   53697 114.00         
  9 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C   52715 116.00         
 10 Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C  230679 118.00         
 11 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834 120.00         
 12 Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 C   53284 122.00         
 13 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431 124.00         
 14 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546 126.00         
 15 Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C  218973 128.00         
 16 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146 130.00         
 17 Petráňová Jana           OK Sparta Praha      SCP7555 C  301357 132.00         
 18 Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C    8857 134.00         
 
Startovka kategorie: D40         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C 2011857 134.00         
  2 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988 136.00         
  3 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882 138.00         
  4 Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C  232198 140.00         
  5 Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C    8651 142.00         
  6 Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     109 144.00         
  7 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606 146.00         
  8 Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C   53222 148.00         
  9 Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C   52453 150.00         
 10 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C  331717 152.00         
 11 Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C  416084 154.00         
 12 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943 156.00         
 13 Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C    9676 158.00         
 14 Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C  438601 160.00         
 15 Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C   53167 162.00         
 16 Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C  920695 164.00         
 17 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 166.00         
 18 Zimmermannová Milena     OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C  416244 168.00         
 19 Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C   52767 170.00         
 20 Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C   51837 172.00         
 21 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656 174.00         
 22 Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C  352350 176.00         
 23 Šmehlíková Hana          TJ Rapid Bratislava  RBA6951    416825 178.00         
 24 Křečková Petra           KOB Prostějov        ZPV7076 C   52582 180.00         
 25 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258 182.00         
 26 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089 184.00         
 27 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310 186.00         
 28 Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C  232038 188.00         
 
Startovka kategorie: D45         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 137.00         
  2 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 139.00         
  3 Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C  416142 141.00         
  4 Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C  889289 143.00         
  5 Jastrzembská Jarmila     TJ TŽ Třinec         TRI6450 C    8659 145.00         
  6 Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C   52219 147.00         
  7 Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C  224901 149.00         
  8 Jirková Renata           KOB Prostějov        ZPV6553 C   52427 151.00         
  9 Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C   52417 153.00         
 10 Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C    9122 155.00         
 11 Šmehlíková Jana          TJ Rapid Bratislava  RBA6670    307274 157.00         
 12 Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6460 C   52093 159.00         
 13 Lustigová Lenka          Oddíl OB Kotlářka    DKP6652 C  434580 161.00         
 14 Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C   52694 163.00         
 15 SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C   52943 165.00         
 16 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184 167.00         
 17 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925 169.00         
 18 Dittrichová Lenka        KOB Konice           KON6285 C   52420 171.00         
 19 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677 173.00         
 20 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 175.00         
 21 Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C  889302 177.00         
 22 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868 179.00         
 23 Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C   52451 181.00         
 24 Sýkorová Ivana           POBO - přátelé OB Op AOP6451 C  232169 183.00         
 25 Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C   52145 185.00         
 26 Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C  405972 187.00         
 27 Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C   52701 189.00         
 
Startovka kategorie: D50         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C   53261 101.00         
  2 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870 103.00         
  3 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378 105.00         
  4 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601 107.00         
  5 Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C   51734 109.00         
  6 Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150 C  502090 111.00         
  7 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358 113.00         
  8 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 115.00         
  9 Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C  207823 117.00         
 10 Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C  301547 119.00         
 11 Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C   52698 121.00         
 12 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C  886256 123.00         
 13 Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C   53306 125.00         
 14 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892 127.00         
 15 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 129.00         
 16 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862 131.00         
 17 Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C    9117 133.00         
 18 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  301143 135.00         
 
Startovka kategorie: D55         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C   53238 126.00         
  2 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290 128.00         
  3 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760 130.00         
  4 Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C  886279 132.00         
  5 Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C   52092 134.00         
  6 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884 136.00         
  7 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095 138.00         
  8 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900 140.00         
  9 Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C  889300 142.00         
 10 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 144.00         
 11 Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C  301247 146.00         
 12 Salajková Věra           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C   52058 148.00         
 13 Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C   51900 150.00         
 14 Vávrová Beáta            Magnus Orienteering  ASU5651 C   53003 152.00         
 15 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202 154.00         
 16 Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C    9688 156.00         
 17 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C   51966 158.00         
 18 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C    9690 160.00         
 19 Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C   49685 162.00         
 20 Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C  410192 164.00         
 21 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 166.00         
 
Startovka kategorie: D60         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 100.00         
  2 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C   52178 102.00         
  3 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247 104.00         
  4 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec Orien VLI4950 C    4100 106.00         
  5 Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C   52763 108.00         
  6 Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C   49821 110.00         
  7 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec Orien VLI5150 C   51216 112.00         
  8 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998 114.00         
  9 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 116.00         
 10 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351 118.00         
 11 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799 120.00         
 
Startovka kategorie: D65         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698 101.00         
  2 Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C    8882 103.00         
  3 Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C   49330 105.00         
  4 Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C    9576 107.00         
  5 Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C   49660 109.00         
  6 Skoumalová Marie         KOB Konice           KON4589 C    8903 111.00         
  7 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542 113.00         
 
Startovka kategorie: H16         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Záděra Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9500 B  331262  48.00      441
  2 Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B  416289  48.00      442
  3 Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 C  442861  48.00      443
  4 Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A 1602632  50.00      444
  5 Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A  889308  50.00      445
  6 Picek Štěpán             OOB TJ Tatran Jablon TJN9601 A  232509  50.00      446
  7 Hraboš Matěj             TJ Rapid Bratislava  RBA9501   2012280  52.00      447
  8 Šmehlík Martin           TJ Rapid Bratislava  RBA9601    406938  52.00      448
  9 Svoboda František        OOB TJ Slezan Opava  SOP9601 B    8727  52.00      449
 10 Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B    8631  54.00      450
 11 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  54.00      451
 12 Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A  330693  54.00      452
 13 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A  515123  56.00      453
 14 Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A   53833  56.00      454
 15 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A   51405  56.00      455
 16 Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A  336717  58.00      456
 17 Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A  307332  58.00      457
 18 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A  232322  58.00      458
 19 Ciekanski Mateusz        Polsko               POL        887252  60.00      459
 20 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  60.00      460
 21 Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B  410320  60.00      461
 22 Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 A    9572  62.00      462
 23 Dzioba Mateusz           Polsko               POL        886647  62.00      463
 24 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  62.00      464
 25 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A  899156  64.00      465
 26 Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A  889313  64.00      466
 27 Lesák Jakub              OB TJ Sokol Žamberk  ZAM9603 A  426332  64.00      467
 28 Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B 1602630  66.00      468
 29 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B  995812  66.00      469
 30 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 B    9814  66.00      470
 31 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A  897360  68.00      471
 32 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B  436960  68.00      472
 33 Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C  416009  68.00      473
 34 Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9600 A  886286  70.00      474
 35 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A  886607  70.00      475
 36 Klabouch Martin          TJ Slávia Žilinská u VZA9602   2008506  70.00      476
 37 Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A 2017666  72.00      477
 38 Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 B   51995  72.00      478
 39 Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B  426400  72.00      479
 40 Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B   51892  74.00      480
 41 Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B  232426  74.00      481
 42 Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B  425530  74.00      482
 43 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936  76.00      483
 44 Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B   53163  76.00      484
 45 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769  76.00      485
 46 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A    9570  78.00      486
 47 Pokorný Matěj            Kometa Kralovice     KRL9502 B  232611  78.00      487
 48 Garbacik Michal          Polsko               POL        895237  78.00      488
 49 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B  887928  80.00      489
 50 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A  887156  80.00      490
 51 Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A  232254  80.00      491
 52 Jonáš Martin             Kobra Bratislava     BBA9601    515307  82.00      492
 53 Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A  416082  82.00      493
 54 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A  888604  82.00      494
 55 Wolowczyk Krzysztof      Polsko               POL        899029  84.00      495
 56 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537  84.00      496
 
Startovka kategorie: H18         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B 1993526   1.00      501
  2 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157   1.00      502
  3 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438   1.00      503
  4 Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A  886716   3.00      504
  5 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849   3.00      505
  6 Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A  886828   3.00      506
  7 Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B  224905   5.00      507
  8 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    8458   5.00      508
  9 Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A  515487   5.00      509
 10 Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 B  410366   7.00      510
 11 Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A  410796   7.00      511
 12 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A  253370   7.00      512
 13 Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A  886825   9.00      513
 14 Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A  886264   9.00      514
 15 Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B 2027239   9.00      515
 16 Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B  331211  11.00      516
 17 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  11.00      517
 18 Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B 2017668  11.00      518
 19 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456  13.00      519
 20 Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C    9575  13.00      520
 21 Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B  416051  13.00      521
 22 Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C  920667  15.00      522
 23 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B  207839  15.00      523
 24 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A  886823  15.00      524
 25 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  17.00      525
 26 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  17.00      526
 27 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A  899179  17.00      527
 28 Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A  887157  19.00      528
 29 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A  301383  19.00      529
 30 Kebis Samuel             Klub OB Sokol Pezino SPE9402    219113  19.00      530
 31 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  21.00      531
 32 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604  21.00      532
 33 Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B   49309  21.00      533
 34 Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A  553457  23.00      534
 35 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668  23.00      535
 36 Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B  886701  23.00      536
 37 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B  207825  25.00      537
 38 Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B  219252  25.00      538
 39 Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B  416083  25.00      539
 40 Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A  886814  27.00      540
 41 Mižúr Šimi               TJ Slávia Farmaceut  FBA9401    416570  27.00      541
 42 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE9307 B 1007546  27.00      542
 43 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A  887640  29.00      543
 44 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041  29.00      544
 45 Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A  515462  29.00      545
 46 Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A  995871  31.00      546
 47 Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A  434590  31.00      547
 48 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 A  995842  31.00      548
 49 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 B  416113  33.00      549
 50 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 1080493  33.00      550
 51 Grabiec Mikolaj          Polsko               POL       1394897  33.00      551
 52 Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C  920700  35.00      552
 53 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A  232245  35.00      553
 54 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  920683  35.00      554
 55 Zimmermann Martin        OOB TJ Sokol Křemže  KRE9301 B  428720  37.00      555
 56 Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 A   51993  37.00      556
 57 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A  232647  37.00      557
 58 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  39.00      558
 59 Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 B  331549  39.00      559
 60 Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 A   51471  39.00      560
 61 Parfianowicz Piotr       Polsko               POL        842659  41.00      561
 62 Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A 1007551  41.00      562
 63 Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A  246864  41.00      563
 64 Niewiedziala Robert      Polsko               POL       1390881  43.00      564
 65 Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A  887630  43.00      565
 66 Jasinski Witold          Polsko               POL        887245  43.00      567
 
Startovka kategorie: H20         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A  253130   1.00      401
  2 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 A   49603   1.00      402
  3 Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E  553441   3.00      403
  4 Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 R  911220   3.00      404
  5 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A   51110   5.00      405
  6 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A  303904   5.00      406
  7 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E  515499   7.00      407
  8 Holinka Matouš           KOB Prostějov        ZPV9222 B    8850   7.00      408
  9 Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A  232705   9.00      409
 10 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R  515162   9.00      410
 11 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486  11.00      411
 12 Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A  887934  11.00      412
 13 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A  515081  13.00      413
 14 Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R  888891  13.00      414
 15 Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C  920681  15.00      415
 16 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 A   49362  15.00      416
 17 Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R   52709  17.00      417
 18 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A  232343  17.00      418
 19 Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B  416331  19.00      419
 20 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R  553445  19.00      420
 21 Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A  920652  21.00      421
 22 Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R  920676  21.00      422
 23 Sýkora Jan               POBO - přátelé OB Op AOP9201 A  995870  23.00      423
 24 Krejsa Vladimír          OOB SK Chrast        CHT9202 A   52158  23.00      424
 25 Přibyl Adam              KOB Děčín            LDC9100 B    8340  25.00      425
 26 Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R   52135  25.00      426
 27 Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM9106 R  995859  27.00      427
 28 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A  301633  27.00      428
 29 Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 R  995802  29.00      429
 30 Gazda Viktor             TJ TŽ Třinec         TRI9203 A    8661  29.00      430
 31 Tichý Tomáš              SJH Jindřichův Hrade SJH9201 A  886295  31.00      431
 32 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A  416840  31.00      432
 33 Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A  331418  33.00      433
 34 Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B  500838  33.00      434
 35 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A  896968  35.00      435
 36 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A    9990  35.00      436
 37 Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A  886812  37.00      437
 38 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A  887626  37.00      438
 39 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP9101 A  553459  39.00      439
 40 Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A  416064  39.00      440
 
Startovka kategorie: H21         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C 1155115   0.00        1
  2 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105   0.00        2
  3 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469   0.00        3
  4 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 E   53769   0.00        4
  5 Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R  920663   2.00        5
  6 Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R  551990   2.00        6
  7 Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 E   53104   2.00        7
  8 Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R  720921   2.00        8
  9 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464   4.00        9
 10 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R    9504   4.00       10
 11 Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 R  515094   4.00       11
 12 Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E  515174   4.00       12
 13 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321   6.00       13
 14 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672   6.00       14
 15 Sychra Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8305 C   53311   6.00       15
 16 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C  995860   6.00       16
 17 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608   8.00       17
 18 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210   8.00       18
 19 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R  995852   8.00       19
 20 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884   8.00       20
 21 Zimon Pawel              Polsko               POL        504029  10.00       21
 22 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9905  10.00       22
 23 Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C   53282  10.00       23
 24 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C  995796  10.00       24
 25 Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C  887166  12.00       25
 26 Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C  920666  12.00       26
 27 Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C   52161  12.00       27
 28 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R  515142  12.00       28
 29 Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002 R  515113  14.00       29
 30 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52482  14.00       30
 31 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137  14.00       31
 32 Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 C  995831  14.00       32
 33 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C   52300  16.00       33
 34 Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  16.00       34
 35 Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E  515009  16.00       35
 36 Suslov Sergej            Slavia Liberec Orien VLI8801 C 1301635  16.00       36
 37 Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 R   52296  18.00       37
 38 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  18.00       38
 39 Jansa Jiří               OOB SK Chrast        CHT8402 R   51896  18.00       39
 40 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C 1006283  18.00       40
 41 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733  20.00       41
 42 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 C  886292  20.00       42
 43 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8206 C  886265  20.00       43
 44 Procházka Jiří           KOS TJ Tesla Brno    TBM7633 C  515034  20.00       44
 45 Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 C  301284  22.00       45
 46 Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E  771771  22.00       46
 47 Stehlík Martin           SK Žabovřesky Brno   ZBM8503 R   49689  22.00       47
 48 Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E  890118  22.00       48
 49 Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C  887924  24.00       49
 50 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588  24.00       50
 51 Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R  500267  24.00       51
 52 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C  336758  24.00       52
 53 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  26.00       53
 54 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 C  888645  26.00       54
 55 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  26.00       55
 56 Henych Petr              Slavia Liberec Orien VLI6001 C  515132  26.00       56
 57 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337  28.00       57
 58 Černý Michal             OK 99 Hradec Králové PHK8005 C    9360  28.00       58
 59 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555  28.00       59
 60 Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 R  515478  28.00       60
 61 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C   52106  30.00       61
 62 Tihon  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9086  30.00       62
 63 Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C   52288  30.00       63
 64 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C  416837  30.00       64
 65 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  32.00       65
 66 Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R  888606  32.00       66
 67 Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C    9508  32.00       67
 68 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  32.00       68
 69 Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C  920699  34.00       69
 70 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C  515441  34.00       70
 71 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R  995807  34.00       71
 72 Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C  995883  34.00       72
 73 Fortunato Jorge          SK Prostějov         JPV8901 C 1304089  36.00       73
 74 Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C  416199  36.00       74
 75 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047  36.00       75
 76 Horyna Roman             OB Vizovice          VIC7602 C   53376  36.00       76
 77 Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R  515166  38.00       77
 78 Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E  515110  38.00       78
 79 Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 R  887941  38.00       79
 80 Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 R  515122  38.00       80
 81 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C   52852  40.00       81
 82 Cahel Marek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8803 R  889288  40.00       82
 83 Vakant                                                           40.00       83
 84 Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C  515114  40.00       84
 85 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R  500288  42.00       85
 86 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C    9307  42.00       86
 87 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C  886272  42.00       87
 88 Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E  515176  42.00       88
 89 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C  336746  44.00       89
 90 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  44.00       90
 91 Pospíšil Vít             OK Sparta Praha      SCP6800 R  995798  44.00       91
 92 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622  44.00       92
 93 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  46.00       93
 94 Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E 1007536  46.00       94
 95 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  46.00       95
 96 Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C    8881  46.00       96
 97 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C  887908  48.00       97
 98 Drahokoupil Aleš         OOB SK Chrast        CHT8501 C  899165  48.00       98
 99 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E  515483  48.00       99
100 Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C  866998  48.00      100
101 Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R  920674  50.00      101
102 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  50.00      102
103 Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C  515193  50.00      103
104 Škoda Jakub              Slavia Liberec Orien VLI8800 R 1302790  50.00      104
105 Fiala Jan                BETA URSUS Brno      BBM7205 C  515468  52.00      105
106 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140  52.00      106
107 Krajčík Michal           TJ Akademik TU Košic TKE8704    533306  52.00      107
108 Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C  553285  52.00      108
109 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C    9559  54.00      109
110 Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 1008172  54.00      110
111 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850  54.00      111
112 Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R  995797  54.00      112
113 Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R  515460  56.00      113
114 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  56.00      114
115 Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C  886714  56.00      115
116 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163  56.00      116
117 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  515475  58.00      117
118 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  58.00      118
119 Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C   52212  58.00      119
120 Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C    8871  58.00      120
121 Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R   52678  60.00      121
122 Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 R  515096  60.00      122
123 Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C    8931  60.00      123
124 Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C   51932  60.00      124
125 Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C   52475  62.00      125
126 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848  62.00      126
127 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C    9693  62.00      127
128 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E  995838  62.00      128
129 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  64.00      129
130 Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E  515404  64.00      130
131 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E  887940  64.00      131
132 Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C 1117801  64.00      132
133 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C    9278  66.00      133
134 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  66.00      134
135 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    4286  66.00      135
136 Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 R   53362  66.00      136
137 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    7872  68.00      137
138 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629  68.00      138
139 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R  887920  68.00      139
140 Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446  68.00      140
141 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R    7761  70.00      141
142 Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E  500878  70.00      142
143 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C   53759  70.00      143
144 Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E  515127  70.00      144
145 Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C  995843  72.00      145
146 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737 C  301627  72.00      146
147 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  72.00      147
148 Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R    9866  72.00      148
149 Sokalski Dariusz         Polsko               POL        888969  74.00      149
 
Startovka kategorie: H35         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152 100.00         
  2 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914 102.00         
  3 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854 104.00         
  4 Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C  995800 106.00         
  5 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C   51649 108.00         
  6 Janků Marek              SK SKI-OB Šternberk  STE7102 C   52510 110.00         
  7 Orany Tomáš              OK Jihlava           SJI7311 C   52192 112.00         
  8 VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C  515066 114.00         
  9 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484 116.00         
 10 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797 118.00         
 11 Jandera Tomáš            Sokol Praha Spořilov DVP7304 C  232723 120.00         
 12 Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C   51648 122.00         
 13 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 124.00         
 14 Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C   53242 126.00         
 15 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135 128.00         
 16 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000 130.00         
 17 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430 132.00         
 18 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827 134.00         
 19 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448 136.00         
 20 Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405 C    7241 138.00         
 21 Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C   52152 140.00         
 22 Tomeš Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM7531 C  896967 142.00         
 23 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534 144.00         
 24 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C  301727 146.00         
 25 Veselý Martin            SK Žabovřesky Brno   ZBM7502 C  751114 148.00         
 26 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 C  886826 150.00         
 27 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773 152.00         
 28 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R   51650 154.00         
 29 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C   51566 156.00         
 30 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784 158.00         
 31 Schröter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C  301545 160.00         
 32 Aleš David               Magnus Orienteering  ASU7517 C  515175 162.00         
 33 Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C   52778 164.00         
 34 Jašek Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE7601 C   52511 166.00         
 35 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C  416140 168.00         
 36 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 B   51637 170.00         
 37 Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C  887622 172.00         
 38 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C 1393031 174.00         
 
Startovka kategorie: H40         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893 101.00         
  2 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 103.00         
  3 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230 105.00         
  4 Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C 1004660 107.00         
  5 Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C  980374 109.00         
  6 Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C    8686 111.00         
  7 Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C   52780 113.00         
  8 Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH7001 C  336767 115.00         
  9 Hrouda Petr              VSK Mendelu Brno     VBM6900 C   53735 117.00         
 10 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243 119.00         
 11 Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM6901 C  331683 121.00         
 12 Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C  232417 123.00         
 13 Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C    9126 125.00         
 14 Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C  352349 127.00         
 15 Berger Tomáš             SKOB Ostrava         MOV6901 C   52771 129.00         
 16 Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C  436969 131.00         
 17 Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C  515108 133.00         
 18 Černoch Karel            SKOB Zlín            TZL6835 C    8933 135.00         
 19 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 137.00         
 20 Kunz Martin              BETA URSUS Brno      BBM7101 C  553435 139.00         
 21 Odehnal Roman            KOB MOIRA Brno       ABM6909 C  232879 141.00         
 22 Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C  920690 143.00         
 23 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C  995900 145.00         
 24 Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 2019219 147.00         
 25 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750 149.00         
 26 Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C  515430 151.00         
 27 Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C  416048 153.00         
 28 Drbal Jan                SK Praga Praha       PGP7101 C   52225 155.00         
 29 Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C   53233 157.00         
 30 Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C    9967 159.00         
 31 Holinka Martin           KOB Prostějov        ZPV6712 C  307331 161.00         
 32 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C    9579 163.00         
 
Startovka kategorie: H45         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512 100.00         
  2 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C  995873 102.00         
  3 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279 104.00         
  4 Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C   53296 106.00         
  5 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C 2020717 108.00         
  6 Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C 1007547 110.00         
  7 SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C  515436 112.00         
  8 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572 114.00         
  9 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401     15016 116.00         
 10 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455 118.00         
 11 Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C  889290 120.00         
 12 Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C  232736 122.00         
 13 Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C  630426 124.00         
 14 Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM6508 C   53271 126.00         
 15 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282 128.00         
 16 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783 130.00         
 17 Pollák Jozef             TJ Akademik TU Košic TKE6001    920651 132.00         
 18 Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376 134.00         
 19 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270 136.00         
 20 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336 138.00         
 21 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 140.00         
 22 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929 142.00         
 23 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607 144.00         
 24 Patočka Petr             BETA URSUS Brno      BBM6300 C  553436 146.00         
 25 Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C   53263 148.00         
 26 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 150.00         
 27 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    9876 152.00         
 28 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762 154.00         
 29 Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C   51911 156.00         
 30 Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C   49818 158.00         
 31 Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C   51508 160.00         
 32 Kavan Luboš              KOB Směr Kroměříž    SKM6301 C  619094 162.00         
 33 Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C  889301 164.00         
 34 Láznička Robert          SKOB Zlín            TZL6309 C   53368 166.00         
 35 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C    8218 168.00         
 36 Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C   51418 170.00         
 37 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 172.00         
 38 Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C  405971 174.00         
 39 Papuga František         TJ Akademik TU Košic TKE6302    307290 176.00         
 40 Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403 C    9685 178.00         
 41 Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C    9124 180.00         
 42 Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C  887168 182.00         
 43 Navrátil Václav          KOB Konice           KON6427 C   52725 184.00         
 44 Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C  410321 186.00         
 45 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424 188.00         
 46 Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123 190.00         
 47 Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C   53856 192.00         
 48 Hlava Miroslav           KOB Konice           KON6515 C  500581 194.00         
 49 Brlica Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM6517 C  920675 196.00         
 50 Hubáček Jaroslav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C  889303 198.00         
 51 Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C  920687 200.00         
 52 Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C  515090 202.00         
 53 Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C   53827 204.00         
 54 Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C   52506 206.00         
 55 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195 208.00         
 56 Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C 1007543 210.00         
 57 Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369 212.00         
 
Startovka kategorie: H50         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632 101.00         
  2 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990 103.00         
  3 Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C    9599 105.00         
  4 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673 107.00         
  5 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880 109.00         
  6 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014 111.00         
  7 Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C   52666 113.00         
  8 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 115.00         
  9 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277 117.00         
 10 Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C   53221 119.00         
 11 Matyáš Petr              TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6110 C   52080 121.00         
 12 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498 123.00         
 13 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  301147 125.00         
 14 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900 127.00         
 15 Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C    4644 129.00         
 16 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 131.00         
 17 Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C   52776 133.00         
 18 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 135.00         
 19 Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C  410327 137.00         
 20 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C   51153 139.00         
 21 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300 141.00         
 22 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797 143.00         
 23 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 145.00         
 24 Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C   51515 147.00         
 25 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147 149.00         
 26 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070 151.00         
 27 Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C    7881 153.00         
 28 Bucký Josef              A-team Bruntál       ABR6001 C    7854 155.00         
 29 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242 157.00         
 30 Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C   52526 159.00         
 31 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C   52115 161.00         
 32 Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C   52531 163.00         
 33 Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C  218793 165.00         
 34 Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C  307337 167.00         
 35 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357 169.00         
 36 Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749 C  886293 171.00         
 37 Romanovský Alois         SJH Jindřichův Hrade SJH6101 C  331118 173.00         
 38 Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C   52146 175.00         
 39 Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C   53235 177.00         
 40 Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C  433100 179.00         
 41 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682 181.00         
 42 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 183.00         
 43 Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C   52103 185.00         
 44 Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C  571221 187.00         
 45 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  420454 189.00         
 46 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220 191.00         
 47 Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C   52063 193.00         
 48 Gawel Jiří               Slovinský veteránský SLOxxxx C  301272 195.00         
 49 Formanko Dusan           TJ Rapid Bratislava  RBA5801     51335 197.00         
 50 Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C   52372 199.00         
 
Startovka kategorie: H55         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C   52078 100.00         
  2 Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C   51965 102.00         
  3 Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C   49416 104.00         
  4 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 106.00         
  5 Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C  416324 108.00         
  6 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581 110.00         
  7 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301 112.00         
  8 Sýkora Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP5401 C    8863 114.00         
  9 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9331 116.00         
 10 Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C  331213 118.00         
 11 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 120.00         
 12 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816 122.00         
 13 Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C    9257 124.00         
 14 Lustig Zdeněk            Oddíl OB Kotlářka    DKP5601 C  436443 126.00         
 15 Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C   51343 128.00         
 16 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973 130.00         
 17 Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C  436401 132.00         
 18 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Brno      BBM5300 C  219273 134.00         
 19 Jirka Jiří               KOB Prostějov        ZPV5501 C   52428 136.00         
 20 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201 138.00         
 21 Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C   52774 140.00         
 22 Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C   52759 142.00         
 23 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605 144.00         
 24 Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C   49558 146.00         
 25 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063 148.00         
 26 Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C  897365 150.00         
 27 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C  886255 152.00         
 28 Hickethier Manfred       Planeta Radebeul  -  GER5201    336118 154.00         
 29 Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C   52556 156.00         
 30 Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C   49683 158.00         
 31 Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982 160.00         
 
Startovka kategorie: H60         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C   52517 101.00         
  2 Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C   53295 103.00         
  3 Karmazín Petr            Slavia Liberec Orien VLI4901 C  361986 105.00         
  4 Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C    9687 107.00         
  5 Přinda Oldřich           Slavia Liberec Orien VLI5101 C 1302773 109.00         
  6 Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C   53305 111.00         
  7 Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C  232091 113.00         
  8 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 115.00         
  9 Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C  320135 117.00         
 10 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Brno      BBM5100 C  410398 119.00         
 11 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283 121.00         
 12 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861 123.00         
 13 Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C  886284 125.00         
 14 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 127.00         
 15 Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C   53256 129.00         
 16 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C    9686 131.00         
 17 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 133.00         
 18 Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C    8720 135.00         
 19 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760 137.00         
 20 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C   52171 139.00         
 21 Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C 2023807 141.00         
 22 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890 143.00         
 23 Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C   49301 145.00         
 24 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261 147.00         
 25 Horáček Miroslav         Slavia Liberec Orien VLI5000 C    4214 149.00         
 26 Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C    8806 151.00         
 27 Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C  416088 153.00         
 28 Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C   53217 155.00         
 29 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706 157.00         
 30 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562 159.00         
 31 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C  553431 161.00         
 32 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760 163.00         
 33 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 165.00         
 34 Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C  219271 167.00         
 35 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989 169.00         
 36 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221 171.00         
 37 Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C   52762 173.00         
 
Startovka kategorie: H65         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C  301345 129.00         
  2 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554 131.00         
  3 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256 133.00         
  4 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 135.00         
  5 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 137.00         
  6 Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C   49847 139.00         
  7 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611 141.00         
  8 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C  301501 143.00         
  9 Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C    8805 145.00         
 10 Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C  352330 147.00         
 11 Novotný František        OOB USK Slavia Ústí  PUL4200 C   51215 149.00         
 12 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882 151.00         
 13 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301 C  416129 153.00         
 14 Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C   53861 155.00         
 15 Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C   52660 157.00         
 16 Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    9577 159.00         
 17 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 161.00         
 18 Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C   49651 163.00         
 19 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800 165.00         
 
Startovka kategorie: H70         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180 117.00         
  2 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763 119.00         
  3 Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C  410733 121.00         
  4 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103 123.00         
  5 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131 125.00         
  6 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700 127.00         
 
Startovka kategorie: H75         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 101.00         
  2 Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C  425533 103.00         
  3 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 105.00         
  4 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964 107.00         
  5 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963 109.00         
  6 Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C   53321 111.00         
  7 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630 113.00         
 
Startovka kategorie: P3          
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčilová Kateřina       SK Prostějov         JPV7757 C   52857 100.00         
  2 Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B  416029 102.00         
  3 Zvoníček Jan             KOB Směr Kroměříž    SKM9801 C  253380 104.00         
  4 Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850 C  416340 106.00         
  5 Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C 2011852 108.00         
  6 Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C  232959 110.00         
  7 Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C         112.00         
  8 Voborská Jana            Neregistrovaní       NER         51582 114.00         
  9 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B  331503 116.00         
 10 Humlíčková Jana          OOB TJ Průkopník Brn UBM7351 C  515445 118.00         
 11 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150    331208 120.00         
 12 Hájková Kamila           SK Žabovřesky Brno   ZBM         52085 122.00         
 13 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250    331058 124.00         
 14 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  887929 126.00         
 15 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904 128.00         
 16 Loudová  Nicoletta       OOB TJ Turnov        TUR9250 C    9394 130.00         
 17 Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 C   53672 132.00         
 18 Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411       102 134.00         
 19 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C   53179 136.00         
 20 Horčička Vít             SK Univerzity Palack UOL9919 B  301552 138.00         
 21 Janderová Markéta        Sokol Praha Spořilov DVP7751 C  232976 140.00         
 22 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 B  331147 142.00         
 23 Peřinka Šimon            BETA URSUS Brno      BBM9700 C  331797 144.00         
 24 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051    897364 146.00         
 25 Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C  232740 148.00         
 26 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B    9569 150.00         
 27 Hrabicová Iva            TJ Opava             OOP6150 C  232338 152.00         
 28 Richter Rudolf           OOB TJ Spartak Adamo ADA5113 C  352315 154.00         
 29 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247 156.00         
 30 Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C   52602 158.00         
 31 Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA9651 C  253151 160.00         
 32 Věžníková Natálie        OOB Třebíč           TTR0777     52246 162.00         
 33 Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099    416210 164.00         
 34 Butkovska Iveta          TJ Akademik TU Košic TKE        307432 166.00         
 35 Pietraszková Lenka       TJ Opava             OOP8251     52758 168.00         
 36 Jelínková Radomíra       MLOK Mariánské Lázně MLA6951    416171 170.00         
 37 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C    5299 172.00         
 38 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752    331270 174.00         
 39 Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C    9081 176.00         
 40 Hájková Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM        232260 178.00         
 41 Zárybnická Lucie         Neregistrovaní       NER        301273 180.00         
 
Startovka kategorie: T5          
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C    8920 101.00         
  2 Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9312 C   52319 103.00         
  3 Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751 C   49458 105.00         
  4 Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C   51960 107.00         
  5 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002      9491 109.00         
  6 Kavan Jiří               KOB Směr Kroměříž    SKM9402 C  416077 111.00         
  7 Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C   53679 113.00         
  8 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333 115.00         
  9 Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001      9492 117.00         
 10 Mundok Marian            TJ Lokomotiva Beroun LBE9111 C   52317 119.00         
 11 Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C   52641 121.00         
 12 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C  301369 123.00         
 13 Suková Anna              Neregistrovaní       NER         53196 125.00         
 14 Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C    9623 127.00         
 15 Končaková Kateřina       OOB TJ Sokol Holešov HLV6856    416086 129.00         
 16 Jašek Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM6201    232747 131.00         
 17 Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C  232323 133.00         
 18 Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C  253127 135.00         
 19 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599 137.00         
 20 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B  232250 139.00         
 21 Suková Eva               Neregistrovaní       NER        232264 141.00         
 22 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C  886259 143.00         
 23 Kopáček Jan              OOB SK Chrast        CHT8510    410357 145.00         
 24 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801    425561 147.00         
 25 Novotná  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 C   51607 149.00         
 26 Seitler Milan            Magnus Orienteering  ASU9148 B  301583 151.00         
 27 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232906 153.00         
 28 Tereza Daňková           KOB Konice           KON8686 C         155.00         
 29 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C  410363 157.00         
 30 Mátlová Pavlína          Magnus Orienteering  ASU9392 B   53112 159.00         
 31 Humlíček René            OOB TJ Průkopník Brn UBM7101 C  515434 161.00         
 32 Mrázková Petra           Sportcentrum Jičín   SJC8351    500556 163.00         
 33 Said Bedřích             SK Žabovřesky Brno   ZBM9212 C  416015 165.00         
 34 Rohlík Petr              SKOB Kobra Vsetín    KVS6402 C  426339 167.00         
 35 Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251     49398 169.00         
 36 Ptáček Patrik            BETA URSUS Brno      BBM9800 B  331466 171.00         
 37 Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 A  416011 173.00         
 38 Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905      9498 175.00         
 39 Šafka Jan                OOB Slavia Praha     SLP7704 C   51614 177.00         
 40 Kopanicak Vladimír       TJ Akademik TU Košic TKE        602614 179.00         
 41 Jašková Monika           KOS TJ Tesla Brno    TBM6363    410324 181.00         
 42 Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C  887159 183.00         
 43 Trojánková Jitka         UNITOP SKP Žďár nad  PZR         53605 185.00         
 44 Vokoun Ondřej            Neregistrovaní       NER               187.00         
 45 Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251    405975 189.00         
 46 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901     52150 191.00