Konečné výsledky kategorie                                                13.6.2011 19:20:54
                                       MČR KT finále
===ČSOS-TTR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        3.0km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     23.53  +      0.00
  2.Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     25.32  +      1.39
  3.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     25.45  +      1.52
  4.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     27.27  +      3.34
  5.Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     27.37  +      3.44
  6.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     27.50  +      3.57
  7.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     29.13  +      5.20
  8.Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A     29.40  +      5.47
  9.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B     29.54  +      6.01
 10.Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 B     29.58  +      6.05
 11.Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A     30.07  +      6.14
 12.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     30.29  +      6.36
 13.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A     31.34  +      7.41
 14.Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 B     31.52  +      7.59
 15.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     33.13  +      9.20
 16.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     33.33  +      9.40
 17.Haniszewska Angelik      Poland               POL           34.11  +     10.18
 18.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     35.23  +     11.30
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        2.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A     28.40  +      0.00
  2.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     29.44  +      1.04
  3.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     30.52  +      2.12
  4.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B     31.10  +      2.30
  5.Hausenblasová Karol      SK Kamenice          KAM9650 A     31.24  +      2.44
  6.Cych Weronika            Poland               POL           31.35  +      2.55
  7.Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A     32.34  +      3.54
  8.Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     35.16  +      6.36
  9.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     36.19  +      7.39
 10.Zakouřilová Štěpánk      SOK TJ Turnov        TUV9551 B     36.55  +      8.15
 11.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     37.02  +      8.22
 12.Vavrysová Barbara        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A     37.50  +      9.10
 13.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     38.34  +      9.54
 14.Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     39.41  +     11.01
 15.Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     40.31  +     11.51
 16.Hošeková Vanda           TJ Slavia Žilinská u VZA9651       41.18  +     12.38
 17.Papugová Andrea          TJ Akademik TU Košic TKE9751       41.56  +     13.16
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        2.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 A     32.53  +      0.00
  2.Vlachová Eliška          KOB Konice           KON9572 B     37.01  +      4.08
  3.Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B     38.01  +      5.08
  3.Papugová Martina         TJ Akademik TU Košic TKE9551       38.01  +      5.08
  5.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     40.44  +      7.51
  6.Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 B     41.56  +      9.03
  7.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 B     43.00  +     10.07
  8.Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B     43.53  +     11.00
  9.Kubičková Bára           SJH Jindřichův Hrade SJH9551 B     48.30  +     15.37
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        3.3km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov        TUR9353 A     25.09  +      0.00
  2.Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A     27.05  +      1.56
  3.Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     27.34  +      2.25
  4.Šimková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 A     28.03  +      2.54
  5.Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     29.02  +      3.53
  6.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A     29.03  +      3.54
  7.Morawska Ania            Poland               POL           29.36  +      4.27
  8.Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     30.08  +      4.59
  9.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A     30.15  +      5.06
 10.Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     30.23  +      5.14
 11.Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 C     30.24  +      5.15
 12.Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     30.34  +      5.25
 13.Szeliga Malgorzata       Poland               POL           31.06  +      5.57
 14.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     32.02  +      6.53
 15.Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     33.14  +      8.05
 16.Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 A     34.15  +      9.06
 17.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     34.20  +      9.11
 18.Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A     34.57  +      9.48
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        2.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichá Tereza             SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A     28.35  +      0.00
  2.Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     28.46  +      0.11
  3.Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     28.52  +      0.17
  4.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     29.40  +      1.05
  5.Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499 C     29.41  +      1.06
  6.Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     30.01  +      1.26
  7.Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     30.06  +      1.31
  8.Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     30.23  +      1.48
  9.Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     30.31  +      1.56
 10.Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 B     31.46  +      3.11
 11.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B     32.05  +      3.30
 12.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     32.17  +      3.42
 13.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     33.00  +      4.25
 14.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     33.58  +      5.23
 15.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     34.14  +      5.39
 16.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A     34.21  +      5.46
 17.Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B     40.33  +     11.58
    Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        2.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     30.20  +      0.00
  2.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     32.23  +      2.03
  3.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     34.08  +      3.48
  4.Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A     34.14  +      3.54
  5.Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     34.37  +      4.17
  6.Steigrová Lucia          TJ Slavia Ekonom Ban EBB9351       36.13  +      5.53
  7.Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     36.38  +      6.18
  8.Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B     37.21  +      7.01
  9.Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     37.38  +      7.18
 10.Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     38.20  +      8.00
 11.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     38.33  +      8.13
 12.Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B     38.34  +      8.14
 13.Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 A     39.19  +      8.59
 14.Svobodová Klára          OOB TJ Slezan Opava  SOP9352 B     40.21  +     10.01
 15.Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 A     41.40  +     11.20
 16.Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B     42.29  +     12.09
 17.Škrabalová Adéla         KOB MOIRA Brno       ABM9357 B     45.20  +     15.00
 18.Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C     47.50  +     17.30
 19.Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B     53.01  +     22.41
    Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        3.9km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     30.38  +      0.00
  2.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E     30.57  +      0.19
  3.Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 R     32.44  +      2.06
  4.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     34.26  +      3.48
  5.Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     34.50  +      4.12
  6.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A     35.56  +      5.18
  7.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     36.25  +      5.47
  8.Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A     36.47  +      6.09
  9.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     37.01  +      6.23
 10.Poloprutská Markéta      Slavia Liberec Orien VLI9251 A     37.07  +      6.29
 11.Čermáková Magdalena      SK Univerzity Palack UOL9155 A     38.06  +      7.28
 12.Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     39.16  +      8.38
 13.Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 A     39.48  +      9.10
 14.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     39.57  +      9.19
 15.Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     40.06  +      9.28
 16.Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     40.41  +     10.03
 17.Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A     43.07  +     12.29
 18.Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 R     48.06  +     17.28
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        3.5km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 R     33.19  +      0.00
  2.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     34.03  +      0.44
  3.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B     36.23  +      3.04
  4.Beranová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR9159 R     37.24  +      4.05
  5.Štrajtová Štěpánka       SK Univerzity Palack UOL9151 A     37.39  +      4.20
  6.Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     37.42  +      4.23
  7.Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C     40.04  +      6.45
  7.Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B     40.04  +      6.45
  9.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     40.23  +      7.04
 10.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     42.56  +      9.37
 11.Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 A     43.50  +     10.31
 12.Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A     45.31  +     12.12
 13.Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B     47.51  +     14.32
    Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.9km    0m 29k  Ranking:0.0000 * 1.10
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         Slavia Liberec Orien VLI7750 E     37.39  +      0.00  R:    0b
  2.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     37.52  +      0.13  R:    0b
  3.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     38.25  +      0.46  R:    0b
  4.Gomzyk-Omová Michae      OOB TJ Turnov        TUR8153 E     39.15  +      1.36  R:    0b
  5.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     39.38  +      1.59  R:    0b
  5.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     39.38  +      1.59  R:    0b
  7.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     39.51  +      2.12  R:    0b
  8.Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     39.58  +      2.19  R:    0b
  9.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R     40.35  +      2.56  R:    0b
 10.Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     40.44  +      3.05  R:    0b
 11.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     41.19  +      3.40  R:    0b
 12.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E     41.28  +      3.49  R:    0b
 13.Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 E     41.30  +      3.51  R:    0b
 14.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     41.36  +      3.57  R:    0b
 15.Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     41.55  +      4.16  R:    0b
 16.Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E     41.56  +      4.17  R:    0b
 17.Holinková  Hana          KOB Prostějov        ZPV6777 C     41.59  +      4.20  R:    0b
 18.Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     42.01  +      4.22  R:    0b
 19.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     42.42  +      5.03  R:    0b
 20.Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 E     43.16  +      5.37  R:    0b
 21.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     43.18  +      5.39  R:    0b
 22.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     45.55  +      8.16  R:    0b
 23.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 E     46.35  +      8.56  R:    0b
 24.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R     49.55  +     12.16  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.4km    0m 25k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 E     38.20  +      0.00  R:    0b
  2.Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 R     39.08  +      0.48  R:    0b
  3.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     40.20  +      2.00  R:    0b
  4.Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     40.25  +      2.05  R:    0b
  5.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     41.27  +      3.07  R:    0b
  6.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     42.29  +      4.09  R:    0b
  7.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     42.57  +      4.37  R:    0b
  8.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     43.04  +      4.44  R:    0b
  9.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C     43.11  +      4.51  R:    0b
 10.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     43.17  +      4.57  R:    0b
 11.Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A     43.18  +      4.58  R:    0b
 12.Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 R     43.53  +      5.33  R:    0b
 13.Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C     44.19  +      5.59  R:    0b
 14.Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     44.36  +      6.16  R:    0b
 15.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     44.48  +      6.28  R:    0b
 16.Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     45.21  +      7.01  R:    0b
 17.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     45.31  +      7.11  R:    0b
 18.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     45.49  +      7.29  R:    0b
 19.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C     46.00  +      7.40  R:    0b
 20.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     46.04  +      7.44  R:    0b
 21.Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     47.29  +      9.09  R:    0b
 22.Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     47.31  +      9.11  R:    0b
 23.Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E     50.55  +     12.35  R:    0b
 24.Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     62.08  +     23.48  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.3km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     38.53  +      0.00  R:    0b
  2.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     40.06  +      1.13  R:    0b
  3.Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     40.20  +      1.27  R:    0b
  4.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     40.52  +      1.59  R:    0b
  5.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     42.16  +      3.23  R:    0b
  6.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     42.19  +      3.26  R:    0b
  7.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     42.54  +      4.01  R:    0b
  8.Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     43.24  +      4.31  R:    0b
  9.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     43.52  +      4.59  R:    0b
 10.Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     44.18  +      5.25  R:    0b
 11.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     44.33  +      5.40  R:    0b
 12.Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C     44.51  +      5.58  R:    0b
 12.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     44.51  +      5.58  R:    0b
 14.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     45.06  +      6.13  R:    0b
 15.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     45.45  +      6.52  R:    0b
 16.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     45.57  +      7.04  R:    0b
 17.Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     46.39  +      7.46  R:    0b
 18.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     47.06  +      8.13  R:    0b
 19.Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     47.07  +      8.14  R:    0b
 20.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     48.21  +      9.28  R:    0b
 21.Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     48.46  +      9.53  R:    0b
 22.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     49.09  +     10.16  R:    0b
 23.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     49.10  +     10.17  R:    0b
 24.Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     49.17  +     10.24  R:    0b
 25.Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C     49.37  +     10.44  R:    0b
 25.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     49.37  +     10.44  R:    0b
 27.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R     50.06  +     11.13  R:    0b
 28.Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     50.40  +     11.47  R:    0b
 29.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     50.51  +     11.58  R:    0b
 30.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     51.57  +     13.04  R:    0b
 31.Jablonovská Lenka        Klub OB Sokol Pezino SPE9063       52.04  +     13.11  R:    0b
 32.Weissová Lucie           POBO - přátelé OB Op AOP8952 C     53.19  +     14.26  R:    0b
 33.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     54.36  +     15.43  R:    0b
 34.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     55.22  +     16.29  R:    0b
 35.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 C     55.25  +     16.32  R:    0b
 36.Křížová Vendula          OK Sparta Praha      SCP8355 C     56.50  +     17.57  R:    0b
 37.Šmerková Jitka           VSK Mendelu Brno     VBM8353 C     57.15  +     18.22  R:    0b
 38.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     58.15  +     19.22  R:    0b
 39.Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     58.58  +     20.05  R:    0b
 40.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     60.01  +     21.08  R:    0b
 41.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     71.40  +     32.47  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        3.9km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     39.53  +      0.00  R:    0b
  2.Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C     39.57  +      0.04  R:    0b
  3.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     41.47  +      1.54  R:    0b
  4.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     45.28  +      5.35  R:    0b
  5.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 R     46.58  +      7.05  R:    0b
  6.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     54.17  +     14.24  R:    0b
  7.Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     58.42  +     18.49  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35A        3.6km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     35.58  +      0.00
  2.Hořčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C     36.26  +      0.28
  3.Petráňová Jana           OK Sparta Praha      SCP7555 C     38.05  +      2.07
  4.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     41.28  +      5.30
  5.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     43.15  +      7.17
  6.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     44.01  +      8.03
  7.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     44.19  +      8.21
  8.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     47.54  +     11.56
  9.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     54.06  +     18.08
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        3.3km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 C     40.43  +      0.00
  2.Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     42.56  +      2.13
  3.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     44.53  +      4.10
  4.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C     45.58  +      5.15
  5.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     46.50  +      6.07
  6.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     50.08  +      9.25
  7.Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     50.40  +      9.57
 
Konečné výsledky kategorie: D40A        3.4km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     31.02  +      0.00
  2.Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     32.01  +      0.59
  3.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     33.06  +      2.04
  4.Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     36.10  +      5.08
  5.Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     37.43  +      6.41
  6.Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C     38.06  +      7.04
  7.Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     38.12  +      7.10
  8.Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     39.30  +      8.28
  9.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     40.03  +      9.01
 10.Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     40.15  +      9.13
 11.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     40.36  +      9.34
 12.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     41.04  +     10.02
 13.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     42.19  +     11.17
 14.Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     43.34  +     12.32
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        3.1km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C     40.37  +      0.00
  2.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     42.52  +      2.15
  3.Šmelíková Hana           TJ Rapid Bratislava  RBA6951       43.49  +      3.12
  4.Procházková Alexand      OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     45.37  +      5.00
  5.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     46.34  +      5.57
  6.Křečková Petra           KOB Prostějov        ZPV7076 C     48.29  +      7.52
  7.Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C     48.38  +      8.01
  8.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     49.32  +      8.55
  9.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     51.54  +     11.17
 10.Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C     54.50  +     14.13
 11.Zimmermannová Milen      OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C     65.07  +     24.30
    Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45A        3.4km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     35.47  +      0.00
  2.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     36.42  +      0.55
  3.Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C     38.50  +      3.03
  4.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     40.42  +      4.55
  5.Jirková Renata           KOB Prostějov        ZPV6553 C     41.34  +      5.47
  6.Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     41.40  +      5.53
  7.Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     42.56  +      7.09
  8.Jastrzembská Jarmil      TJ TŽ Třinec         TRI6450 C     43.43  +      7.56
  9.Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C     45.32  +      9.45
 10.Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C     45.50  +     10.03
 11.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     50.54  +     15.07
 12.Šmelíková Jana           TJ Rapid Bratislava  RBA6670       52.44  +     16.57
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        3.0km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     41.06  +      0.00
  2.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     41.22  +      0.16
  3.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     42.17  +      1.11
  4.Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     46.33  +      5.27
  5.Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     48.28  +      7.22
  6.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     48.31  +      7.25
  7.Dittrichová Lenka        KOB Konice           KON6285 C     56.34  +     15.28
  8.Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     56.48  +     15.42
  9.SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     65.00  +     23.54
 10.Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C     67.00  +     25.54
 11.Sýkorová Ivana           POBO - přátelé OB Op AOP6451 C     68.50  +     27.44
    Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50A        3.1km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     37.47  +      0.00
  2.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     39.54  +      2.07
  3.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     40.48  +      3.01
  4.Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     43.12  +      5.25
  5.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     43.44  +      5.57
  6.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     51.01  +     13.14
  7.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     51.16  +     13.29
  8.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     52.25  +     14.38
    Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        2.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     43.48  +      0.00
  2.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     44.02  +      0.14
  3.Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     51.15  +      7.27
  4.Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     52.26  +      8.38
  5.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     53.02  +      9.14
  6.Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C     56.22  +     12.34
  7.Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150 C     56.52  +     13.04
  8.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     57.12  +     13.24
  9.Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     72.06  +     28.18
 
Konečné výsledky kategorie: D55A        2.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     30.43  +      0.00
  2.Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C     31.23  +      0.40
  3.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     34.38  +      3.55
  4.Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     35.39  +      4.56
  5.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     36.36  +      5.53
  6.Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     37.09  +      6.26
  7.Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     37.39  +      6.56
  8.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     37.48  +      7.05
  9.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     40.36  +      9.53
 10.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     40.51  +     10.08
 11.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     42.51  +     12.08
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        2.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     33.23  +      0.00
  2.Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C     40.06  +      6.43
  3.Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     44.41  +     11.18
  4.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     44.53  +     11.30
  5.Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C     46.28  +     13.05
  6.Vávrová Beáta            Magnus Orienteering  ASU5651 C     51.47  +     18.24
  7.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     52.21  +     18.58
  8.Salajková Věra           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C     57.00  +     23.37
  9.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     79.21  +     45.58
 
Konečné výsledky kategorie: D60A        2.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     39.28  +      0.00
  2.Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C     45.33  +      6.05
  3.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     46.10  +      6.42
  4.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     47.06  +      7.38
  5.Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     51.38  +     12.10
  6.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     53.14  +     13.46
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        2.7km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     42.04  +      0.00
  2.Horáčková Stanislav      Slavia Liberec Orien VLI4950 C     42.19  +      0.15
  3.Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     44.30  +      2.26
  4.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     46.31  +      4.27
  5.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec Orien VLI5150 C     48.32  +      6.28
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     33.28  +      0.00
  2.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     35.25  +      1.57
  3.Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C     37.19  +      3.51
  4.Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     38.11  +      4.43
  5.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     58.41  +     25.13
  6.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     77.57  +     44.29
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        3.3km    0m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     24.36  +      0.00
  2.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     25.55  +      1.19
  3.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A     27.27  +      2.51
  4.Šmelík Martin            TJ Rapid Bratislava  RBA9601       28.15  +      3.39
  5.Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     28.46  +      4.10
  6.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     29.02  +      4.26
  7.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     29.29  +      4.53
  8.Wolowczyk Krzysztof      Poland               POL           30.01  +      5.25
  9.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     30.56  +      6.20
 10.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B     32.25  +      7.49
 11.Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     32.41  +      8.05
 12.Dzioba Mateusz           Poland               POL           33.21  +      8.45
 13.Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9600 A     33.54  +      9.18
 14.Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     34.02  +      9.26
 15.Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     34.23  +      9.47
 16.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     35.46  +     11.10
 17.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     36.24  +     11.48
    Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        3.2km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 B     26.33  +      0.00
  2.Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     27.32  +      0.59
  3.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     27.37  +      1.04
  4.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     28.48  +      2.15
  5.Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     29.11  +      2.38
  6.Záděra Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9500 B     29.45  +      3.12
  7.Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     30.35  +      4.02
  8.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     31.21  +      4.48
  9.Ciekanski Mateusz        Poland               POL           31.30  +      4.57
 10.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     31.31  +      4.58
 11.Jonáš Martin             Kobra Bratislava     BBA9601       31.59  +      5.26
 12.Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B     32.53  +      6.20
 13.Hraboš Matěj             TJ Rapid Bratislava  RBA9501       33.46  +      7.13
 13.Lesák Jakub              OB TJ Sokol Žamberk  ZAM9603 A     33.46  +      7.13
 15.Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     34.12  +      7.39
 16.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 A     34.40  +      8.07
 17.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     37.32  +     10.59
 18.Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B     41.30  +     14.57
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        2.9km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     26.22  +      0.00
  2.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     30.42  +      4.20
  3.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     31.01  +      4.39
  4.Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     31.12  +      4.50
  5.Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A     32.30  +      6.08
  6.Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A     32.42  +      6.20
  7.Klabouch Martin          TJ Slavia Žilinská u VZA9602       33.34  +      7.12
  8.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     34.26  +      8.04
  9.Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     36.18  +      9.56
 10.Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 C     38.05  +     11.43
 11.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     40.16  +     13.54
 12.Pokorný Matěj            Kometa Kralovice     KRL9502 B     40.28  +     14.06
 13.Garbacik Michal          Poland               POL           41.48  +     15.26
 14.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     42.07  +     15.45
 15.Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B     48.25  +     22.03
 16.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     64.05  +     37.43
 17.Svoboda František        OOB TJ Slezan Opava  SOP9601 B     83.02  +     56.40
 
Konečné výsledky kategorie: H18A        3.9km    0m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C     24.14  +      0.00
  2.Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     24.38  +      0.24
  3.Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A     25.12  +      0.58
  4.Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A     25.15  +      1.01
  5.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     25.28  +      1.14
  6.Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A     25.56  +      1.42
  7.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     26.02  +      1.48
  8.Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     26.09  +      1.55
  9.Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     26.10  +      1.56
 10.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     26.43  +      2.29
 11.Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A     27.23  +      3.09
 12.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     28.10  +      3.56
 13.Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     29.37  +      5.23
 14.Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C     29.38  +      5.24
 15.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A     30.14  +      6.00
 16.Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     33.18  +      9.04
 17.Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 B     38.05  +     13.51
 18.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     38.49  +     14.35
              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        3.5km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 A     24.14  +      0.00
  2.Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     25.04  +      0.50
  3.Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     25.47  +      1.33
  4.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     26.16  +      2.02
  5.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     26.29  +      2.15
  6.Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     27.10  +      2.56
  7.Jasinski Witold          Poland               POL           27.28  +      3.14
  8.Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     27.55  +      3.41
  9.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     29.11  +      4.57
 10.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 A     29.49  +      5.35
 11.Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     29.57  +      5.43
 12.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     30.23  +      6.09
 13.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     30.56  +      6.42
 14.Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A     32.15  +      8.01
 15.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     33.47  +      9.33
 16.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     34.02  +      9.48
 17.Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 B     36.46  +     12.32
 18.Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     41.45  +     17.31
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        3.4km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     28.11  +      0.00
  2.Grabiec Mikolaj          Poland               POL           29.07  +      0.56
  3.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     29.48  +      1.37
  4.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     29.53  +      1.42
  5.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     29.56  +      1.45
  6.Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     30.38  +      2.27
  7.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     30.39  +      2.28
  8.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     30.53  +      2.42
  9.Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 A     31.46  +      3.35
 10.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A     32.23  +      4.12
 11.Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B     32.37  +      4.26
 12.Kebis Samuel             Klub OB Sokol Pezino SPE9402       32.40  +      4.29
 12.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     32.40  +      4.29
 14.Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B     35.22  +      7.11
 15.Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B     37.07  +      8.56
 16.Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A     37.21  +      9.10
 17.Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B     38.32  +     10.21
 18.Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B     39.00  +     10.49
 19.Mižúr Šimi               TJ Slavia Farmaceut  FBA9401       39.29  +     11.18
 20.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     40.15  +     12.04
 21.Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B     41.31  +     13.20
 22.Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A     43.39  +     15.28
 23.Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     43.57  +     15.46
 24.Zimmermann Martin        OOB TJ Sokol Křemže  KRE9301 B     81.57  +     53.46
    Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B DISK              
    Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20A        5.0km    0m 30k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     32.22  +      0.00
  2.Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 R     34.58  +      2.36
  2.Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     34.58  +      2.36
  4.Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R     35.50  +      3.28
  5.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     35.51  +      3.29
  6.Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     36.14  +      3.52
  7.Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A     36.15  +      3.53
  8.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     36.52  +      4.30
  9.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R     37.32  +      5.10
 10.Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 R     37.35  +      5.13
 11.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     37.44  +      5.22
 12.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     38.02  +      5.40
 13.Krejsa Vladimír          OOB SK Chrast        CHT9202 A     38.23  +      6.01
 14.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A     38.26  +      6.04
 15.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     39.44  +      7.22
 16.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     39.59  +      7.37
 17.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     42.33  +     10.11
    Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        4.4km    0m 27k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     30.51  +      0.00
  2.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     33.16  +      2.25
  3.Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     34.12  +      3.21
  4.Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A     35.25  +      4.34
  5.Tichý Tomáš              SJH Jindřichův Hrade SJH9201 A     36.30  +      5.39
  6.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 A     38.14  +      7.23
  7.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A     38.31  +      7.40
  8.Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 A     39.22  +      8.31
  9.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A     40.09  +      9.18
 10.Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R     40.16  +      9.25
 11.Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B     40.51  +     10.00
 12.Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B     41.50  +     10.59
 13.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A     41.51  +     11.00
 14.Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A     42.30  +     11.39
 15.Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C     42.55  +     12.04
 16.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A     44.26  +     13.35
 17.Holinka Matouš           KOB Prostějov        ZPV9222 B     46.58  +     16.07
 18.Přibyl Adam              KOB Děčín            LDC9100 B     47.30  +     16.39
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.0km    0m 29k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     37.00  +      0.00  R:    0b
  2.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     39.05  +      2.05  R:    0b
  3.Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     39.27  +      2.27  R:    0b
  4.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E     40.01  +      3.01  R:    0b
  5.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E     40.12  +      3.12  R:    0b
  6.Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 R     42.11  +      5.11  R:    0b
  7.Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 E     42.22  +      5.22  R:    0b
  8.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     42.38  +      5.38  R:    0b
  9.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     42.50  +      5.50  R:    0b
 10.Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     42.53  +      5.53  R:    0b
 11.Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     42.59  +      5.59  R:    0b
 12.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     43.04  +      6.04  R:    0b
 13.Krajčík Michal           TJ Akademik TU Košic TKE8704       43.37  +      6.37  R:    0b
 14.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     43.42  +      6.42  R:    0b
 15.Škoda Jakub              Slavia Liberec Orien VLI8800 R     44.09  +      7.09  R:    0b
 16.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     44.11  +      7.11  R:    0b
 17.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     44.14  +      7.14  R:    0b
 17.Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     44.14  +      7.14  R:    0b
 19.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     44.21  +      7.21  R:    0b
 20.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     44.28  +      7.28  R:    0b
 21.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     44.39  +      7.39  R:    0b
 22.Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R     44.58  +      7.58  R:    0b
 23.Horyna Roman             OB Vizovice          VIC7602 C     45.23  +      8.23  R:    0b
 24.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     45.53  +      8.53  R:    0b
 25.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     46.36  +      9.36  R:    0b
 26.Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 R     47.21  +     10.21  R:    0b
 27.Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R     47.31  +     10.31  R:    0b
 28.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     48.52  +     11.52  R:    0b
 29.Fortunato Jorge          SK Prostějov         JPV8901 C     50.06  +     13.06  R:    0b
 30.Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     55.29  +     18.29  R:    0b
    Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        5.5km    0m 29k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002 R     41.31  +      0.00  R:    0b
  2.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     41.46  +      0.15  R:    0b
  3.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     42.22  +      0.51  R:    0b
  4.Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 R     42.55  +      1.24  R:    0b
  5.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R     43.01  +      1.30  R:    0b
  6.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     43.35  +      2.04  R:    0b
  7.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C     43.47  +      2.16  R:    0b
  8.Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 R     44.36  +      3.05  R:    0b
  9.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     45.03  +      3.32  R:    0b
 10.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     45.45  +      4.14  R:    0b
 10.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C     45.45  +      4.14  R:    0b
 12.Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R     45.48  +      4.17  R:    0b
 13.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     46.28  +      4.57  R:    0b
 14.Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R     46.59  +      5.28  R:    0b
 15.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     47.24  +      5.53  R:    0b
 16.Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     47.25  +      5.54  R:    0b
 17.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C     47.51  +      6.20  R:    0b
 18.Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     48.01  +      6.30  R:    0b
 19.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     48.12  +      6.41  R:    0b
 20.Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E     48.26  +      6.55  R:    0b
 21.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     48.51  +      7.20  R:    0b
 22.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     48.54  +      7.23  R:    0b
 23.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     49.25  +      7.54  R:    0b
 24.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     50.30  +      8.59  R:    0b
 25.Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     50.45  +      9.14  R:    0b
 26.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     52.02  +     10.31  R:    0b
 27.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     52.20  +     10.49  R:    0b
 28.Tihon  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     52.36  +     11.05  R:    0b
 29.Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     58.38  +     17.07  R:    0b
    Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R DISK              
    Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        5.3km    0m 29k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     40.37  +      0.00  R:    0b
  2.Drahokoupil Aleš         OOB SK Chrast        CHT8501 C     41.10  +      0.33  R:    0b
  3.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     42.31  +      1.54  R:    0b
  4.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     42.38  +      2.01  R:    0b
  5.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     43.20  +      2.43  R:    0b
  6.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     43.44  +      3.07  R:    0b
  7.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R     43.49  +      3.12  R:    0b
  8.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8206 C     44.36  +      3.59  R:    0b
  9.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     45.11  +      4.34  R:    0b
 10.Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C     45.21  +      4.44  R:    0b
 11.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     45.43  +      5.06  R:    0b
 12.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     45.49  +      5.12  R:    0b
 13.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     47.25  +      6.48  R:    0b
 14.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 C     47.52  +      7.15  R:    0b
 15.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     47.53  +      7.16  R:    0b
 16.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     48.10  +      7.33  R:    0b
 17.Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C     48.14  +      7.37  R:    0b
 18.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     48.47  +      8.10  R:    0b
 19.Suslov Sergej            Slavia Liberec Orien VLI8801 C     48.54  +      8.17  R:    0b
 20.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     49.01  +      8.24  R:    0b
 21.Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C     49.58  +      9.21  R:    0b
 22.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     50.12  +      9.35  R:    0b
 23.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     50.13  +      9.36  R:    0b
 24.Henych Petr              Slavia Liberec Orien VLI6001 C     51.21  +     10.44  R:    0b
 25.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     51.55  +     11.18  R:    0b
 26.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     52.02  +     11.25  R:    0b
 27.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     52.59  +     12.22  R:    0b
 28.Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     53.09  +     12.32  R:    0b
 28.Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R     53.09  +     12.32  R:    0b
 30.Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     53.12  +     12.35  R:    0b
 31.Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     53.43  +     13.06  R:    0b
 32.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     56.34  +     15.57  R:    0b
 33.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     56.45  +     16.08  R:    0b
 34.Fiala Jan                BETA URSUS Brno      BBM7205 C     58.10  +     17.33  R:    0b
 35.Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     59.36  +     18.59  R:    0b
    Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C DISK              
    Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C DISK              
    Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 C DISK              
    Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        4.8km    0m 28k  Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     34.40  +      0.00  R:    0b
  2.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     36.00  +      1.20  R:    0b
  3.Procházka Jiří           KOS TJ Tesla Brno    TBM7633 C     36.19  +      1.39  R:    0b
  4.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     36.57  +      2.17  R:    0b
  5.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     36.58  +      2.18  R:    0b
  6.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     38.40  +      4.00  R:    0b
  7.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     39.21  +      4.41  R:    0b
  8.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     39.39  +      4.59  R:    0b
  9.Sokalski Dariusz         Poland               POL           39.57  +      5.17  R:    0b
 10.Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     40.06  +      5.26  R:    0b
 11.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     40.09  +      5.29  R:    0b
 12.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     40.38  +      5.58  R:    0b
 13.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     40.52  +      6.12  R:    0b
 14.Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C     41.11  +      6.31  R:    0b
 15.Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 R     41.15  +      6.35  R:    0b
 16.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     41.36  +      6.56  R:    0b
 17.Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C     41.46  +      7.06  R:    0b
 18.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     42.27  +      7.47  R:    0b
 19.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     42.44  +      8.04  R:    0b
 20.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     43.18  +      8.38  R:    0b
 21.Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     43.33  +      8.53  R:    0b
 22.Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C     43.45  +      9.05  R:    0b
 23.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 C     45.11  +     10.31  R:    0b
 24.Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     45.19  +     10.39  R:    0b
 25.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     45.33  +     10.53  R:    0b
 26.Sychra Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8305 C     46.17  +     11.37  R:    0b
 27.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     50.41  +     16.01  R:    0b
 28.Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C     51.21  +     16.41  R:    0b
 29.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     52.28  +     17.48  R:    0b
 30.Zimon Pawel              Poland               POL           56.00  +     21.20  R:    0b
    Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C DISK              
    Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35A        4.9km    0m 30k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C     37.44  +      0.00
  2.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C     39.15  +      1.31
  3.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     39.36  +      1.52
  4.Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 C     39.54  +      2.10
  5.Jašek Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE7601 C     41.08  +      3.24
  6.Janků Marek              SK SKI-OB Šternberk  STE7102 C     41.14  +      3.30
  7.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     42.33  +      4.49
  8.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     43.15  +      5.31
  9.Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C     43.20  +      5.36
 10.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     43.25  +      5.41
 11.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     43.31  +      5.47
 12.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     45.13  +      7.29
 13.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     49.13  +     11.29
 14.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     50.22  +     12.38
 15.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     50.24  +     12.40
    Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        4.2km    0m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     35.52  +      0.00
  2.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     36.28  +      0.36
  3.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     38.34  +      2.42
  4.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     38.45  +      2.53
  5.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     39.04  +      3.12
  6.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     40.29  +      4.37
  7.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     41.07  +      5.15
  8.Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405 C     41.55  +      6.03
  9.Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C     44.51  +      8.59
 10.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     46.09  +     10.17
 11.Orany Tomáš              OK Jihlava           SJI7311 C     46.14  +     10.22
 12.Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     47.23  +     11.31
 13.VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     48.37  +     12.45
 14.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     48.59  +     13.07
    Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H40A        4.5km    0m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     32.08  +      0.00
  2.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     32.36  +      0.28
  3.Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     33.27  +      1.19
  4.Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     34.05  +      1.57
  5.Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C     34.08  +      2.00
  6.Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C     34.38  +      2.30
  7.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     34.43  +      2.35
  8.Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C     35.10  +      3.02
  9.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     35.36  +      3.28
 10.Hrouda Petr              VSK Mendelu Brno     VBM6900 C     36.12  +      4.04
 11.Kunz Martin              BETA URSUS Brno      BBM7101 C     36.52  +      4.44
 12.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     38.52  +      6.44
 13.Černoch Karel            SKOB Zlín            TZL6835 C     41.46  +      9.38
 14.Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     41.50  +      9.42
 15.Odehnal Roman            KOB MOIRA Brno       ABM6909 C     45.24  +     13.16
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        4.1km    0m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C     38.38  +      0.00
  2.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     41.19  +      2.41
  3.Holinka Martin           KOB Prostějov        ZPV6712 C     44.51  +      6.13
  4.Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C     45.16  +      6.38
  5.Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH70A0       46.52  +      8.14
  6.Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     47.42  +      9.04
  7.Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     49.47  +     11.09
  8.Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     54.00  +     15.22
  9.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C     55.09  +     16.31
 10.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     55.10  +     16.32
 11.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     61.42  +     23.04
 12.Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM6901 C     65.46  +     27.08
    Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45A        4.1km    0m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM6508 C     34.33  +      0.00
  2.Pollák Jozef             TJ Akademik TU Košic TKE6001       35.34  +      1.01
  3.Brlica Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM6517 C     36.16  +      1.43
  4.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     36.57  +      2.24
  5.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C     37.12  +      2.39
  6.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     37.33  +      3.00
  7.Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C     37.36  +      3.03
  8.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     37.59  +      3.26
  9.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     39.00  +      4.27
 10.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     39.21  +      4.48
 11.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     40.07  +      5.34
 12.Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     40.57  +      6.24
 13.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     41.06  +      6.33
 14.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     41.41  +      7.08
 15.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     42.01  +      7.28
 16.Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     42.15  +      7.42
 17.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     42.44  +      8.11
 18.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     42.49  +      8.16
 19.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     44.07  +      9.34
 20.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     44.09  +      9.36
 21.Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     46.53  +     12.20
 22.Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     50.21  +     15.48
 23.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     52.09  +     17.36
 24.Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C     54.26  +     19.53
 25.Láznička Robert          SKOB Zlín            TZL6309 C     55.06  +     20.33
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        3.5km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C     37.11  +      0.00
  2.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     38.56  +      1.45
  3.Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     40.58  +      3.47
  4.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     41.21  +      4.10
  5.Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C     41.31  +      4.20
  5.Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     41.31  +      4.20
  7.Hubáček Jaroslav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C     42.23  +      5.12
  8.SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     43.31  +      6.20
  9.Papuga František         TJ Akademik TU Košic TKE6302       43.35  +      6.24
 10.Hlava Miroslav           KOB Konice           KON6515 C     43.56  +      6.45
 11.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401       44.21  +      7.10
 12.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     47.15  +     10.04
 13.Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     47.43  +     10.32
 14.Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C     48.15  +     11.04
 15.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     49.05  +     11.54
 16.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     50.49  +     13.38
 17.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     51.14  +     14.03
 18.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     53.01  +     15.50
 19.Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C     54.38  +     17.27
 20.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     55.29  +     18.18
 21.Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     56.25  +     19.14
 22.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     61.37  +     24.26
 23.Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     67.49  +     30.38
 24.Patočka Petr             BETA URSUS Brno      BBM6300 C     68.00  +     30.49
    Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        3.2km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C     58.35  +      0.00
  2.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C     66.38  +      8.03
    Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50A        3.7km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     29.56  +      0.00
  2.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     30.41  +      0.45
  3.Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     32.21  +      2.25
  4.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     33.22  +      3.26
  5.Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C     36.30  +      6.34
  6.Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     36.42  +      6.46
  7.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     37.11  +      7.15
  8.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     37.19  +      7.23
  9.Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C     38.35  +      8.39
 10.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     38.36  +      8.40
 11.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     38.45  +      8.49
 12.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     39.19  +      9.23
 13.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     39.24  +      9.28
 14.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     39.37  +      9.41
 15.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C     40.42  +     10.46
 16.Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C     41.04  +     11.08
 17.Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C     41.29  +     11.33
 18.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     41.40  +     11.44
 19.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     42.31  +     12.35
 20.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     43.20  +     13.24
 21.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C     43.44  +     13.48
 22.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     46.49  +     16.53
 23.Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     47.33  +     17.37
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        3.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     37.41  +      0.00
  2.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     38.58  +      1.17
  3.Romanovský Alois         SJH Jindřichův Hrade SJH6101 C     40.37  +      2.56
  4.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     41.28  +      3.47
  5.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     43.48  +      6.07
  6.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     46.07  +      8.26
  7.Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     46.50  +      9.09
  8.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     49.35  +     11.54
  9.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C     49.56  +     12.15
 10.Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C     50.57  +     13.16
 11.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     51.30  +     13.49
 12.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     52.54  +     15.13
 13.Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749 C     55.39  +     17.58
 14.Formanko Dusan           TJ Rapid Bratislava  RBA5801       55.44  +     18.03
 15.Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C     57.39  +     19.58
 16.Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C     58.24  +     20.43
 17.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     59.26  +     21.45
 18.Gawel Jiří               Slovenian Veteran kl SLOxxxx C     66.01  +     28.20
 19.Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C     66.24  +     28.43
 20.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     66.49  +     29.08
    Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55A        3.6km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     32.17  +      0.00
  2.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     33.09  +      0.52
  3.Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     34.11  +      1.54
  4.Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     35.15  +      2.58
  5.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     37.20  +      5.03
  6.Hickethier Manfred       Germany              GER5201       37.41  +      5.24
  7.Jirka Jiří               KOB Prostějov        ZPV5501 C     39.25  +      7.08
  8.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     39.27  +      7.10
  9.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     39.41  +      7.24
 10.Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C     40.22  +      8.05
 11.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     40.25  +      8.08
 12.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     42.02  +      9.45
 13.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     42.37  +     10.20
 14.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     42.38  +     10.21
 15.Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     59.34  +     27.17
    Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        3.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C     45.05  +      0.00
  2.Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C     47.19  +      2.14
  3.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     48.01  +      2.56
  4.Junek Petr               SK Studenec          STH55A0       51.29  +      6.24
  5.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     51.39  +      6.34
  6.Sýkora Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP5401 C     52.07  +      7.02
  7.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     54.36  +      9.31
  8.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     54.52  +      9.47
  9.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     56.56  +     11.51
 10.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     57.14  +     12.09
 11.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C     62.05  +     17.00
 12.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Brno      BBM5300 C     66.43  +     21.38
 13.Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     67.52  +     22.47
 14.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     78.15  +     33.10
 
Konečné výsledky kategorie: H60A        3.1km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec Orien VLI5101 C     30.43  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C     35.00  +      4.17
  3.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     36.49  +      6.06
  4.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     36.52  +      6.09
  5.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     38.48  +      8.05
  6.Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C     39.08  +      8.25
  7.Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C     39.11  +      8.28
  8.Horáček Miroslav         Slavia Liberec Orien VLI5000 C     39.41  +      8.58
  9.Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     40.49  +     10.06
 10.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     42.48  +     12.05
 11.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     43.29  +     12.46
 12.Karmazín Petr            Slavia Liberec Orien VLI4901 C     43.51  +     13.08
 13.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     43.57  +     13.14
 14.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     44.05  +     13.22
 15.Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     44.06  +     13.23
 16.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     45.10  +     14.27
 17.Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     46.26  +     15.43
    Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C DISK              
    Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        2.9km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     40.29  +      0.00
  2.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     40.49  +      0.20
  3.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     41.00  +      0.31
  4.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     41.30  +      1.01
  5.Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     41.42  +      1.13
  6.Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     42.41  +      2.12
  7.Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C     44.30  +      4.01
  8.Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C     49.43  +      9.14
  9.Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C     50.30  +     10.01
 10.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Brno      BBM5100 C     55.32  +     15.03
 11.Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     55.47  +     15.18
 12.Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     58.54  +     18.25
 13.Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     61.19  +     20.50
 14.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     62.07  +     21.38
 15.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     66.21  +     25.52
    Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C DISK              
    Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C DISK              
    Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65A        3.1km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     31.39  +      0.00
  2.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     33.45  +      2.06
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     39.25  +      7.46
  4.Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     39.32  +      7.53
  5.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     40.12  +      8.33
  6.Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     41.42  +     10.03
  7.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     42.55  +     11.16
  8.Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     44.48  +     13.09
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        2.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     44.18  +      0.00
  2.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     48.02  +      3.44
  3.Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C     49.29  +      5.11
  4.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     52.08  +      7.50
  5.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     52.13  +      7.55
  6.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     52.56  +      8.38
  7.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     54.32  +     10.14
  8.Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    112.00  +     67.42
 
Konečné výsledky kategorie: H70         3.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     42.42  +      0.00
  2.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     53.11  +     10.29
  3.Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     54.20  +     11.38
  4.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     60.29  +     17.47
  5.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     63.00  +     20.18
  6.Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     81.16  +     38.34
 
Konečné výsledky kategorie: H75         2.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     29.52  +      0.00
  2.Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C     35.52  +      6.00
  3.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     36.45  +      6.53
  4.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     45.48  +     15.56
  5.Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     87.46  +     57.54
    Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B     14.34  +      0.00
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B     15.43  +      1.09
  3.Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     18.28  +      3.54
  3.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752       18.28  +      3.54
  5.Horčička Vít             SK Univerzity Palack UOL9919 B     19.09  +      4.35
  6.Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051       21.06  +      6.32
  7.Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR           21.19  +      6.45
  8.Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C     21.23  +      6.49
  9.Hájková Kamila           SK Žabovřesky Brno   ZBM           21.29  +      6.55
 10.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     21.48  +      7.14
 11.Peřinka Šimon            BETA URSUS Brno      BBM9700 C     22.04  +      7.30
 12.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     22.13  +      7.39
 13.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411       22.57  +      8.23
 14.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     23.03  +      8.29
 15.Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     23.08  +      8.34
 16.Zvoníček Jan             KOB Směr Kroměříž    SKM9801 C     24.24  +      9.50
 17.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     25.57  +     11.23
 18.Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250       27.35  +     13.01
 19.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150       27.46  +     13.12
 20.Loudová  Nicoletta       OOB TJ Turnov        TUR9250 C     28.15  +     13.41
 21.Voborská Jana            Neregistrovaní       NER           29.31  +     14.57
 22.Končaková Kateřina       OOB TJ Sokol Holešov HLV6856       32.58  +     18.24
 23.Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 C     33.16  +     18.42
 24.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     33.21  +     18.47
 25.Melicharová Kristýna     SKOB Zlín            TZL           33.28  +     18.54
 26.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     37.49  +     23.15
 27.Hrabicová Iva            TJ Opava             OOP6150 C     41.55  +     27.21
 28.Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099       45.32  +     30.58
 29.Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850 C     47.21  +     32.47
 30.Nový Jakub               Neregistrovaní       NER           49.01  +     34.27
 31.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     49.22  +     34.48
 32.Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C     80.28  +     65.54
 33.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C     89.11  +     74.37
 
Konečné výsledky kategorie: T5          4.9km    0m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601       44.25  +      0.00
  2.Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C     44.45  +      0.20
  3.Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM           45.48  +      1.23
  4.Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905       47.15  +      2.50
  5.Kopáček Jan              OOB SK Chrast        CHT8510       47.35  +      3.10
  6.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     54.48  +     10.23
  7.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     54.49  +     10.24
  8.Wolowczyk Marek          Poland               POL6399       54.57  +     10.32
  9.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     55.21  +     10.56
 10.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C     55.45  +     11.20
 11.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604       56.08  +     11.43
 12.Mátlová Pavlína          Magnus Orienteering  ASU9392 C     59.59  +     15.34
 13.Jindřišková Martina      Magnus Orienteering  ASU8597 C     63.49  +     19.24
 14.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     67.41  +     23.16
 15.Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901       69.02  +     24.37
 16.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001       69.15  +     24.50
 17.Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757       70.34  +     26.09
 18.Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901       71.06  +     26.41
 19.Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C     71.30  +     27.05
 20.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801       71.40  +     27.15
 21.Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251       71.55  +     27.30
 22.Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C     72.30  +     28.05
 23.Said Bedřích             SK Žabovřesky Brno   ZBM9212 C     73.30  +     29.05
 24.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     79.47  +     35.22
 25.Seitler Milan            Magnus Orienteering  ASU9148 B     79.57  +     35.32
 26.Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 A     80.44  +     36.19
 27.Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751       83.56  +     39.31
 28.Vokoun Ondřej            Neregistrovaní       NER           87.08  +     42.43
 29.Ptáček Patrik            BETA URSUS Brno      BBM9800       89.15  +     44.50
 30.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351       95.50  +     51.25
 31.Rohlík Petr              SKOB Kobra Vsetín    KVS6402 C     98.10  +     53.45
 32.Zahradník Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM9108      106.24  +     61.59
 33.Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C    111.21  +     66.56
 34.Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9312 C    135.04  +     90.39
    Mundok Marian            TJ Lokomotiva Beroun LBE9111 C DISK              
    Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C DISK              
    Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C DISK              
    Novotná  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 C DISK              
    Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110   DISK