Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)              12.6.2011 13:40:55
                                  MČR KT finále
===OOB Třebíč=======================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D16A        3.0km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     23.53  +      0.00
  2>Svobodová Lenka          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A     25.32  +      1.39
  3>Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     25.45  +      1.52
  4>Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     27.27  +      3.34
  5>Kulhavá Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A     27.37  +      3.44
  6>Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     27.50  +      3.57
  7>Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     29.13  +      5.20
  8>Odehnalová Tereza        KOB MOIRA Brno       ABM9757 A     29.40  +      5.47
  9>Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 B     29.54  +      6.01
 10>Koderičová Tereza        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 B     29.58  +      6.05
 11>Doleželová Kateřina      UNITOP SKP Žďár nad  PZR9559 A     30.07  +      6.14
 12>Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     30.29  +      6.36
 13>Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A     31.34  +      7.41
 14>Grulichová Lucie         SK Prostějov         JPV9677 B     31.52  +      7.59
 15>Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 A     33.13  +      9.20
 16>Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 A     33.33  +      9.40
 17>Haniszewska Angelik      Poland               POL           34.11  +     10.18
 18>Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     35.23  +     11.30
 
Průběžné výsledky kategorie: D16B        2.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 A     28.40  +      0.00
  2>Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     29.44  +      1.04
  3>Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     30.52  +      2.12
  4>Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 B     31.10  +      2.30
  5>Hausenblasová Karol      SK Kamenice          KAM9650 A     31.24  +      2.44
  6>Cych Weronika            Poland               POL           31.35  +      2.55
  7>Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 A     32.34  +      3.54
  8>Argalášová Kateřina      TJ TŽ Třinec         TRI9750 A     35.16  +      6.36
  9>Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 A     36.19  +      7.39
 10>Zakouřilová Štěpánk      SOK TJ Turnov        TUV9551 B     36.55  +      8.15
 11>Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     37.02  +      8.22
 12>Vavrysová Barbara        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A     37.50  +      9.10
 13>Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     38.34  +      9.54
 14>Tesařová Jana            VSK VŠB TU Ostrava   VOV9751 A     39.41  +     11.01
 15>Petrasová Zuzana         OOB Vamberk          VAM9653 A     40.31  +     11.51
 16>Hošeková Vanda           TJ Slavia Žilinská u VZA9651       41.18  +     12.38
 17>Papugová Andrea          TJ Akademik TU Košic TKE9751       41.56  +     13.16
 
Průběžné výsledky kategorie: D16C        2.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 A     32.53  +      0.00
  2>Vlachová Eliška          KOB Konice           KON9572 B     37.01  +      4.08
  3>Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B     38.01  +      5.08
  3>Papugová Martina         TJ Akademik TU Košic TKE9551       38.01  +      5.08
  5>Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     40.44  +      7.51
  6>Šádková Martina          OK 99 Hradec Králové PHK9653 B     41.56  +      9.03
  7>Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 B     43.00  +     10.07
  8>Otrusinová Jana          KOB MOIRA Brno       ABM9560 B     43.53  +     11.00
  9>Kubičková Bára           SJH Jindřichův Hrade SJH9551 B     48.30  +     15.37
 
Průběžné výsledky kategorie: D18A        3.3km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Pavlovcová Petra         OOB TJ Turnov        TUR9353 A     25.09  +      0.00
  2>Horčičková Vendula       SK Univerzity Palack UOL9353 A     27.05  +      1.56
  3>Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     27.34  +      2.25
  4>Šimková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 A     28.03  +      2.54
  5>Chromá Kateřina          SK Žabovřesky Brno   ZBM9451 A     29.02  +      3.53
  6>Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A     29.03  +      3.54
  7>Morawska Ania            Poland               POL           29.36  +      4.27
  8>Nožková Sára             TJ TŽ Třinec         TRI9353 A     30.08  +      4.59
  9>Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A     30.15  +      5.06
 10>Hrušková Barbora         SK Žabovřesky Brno   ZBM9354 A     30.23  +      5.14
 11>Kolářová Renáta          Magnus Orienteering  ASU9351 C     30.24  +      5.15
 12>Tesařová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9456 A     30.34  +      5.25
 13>Szeliga Malgorzata       Poland               POL           31.06  +      5.57
 14>Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 A     32.02  +      6.53
 15>Jeřábková Jitka          SKOB Zlín            TZL9453 B     33.14  +      8.05
 16>Šrámková Michaela        SJH Jindřichův Hrade SJH9352 A     34.15  +      9.06
 17>Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     34.20  +      9.11
 18>Šestáková Petra          SK Radioklub Blansko RBK9357 A     34.57  +      9.48
 
Průběžné výsledky kategorie: D18B        2.9km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Tichá Tereza             SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A     28.35  +      0.00
  2>Vozdová Aneta            Klub vytrvalostních  KSU9394 A     28.46  +      0.11
  3>Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 A     28.52  +      0.17
  4>Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     29.40  +      1.05
  5>Sokolová Ludmila         Magnus Orienteering  ASU9499 C     29.41  +      1.06
  6>Dlouhá Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP9450 A     30.01  +      1.26
  7>Svobodná Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9350 A     30.06  +      1.31
  8>Janů Hana                Klub vytrvalostních  KSU9393 A     30.23  +      1.48
  9>Kulhavá Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A     30.31  +      1.56
 10>Šarmanová Alena          POBO - přátelé OB Op AOP9352 B     31.46  +      3.11
 11>Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 B     32.05  +      3.30
 12>Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     32.17  +      3.42
 13>Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     33.00  +      4.25
 14>Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 A     33.58  +      5.23
 15>Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 A     34.14  +      5.39
 16>Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A     34.21  +      5.46
 17>Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B     40.33  +     11.58
    Kosová Štěpánka          TJ TŽ Třinec         TRI9458 A DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D18C        2.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     30.20  +      0.00
  2>Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     32.23  +      2.03
  3>Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 A     34.08  +      3.48
  4>Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A     34.14  +      3.54
  5>Tesařová Marcela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV9450 A     34.37  +      4.17
  6>Steigrová Lucia          TJ Slavia Ekonom Ban EBB9351       36.13  +      5.53
  7>Hnilicová Šárka          Klub vytrvalostních  KSU9493 B     36.38  +      6.18
  8>Vítková Lucie            SK Prostějov         JPV9474 B     37.21  +      7.01
  9>Krpatová Klára           OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B     37.38  +      7.18
 10>Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 B     38.20  +      8.00
 11>Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     38.33  +      8.13
 12>Žuchová Nikola           OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B     38.34  +      8.14
 13>Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 A     39.19  +      8.59
 14>Svobodová Klára          OOB TJ Slezan Opava  SOP9352 B     40.21  +     10.01
 15>Krejčí Kateřina          OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 A     41.40  +     11.20
 16>Jeřábková Zuzana         SK Univerzity Palack UOL9453 B     42.29  +     12.09
 17>Škrabalová Adéla         KOB MOIRA Brno       ABM9357 B     45.20  +     15.00
 18>Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C     47.50  +     17.30
 19>Borovičková Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B     53.01  +     22.41
    Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D20A        3.9km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 E     30.38  +      0.00
  2>Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 E     30.57  +      0.19
  3>Indráková Adélka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9153 R     32.44  +      2.06
  4>Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     34.26  +      3.48
  5>Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     34.50  +      4.12
  6>Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A     35.56  +      5.18
  7>Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A     36.25  +      5.47
  8>Sklenářová Radka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9250 A     36.47  +      6.09
  9>Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     37.01  +      6.23
 10>Poloprutská Markéta      Slavia Liberec Orien VLI9251 A     37.07  +      6.29
 11>Čermáková Magdalena      SK Univerzity Palack UOL9155 A     38.06  +      7.28
 12>Svobodná Madla           Oddíl OB Kotlářka    DKP9154 R     39.16  +      8.38
 13>Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 A     39.48  +      9.10
 14>Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 R     39.57  +      9.19
 15>Mezníková Lucie          SK Žabovřesky Brno   ZBM9150 A     40.06  +      9.28
 16>Kosová Barbora           TJ TŽ Třinec         TRI9258 A     40.41  +     10.03
 17>Kukolová Šárka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A     43.07  +     12.29
 18>Mervartová Kristýna      SK Žabovřesky Brno   ZBM9160 R     48.06  +     17.28
 
Průběžné výsledky kategorie: D20B        3.5km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 R     33.19  +      0.00
  2>Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 A     34.03  +      0.44
  3>Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 B     36.23  +      3.04
  4>Beranová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR9159 R     37.24  +      4.05
  5>Štrajtová Štěpánka       SK Univerzity Palack UOL9151 A     37.39  +      4.20
  6>Jastrzembská Tereza      TJ TŽ Třinec         TRI9256 A     37.42  +      4.23
  7>Křečková Lenka           Magnus Orienteering  ASU9271 C     40.04  +      6.45
  7>Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B     40.04  +      6.45
  9>Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B     40.23  +      7.04
 10>Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A     42.56  +      9.37
 11>Moučková Andrea          SK Radioklub Blansko RBK9257 A     43.50  +     10.31
 12>Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 A     45.31  +     12.12
 13>Urbanová Johana          UNITOP SKP Žďár nad  PZR9251 B     47.51  +     14.32
    Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21A        4.9km    0m 29k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Heczková Bohdana         Slavia Liberec Orien VLI7750 E     37.39  +      0.00
  2>Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E     37.52  +      0.13
  3>Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     38.25  +      0.46
  4>Gomzyk-Omová Michae      OOB TJ Turnov        TUR8153 E     39.15  +      1.36
  5>Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     39.38  +      1.59
  5>Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E     39.38  +      1.59
  7>Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     39.51  +      2.12
  8>Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     39.58  +      2.19
  9>Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R     40.35  +      2.56
 10>Svobodná Šárka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8850 E     40.44  +      3.05
 11>Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     41.19  +      3.40
 12>Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 E     41.28  +      3.49
 13>Doležalová Monika        SK Kamenice          KAM8851 E     41.30  +      3.51
 14>Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     41.36  +      3.57
 15>Hlavová Hana             SK Žabovřesky Brno   ZBM8888 E     41.55  +      4.16
 16>Jedličková Zuzana        TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E     41.56  +      4.17
 17>Holinková  Hana          KOB Prostějov        ZPV6777 C     41.59  +      4.20
 18>Mechlová Lenka           TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R     42.01  +      4.22
 19>Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R     42.42  +      5.03
 20>Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 E     43.16  +      5.37
 21>Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     43.18  +      5.39
 22>Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     45.55  +      8.16
 23>Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 E     46.35  +      8.56
 24>Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R     49.55  +     12.16
 
Průběžné výsledky kategorie: D21B        4.4km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 E     38.20  +      0.00
  2>Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 R     39.08  +      0.48
  3>Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     40.20  +      2.00
  4>Košárková Iva            OK Sparta Praha      SCP8152 R     40.25  +      2.05
  5>Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     41.27  +      3.07
  6>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     42.29  +      4.09
  7>Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 C     42.57  +      4.37
  8>Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     43.04  +      4.44
  9>Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C     43.11  +      4.51
 10>Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     43.17  +      4.57
 11>Vozdová Klára            Magnus Orienteering  ASU8964 A     43.18  +      4.58
 12>Petrželová Tereza        TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 R     43.53  +      5.33
 13>Bucká Martina            A-team Bruntál       ABR8651 C     44.19  +      5.59
 14>Podmolíková Dagmar       SKOB Zlín            TZL7155 C     44.36  +      6.16
 15>Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953 C     44.48  +      6.28
 16>Azebová Nina             OK 99 Hradec Králové PHK8855 C     45.21  +      7.01
 17>Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     45.31  +      7.11
 18>Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     45.49  +      7.29
 19>Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C     46.00  +      7.40
 20>Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 C     46.04  +      7.44
 21>Vávrová Veronika         Magnus Orienteering  ASU8598 C     47.29  +      9.09
 22>Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 R     47.31  +      9.11
 23>Labašová Katarína        Magnus Orienteering  ASU8351 E     50.55  +     12.35
 24>Palátová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     62.08  +     23.48
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        4.3km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dlouhá Marie             Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     38.53  +      0.00
  2>Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     40.06  +      1.13
  3>Svobodová Jitka          KOB Dobřichovice     DCE7450 C     40.20  +      1.27
  4>Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     40.52  +      1.59
  5>Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     42.16  +      3.23
  6>Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     42.19  +      3.26
  7>Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C     42.54  +      4.01
  8>Hojná Silvie             OK Sparta Praha      SCP7950 C     43.24  +      4.31
  9>Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     43.52  +      4.59
 10>Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E     44.18  +      5.25
 11>Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C     44.33  +      5.40
 12>Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 C     44.51  +      5.58
 12>Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 C     44.51  +      5.58
 14>Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C     45.06  +      6.13
 15>Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C     45.45  +      6.52
 16>Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C     45.57  +      7.04
 17>Otrubová Johana          KOB Konice           KON7852 C     46.39  +      7.46
 18>Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 C     47.06  +      8.13
 19>Vodrážková Kateřina      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     47.07  +      8.14
 20>Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     48.21  +      9.28
 21>Ulahelová Jana           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C     48.46  +      9.53
 22>Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     49.09  +     10.16
 23>Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     49.10  +     10.17
 24>Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 R     49.17  +     10.24
 25>Hubáčková Pavla          OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C     49.37  +     10.44
 25>Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     49.37  +     10.44
 27>Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 R     50.06  +     11.13
 28>Kašparová Šárka          POBO - přátelé OB Op AOP7251 C     50.40  +     11.47
 29>Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     50.51  +     11.58
 30>Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     51.57  +     13.04
 31>Jablonovská Lenka        Klub OB Sokol Pezino SPE9063       52.04  +     13.11
 32>Weissová Lucie           POBO - přátelé OB Op AOP8952 C     53.19  +     14.26
 33>Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     54.36  +     15.43
 34>Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     55.22  +     16.29
 35>Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 C     55.25  +     16.32
 36>Křížová Vendula          OK Sparta Praha      SCP8355 C     56.50  +     17.57
 37>Šmerková Jitka           VSK Mendelu Brno     VBM8353 C     57.15  +     18.22
 38>Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     58.15  +     19.22
 39>Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     58.58  +     20.05
 40>Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     60.01  +     21.08
 41>Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     71.40  +     32.47
 
Průběžné výsledky kategorie: D21D        3.9km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     39.53  +      0.00
  2>Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C     39.57  +      0.04
  3>Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     41.47  +      1.54
  4>Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C     45.28  +      5.35
  5>Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 R     46.58  +      7.05
  6>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     54.17  +     14.24
  7>Hendrychová Zuzana       SK Žabovřesky Brno   ZBM8954 C     58.42  +     18.49
 
Průběžné výsledky kategorie: D35A        3.6km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     35.58  +      0.00
  2>Hořčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C     36.26  +      0.28
  3>Petráňová Jana           OK Sparta Praha      SCP7555 C     38.05  +      2.07
  4>Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     41.28  +      5.30
  5>Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     43.15  +      7.17
  6>Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     44.01  +      8.03
  7>Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     44.19  +      8.21
  8>Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     47.54  +     11.56
  9>Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     54.06  +     18.08
 
Průběžné výsledky kategorie: D35B        3.3km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 C     40.43  +      0.00
  2>Arnoštová Kateřina       USK Praha            VSP7652 C     42.56  +      2.13
  3>Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     44.53  +      4.10
  4>Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C     45.58  +      5.15
  5>Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     46.50  +      6.07
  6>Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     50.08  +      9.25
  7>Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C     50.40  +      9.57
 
Průběžné výsledky kategorie: D40A        3.4km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovaříková Mária         TJ TŽ Třinec         TRI6950 C     31.02  +      0.00
  2>Smutná Jana              OOB Vamberk          VAM6251 C     32.01  +      0.59
  3>Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     33.06  +      2.04
  4>Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     36.10  +      5.08
  5>Tesařová Bohumila        VSK VŠB TU Ostrava   VOV6957 C     37.43  +      6.41
  6>Barcíková Renata         Magnus Orienteering  ASU6751 C     38.06  +      7.04
  7>Kociánová Eva            TJ Opava             OOP6750 C     38.12  +      7.10
  8>Doleželová Iva           UNITOP SKP Žďár nad  PZR7171 C     39.30  +      8.28
  9>Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     40.03  +      9.01
 10>Kostková Jana            POBO - přátelé OB Op AOP7151 C     40.15  +      9.13
 11>Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     40.36  +      9.34
 12>Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     41.04  +     10.02
 13>Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     42.19  +     11.17
 14>Pavlů Veronika           SK Praga Praha       PGP6950 C     43.34  +     12.32
 
Průběžné výsledky kategorie: D40B        3.1km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Švecová Iva              OOB SK Chrast        CHT7151 C     40.37  +      0.00
  2>Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     42.52  +      2.15
  3>Šmelíková Hana           TJ Rapid Bratislava  RBA6951       43.49  +      3.12
  4>Procházková Alexand      OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     45.37  +      5.00
  5>Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     46.34  +      5.57
  6>Křečková Petra           KOB Prostějov        ZPV7076 C     48.29  +      7.52
  7>Nykodýmová Monika        KOS TJ Tesla Brno    TBM6870 C     48.38  +      8.01
  8>Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     49.32  +      8.55
  9>Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     51.54  +     11.17
 10>Sedláčková Jana          OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C     54.50  +     14.13
 11>Zimmermannová Milen      OOB TJ Sokol Křemže  KRE6851 C     65.07  +     24.30
    Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D45A        3.4km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C     35.47  +      0.00
  2>Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     36.42  +      0.55
  3>Ferdusová Eva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C     38.50  +      3.03
  4>Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     40.42  +      4.55
  5>Jirková Renata           KOB Prostějov        ZPV6553 C     41.34  +      5.47
  6>Vavrysová Iva            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C     41.40  +      5.53
  7>Hlavová Miroslava        KOB Konice           KON6389 C     42.56  +      7.09
  8>Jastrzembská Jarmil      TJ TŽ Třinec         TRI6450 C     43.43  +      7.56
  9>Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C     45.32  +      9.45
 10>Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C     45.50  +     10.03
 11>Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     50.54  +     15.07
 12>Šmelíková Jana           TJ Rapid Bratislava  RBA6670       52.44  +     16.57
 
Průběžné výsledky kategorie: D45B        3.0km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     41.06  +      0.00
  2>Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     41.22  +      0.16
  3>Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     42.17  +      1.11
  4>Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     46.33  +      5.27
  5>Ostřanská Iveta          SK Severka Šumperk   SSU6591 C     48.28  +      7.22
  6>Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     48.31  +      7.25
  7>Dittrichová Lenka        KOB Konice           KON6285 C     56.34  +     15.28
  8>Petrželová Alena         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C     56.48  +     15.42
  9>SOCHOROVÁ Hana           SKOB Baník Havířov   HAV6250 C     65.00  +     23.54
 10>Schusterová Martina      POBO - přátelé OB Op AOP6551 C     67.00  +     25.54
 11>Sýkorová Ivana           POBO - přátelé OB Op AOP6451 C     68.50  +     27.44
    Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D50A        3.1km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     37.47  +      0.00
  2>Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     39.54  +      2.07
  3>Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     40.48  +      3.01
  4>Michálková Jiřina        USK Praha            VSP6151 C     43.12  +      5.25
  5>Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     43.44  +      5.57
  6>Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     51.01  +     13.14
  7>Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     51.16  +     13.29
  8>Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     52.25  +     14.38
    Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D50B        2.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Vlažná Mirka             OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C     43.48  +      0.00
  2>Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     44.02  +      0.14
  3>Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C     51.15  +      7.27
  4>Dokoupilová Zuzana       VSK Mendelu Brno     VBM5754 C     52.26  +      8.38
  5>Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     53.02  +      9.14
  6>Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C     56.22  +     12.34
  7>Šámalová Hana            SK Praga Praha       PGP6150 C     56.52  +     13.04
  8>Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     57.12  +     13.24
  9>Jelínková Dagmar         SKOB Zlín            TZL5757 C     72.06  +     28.18
 
Průběžné výsledky kategorie: D55A        2.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Rosecká Alena            UNITOP SKP Žďár nad  PZR5654 C     30.43  +      0.00
  2>Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C     31.23  +      0.40
  3>Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     34.38  +      3.55
  4>Potěšilová Vladimír      VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     35.39  +      4.56
  5>Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     36.36  +      5.53
  6>Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C     37.09  +      6.26
  7>Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     37.39  +      6.56
  8>Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     37.48  +      7.05
  9>Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     40.36  +      9.53
 10>Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     40.51  +     10.08
 11>Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     42.51  +     12.08
 
Průběžné výsledky kategorie: D55B        2.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     33.23  +      0.00
  2>Kalibánová Jiřina        SK LOB Nová Paka     NPA5351 C     40.06  +      6.43
  3>Stackeová Anna           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C     44.41  +     11.18
  4>Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     44.53  +     11.30
  5>Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C     46.28  +     13.05
  6>Vávrová Beáta            Magnus Orienteering  ASU5651 C     51.47  +     18.24
  7>Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     52.21  +     18.58
  8>Salajková Věra           TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C     57.00  +     23.37
  9>Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     79.21  +     45.58
 
Průběžné výsledky kategorie: D60A        2.9km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     39.28  +      0.00
  2>Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C     45.33  +      6.05
  3>Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     46.10  +      6.42
  4>Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     47.06  +      7.38
  5>Křížová Zdenka           UNITOP SKP Žďár nad  PZR5051 C     51.38  +     12.10
  6>Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     53.14  +     13.46
 
Průběžné výsledky kategorie: D60B        2.7km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C     42.04  +      0.00
  2>Horáčková Stanislav      Slavia Liberec Orien VLI4950 C     42.19  +      0.15
  3>Novotná Ludmila          TJ Opava             OOP4850 C     44.30  +      2.26
  4>Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     46.31  +      4.27
  5>Karmazínová Ivana        Slavia Liberec Orien VLI5150 C     48.32  +      6.28
 
Průběžné výsledky kategorie: D65         2.5km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Gavendová Anna           TJ TŽ Třinec         TRI4650 C     33.28  +      0.00
  2>Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     35.25  +      1.57
  3>Stará Pavla              TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C     37.19  +      3.51
  4>Vlachová Renata          VSK VŠB TU Ostrava   VOV4450 C     38.11  +      4.43
  5>Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     58.41  +     25.13
  6>Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C     77.57  +     44.29
 
Průběžné výsledky kategorie: H16A        3.3km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hubáček Jonáš            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A     24.36  +      0.00
  2>Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     25.55  +      1.19
  3>Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A     27.27  +      2.51
  4>Šmelík Martin            TJ Rapid Bratislava  RBA9601       28.15  +      3.39
  5>Málek Jan                UNITOP SKP Žďár nad  PZR9505 A     28.46  +      4.10
  6>Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     29.02  +      4.26
  7>Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 A     29.29  +      4.53
  8>Wolowczyk Krzysztof      Poland               POL           30.01  +      5.25
  9>Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     30.56  +      6.20
 10>Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 B     32.25  +      7.49
 11>Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 A     32.41  +      8.05
 12>Dzioba Mateusz           Poland               POL           33.21  +      8.45
 13>Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9600 A     33.54  +      9.18
 14>Hruška Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM9515 A     34.02  +      9.26
 15>Chmelař Martin           SK Prostějov         JPV9505 A     34.23  +      9.47
 16>Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     35.46  +     11.10
 17>Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     36.24  +     11.48
    Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 A DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16B        3.2km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 B     26.33  +      0.00
  2>Horáček Petr             OK 99 Hradec Králové PHK9602 A     27.32  +      0.59
  3>Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     27.37  +      1.04
  4>Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK9601 B     28.48  +      2.15
  5>Sklenář Martin           SKOB Bruntál         SBR9501 A     29.11  +      2.38
  6>Záděra Pavel             BETA URSUS Brno      BBM9500 B     29.45  +      3.12
  7>Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B     30.35  +      4.02
  8>Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A     31.21  +      4.48
  9>Ciekanski Mateusz        Poland               POL           31.30  +      4.57
 10>Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 B     31.31  +      4.58
 11>Jonáš Martin             Kobra Bratislava     BBA9601       31.59  +      5.26
 12>Vičan Dominik            SK Prostějov         JPV9501 B     32.53  +      6.20
 13>Hraboš Matěj             TJ Rapid Bratislava  RBA9501       33.46  +      7.13
 13>Lesák Jakub              OB TJ Sokol Žamberk  ZAM9603 A     33.46  +      7.13
 15>Fajkus Radim             SK Prostějov         JPV9509 B     34.12  +      7.39
 16>Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 A     34.40  +      8.07
 17>Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     37.32  +     10.59
 18>Lustig Matyáš            Oddíl OB Kotlářka    DKP9507 B     41.30  +     14.57
 
Průběžné výsledky kategorie: H16C        2.9km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 A     26.22  +      0.00
  2>Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     30.42  +      4.20
  3>Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     31.01  +      4.39
  4>Čermák Matyáš            SK Kamenice          KAM9501 B     31.12  +      4.50
  5>Sedláček Ondřej          OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A     32.30  +      6.08
  6>Dvorský Petr             KOB Směr Kroměříž    SKM9601 A     32.42  +      6.20
  7>Klabouch Martin          TJ Slavia Žilinská u VZA9602       33.34  +      7.12
  8>Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B     34.26  +      8.04
  9>Zamazal Tomáš            KOB TRETRA Praha     TAP9501 C     36.18  +      9.56
 10>Aster Tomáš              SKOB Slaný           SLA9602 C     38.05  +     11.43
 11>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     40.16  +     13.54
 12>Pokorný Matěj            Kometa Kralovice     KRL9502 B     40.28  +     14.06
 13>Garbacik Michal          Poland               POL           41.48  +     15.26
 14>Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     42.07  +     15.45
 15>Taclík Milan             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B     48.25  +     22.03
 16>Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A     64.05  +     37.43
 17>Svoboda František        OOB TJ Slezan Opava  SOP9601 B     83.02  +     56.40
 
Průběžné výsledky kategorie: H18A        3.9km    0m 24k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Minář Marek              Magnus Orienteering  ASU9444 C     24.14  +      0.00
  2>Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A     24.38  +      0.24
  3>Hubáček Michal           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A     25.15  +      1.01
  4>Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A     25.28  +      1.14
  5>Vavrys Johan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A     25.56  +      1.42
  6>Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A     26.02  +      1.48
  7>Schuster Marek           POBO - přátelé OB Op AOP9303 A     26.09  +      1.55
  8>Grundmann Jan            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A     26.10  +      1.56
  9>Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A     26.43  +      2.29
 10>Mokrý Ondřej             KOB MOIRA Brno       ABM9410 A     27.23  +      3.09
 11>Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     28.10  +      3.56
 12>Argaláš Michal           TJ TŽ Třinec         TRI9301 A     29.37  +      5.23
 13>Mušinský Tomáš           Magnus Orienteering  ASU9348 C     29.38  +      5.24
 14>Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A     30.14  +      6.00
 15>Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B     33.18  +      9.04
 16>Záveský Filip            OK Lokomotiva Pardub LPU9306 B     38.05  +     13.51
 17>Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 B     38.49  +     14.35
    Hadač Filip              POBO - přátelé OB Op AOP9301 A DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H18B        3.5km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 A     24.14  +      0.00
  2>Horvát Petr              Magnus Orienteering  ASU9447 A     25.04  +      0.50
  3>Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A     25.47  +      1.33
  4>Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     26.16  +      2.02
  5>Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 A     26.29  +      2.15
  6>Brlica Pavel             SK Žabovřesky Brno   ZBM9302 A     27.10  +      2.56
  7>Jasinski Witold          Poland               POL           27.28  +      3.14
  8>Láznička Jan             SKOB Zlín            TZL9405 A     27.55  +      3.41
  9>Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     29.11  +      4.57
 10>Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 A     29.49  +      5.35
 11>Kubelka Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A     29.57  +      5.43
 12>Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B     30.23  +      6.09
 13>Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 A     30.56  +      6.42
 14>Obrátil Štěpán           KOB MOIRA Brno       ABM9409 A     32.15  +      8.01
 15>Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     33.47  +      9.33
 16>Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A     34.02  +      9.48
 17>Rossmanith Vojta         POBO - přátelé OB Op AOP9302 B     36.46  +     12.32
 18>Šincl Jiří               Magnus Orienteering  ASU9446 B     41.45  +     17.31
 
Průběžné výsledky kategorie: H18C        3.4km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     28.11  +      0.00
  2>Grabiec Mikolaj          Poland               POL           29.07  +      0.56
  3>Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 A     29.48  +      1.37
  4>Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     29.53  +      1.42
  5>Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     29.56  +      1.45
  6>Német Kryštof            SK SKI-OB Šternberk  STE9308 A     30.38  +      2.27
  7>Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B     30.39  +      2.28
  8>Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A     30.53  +      2.42
  9>Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 A     31.46  +      3.35
 10>Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A     32.23  +      4.12
 11>Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B     32.37  +      4.26
 12>Kebis Samuel             Klub OB Sokol Pezino SPE9402       32.40  +      4.29
 12>Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     32.40  +      4.29
 14>Skoupý Jan               SK SKI-OB Šternberk  STE9411 B     35.22  +      7.11
 15>Jarnot Michal            OOB TJ Slezan Opava  SOP9302 B     37.07  +      8.56
 16>Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 A     37.21  +      9.10
 17>Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B     38.32  +     10.21
 18>Odstrčilík Viktor        SKOB Zlín            TZL9309 B     39.00  +     10.49
 19>Mižúr Šimi               TJ Slavia Farmaceut  FBA9401       39.29  +     11.18
 20>Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     40.15  +     12.04
 21>Pěček Martin             KOB Směr Kroměříž    SKM9301 B     41.31  +     13.20
 22>Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM9404 A     43.39  +     15.28
 23>Hanuš Pavel              KOB Choceň           CHC9302 C     43.57  +     15.46
 24>Zimmermann Martin        OOB TJ Sokol Křemže  KRE9301 B     81.57  +     53.46
    Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B DISK              
    Toman Filip              KOB MOIRA Brno       ABM9309 B DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H20A        5.0km    0m 30k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kubát  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK9101 E     32.22  +      0.00
  2>Zimmermann Štěpán        SK Žabovřesky Brno   ZBM9101 R     34.58  +      2.36
  2>Nečas Jiří               SKOB Zlín            TZL9101 A     34.58  +      2.36
  4>Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R     35.50  +      3.28
  5>Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 R     35.51  +      3.29
  6>Barcík Robert            Magnus Orienteering  ASU9201 A     36.14  +      3.52
  7>Mokrý Stanislav          KOB MOIRA Brno       ABM9202 A     36.15  +      3.53
  8>Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A     36.52  +      4.30
  9>Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R     37.32  +      5.10
 10>Švirák Ondřej            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103 R     37.35  +      5.13
 11>Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     37.44  +      5.22
 12>Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     38.02  +      5.40
 13>Krejsa Vladimír          OOB SK Chrast        CHT9202 A     38.23  +      6.01
 14>Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A     38.26  +      6.04
 15>Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 A     39.44  +      7.22
 16>Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A     39.59  +      7.37
 17>Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 A     42.33  +     10.11
    Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H20B        4.4km    0m 27k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Navrátil Boris           POBO - přátelé OB Op AOP9202 A     30.51  +      0.00
  2>Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A     33.16  +      2.25
  3>Benroth Martin           SKOB Zlín            TZL9206 A     34.12  +      3.21
  4>Novotný Ondřej           KOB MOIRA Brno       ABM9211 A     35.25  +      4.34
  5>Tichý Tomáš              SJH Jindřichův Hrade SJH9201 A     36.30  +      5.39
  6>Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 A     38.14  +      7.23
  7>Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 A     38.31  +      7.40
  8>Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 A     39.22  +      8.31
  9>Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 A     40.09  +      9.18
 10>Vlažný Jakub             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R     40.16  +      9.25
 11>Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B     40.51  +     10.00
 12>Šimon Václav             TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B     41.50  +     10.59
 13>Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A     41.51  +     11.00
 14>Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A     42.30  +     11.39
 15>Ostřanský Filip          Magnus Orienteering  ASU9243 C     42.55  +     12.04
 16>Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A     44.26  +     13.35
 17>Holinka Matouš           KOB Prostějov        ZPV9222 B     46.58  +     16.07
 18>Přibyl Adam              KOB Děčín            LDC9100 B     47.30  +     16.39
 
Průběžné výsledky kategorie: H21A        6.0km    0m 29k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     37.00  +      0.00
  2>Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E     39.05  +      2.05
  3>Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     39.27  +      2.27
  4>Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 E     40.01  +      3.01
  5>Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 E     40.12  +      3.12
  6>Bukovac Palo             SK Žabovřesky Brno   ZBM8101 R     42.11  +      5.11
  7>Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 E     42.22  +      5.22
  8>Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R     42.38  +      5.38
  9>Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E     42.50  +      5.50
 10>Kodeda Štěpán            Sportcentrum Jičín   SJC8818 E     42.53  +      5.53
 11>Mrázek Jan               OK Sparta Praha      SCP8102 E     42.59  +      5.59
 12>Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E     43.04  +      6.04
 13>Krajčík Michal           TJ Akademik TU Košic TKE8704       43.37  +      6.37
 14>Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     43.42  +      6.42
 15>Škoda Jakub              Slavia Liberec Orien VLI8800 R     44.09  +      7.09
 16>Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     44.11  +      7.11
 17>Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E     44.14  +      7.14
 17>Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R     44.14  +      7.14
 19>Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     44.21  +      7.21
 20>Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 C     44.28  +      7.28
 21>Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 C     44.39  +      7.39
 22>Besta Michal             POBO - přátelé OB Op AOP7601 R     44.58  +      7.58
 23>Horyna Roman             OB Vizovice          VIC7602 C     45.23  +      8.23
 24>Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     45.53  +      8.53
 25>Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     46.36  +      9.36
 26>Flašar Jan               SK Praga Praha       PGP8610 R     47.21  +     10.21
 27>Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R     47.31  +     10.31
 28>Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 R     48.52  +     11.52
 29>Fortunato Jorge          SK Prostějov         JPV8901 C     50.06  +     13.06
 30>Slezák Zdeněk            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R     55.29  +     18.29
    Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21B        5.5km    0m 29k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházka Pavel          SK Praga Praha       PGP9002 R     41.31  +      0.00
  2>Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     41.46  +      0.15
  3>Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     42.22  +      0.51
  4>Čech Radovan             KOS TJ Tesla Brno    TBM7835 R     42.55  +      1.24
  5>Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R     43.01  +      1.30
  6>Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R     43.35  +      2.04
  7>Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 C     43.47  +      2.16
  8>Košárek Pavel            POBO - přátelé OB Op AOP7102 R     44.36  +      3.05
  9>Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     45.03  +      3.32
 10>Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R     45.45  +      4.14
 10>Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C     45.45  +      4.14
 12>Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R     45.48  +      4.17
 13>Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     46.28  +      4.57
 14>Hubáček Josef            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R     46.59  +      5.28
 15>Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R     47.24  +      5.53
 16>Klech Richard            SK při gymnáziu OOB  VRB7201 C     47.25  +      5.54
 17>Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C     47.51  +      6.20
 18>Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C     48.01  +      6.30
 19>Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     48.12  +      6.41
 20>Poklop Martin            SK Severka Šumperk   SSU8802 E     48.26  +      6.55
 21>Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     48.51  +      7.20
 22>Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 C     48.54  +      7.23
 23>Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     49.25  +      7.54
 24>Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     50.30  +      8.59
 25>Bialožyt Michal          SK Žabovřesky Brno   ZBM8707 C     50.45  +      9.14
 26>Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     52.02  +     10.31
 27>Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     52.20  +     10.49
 28>Tihon  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     52.36  +     11.05
 29>Bašus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     58.38  +     17.07
    Dlabaja Štěpán           SKOB Zlín            TZL8508 R DISK              
    Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        5.3km    0m 29k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     40.37  +      0.00
  2>Drahokoupil Aleš         OOB SK Chrast        CHT8501 C     41.10  +      0.33
  3>Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     42.31  +      1.54
  4>Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     42.38  +      2.01
  5>Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     43.20  +      2.43
  6>Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     43.44  +      3.07
  7>Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R     43.49  +      3.12
  8>Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8206 C     44.36  +      3.59
  9>Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     45.11  +      4.34
 10>Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C     45.21  +      4.44
 11>Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     45.43  +      5.06
 12>Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     45.49  +      5.12
 13>Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C     47.25  +      6.48
 14>Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 C     47.52  +      7.15
 15>Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     47.53  +      7.16
 16>Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 R     48.10  +      7.33
 17>Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C     48.14  +      7.37
 18>Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     48.47  +      8.10
 19>Suslov Sergej            Slavia Liberec Orien VLI8801 C     48.54  +      8.17
 20>Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     49.01  +      8.24
 21>Strachota Petr           OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C     49.58  +      9.21
 22>Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     50.12  +      9.35
 23>Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R     50.13  +      9.36
 24>Henych Petr              Slavia Liberec Orien VLI6001 C     51.21  +     10.44
 25>Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 C     51.55  +     11.18
 26>Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C     52.02  +     11.25
 27>Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C     52.59  +     12.22
 28>Hadač Miroslav           POBO - přátelé OB Op AOP6501 C     53.09  +     12.32
 28>Melecký Martin           POBO - přátelé OB Op AOP9001 R     53.09  +     12.32
 30>Jelínek Petr             SK Žabovřesky Brno   ZBM7801 C     53.12  +     12.35
 31>Petras Tomáš             OOB Vamberk          VAM8801 C     53.43  +     13.06
 32>Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     56.34  +     15.57
 33>Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     56.45  +     16.08
 34>Fiala Jan                BETA URSUS Brno      BBM7205 C     58.10  +     17.33
 35>Procházka Tomáš          OK Sparta Praha      SCP8200 C     59.36  +     18.59
    Navrátil Tomáš           Magnus Orienteering  ASU8817 C DISK              
    Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C DISK              
    Šesták Jakub             SK Radioklub Blansko RBK9001 C DISK              
    Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21D        4.8km    0m 28k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     34.40  +      0.00
  2>Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C     36.00  +      1.20
  3>Procházka Jiří           KOS TJ Tesla Brno    TBM7633 C     36.19  +      1.39
  4>Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     36.57  +      2.17
  5>Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     36.58  +      2.18
  6>Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     38.40  +      4.00
  7>Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     39.21  +      4.41
  8>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     39.39  +      4.59
  9>Sokalski Dariusz         Poland               POL           39.57  +      5.17
 10>Vlach Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV7900 C     40.06  +      5.26
 11>Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     40.09  +      5.29
 12>Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     40.38  +      5.58
 13>Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C     40.52  +      6.12
 14>Schuster Martin          POBO - přátelé OB Op AOP6502 C     41.11  +      6.31
 15>Bencúr Juraj             OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 R     41.15  +      6.35
 16>Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     41.36  +      6.56
 17>Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C     41.46  +      7.06
 18>Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C     42.27  +      7.47
 19>Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     42.44  +      8.04
 20>Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     43.18  +      8.38
 21>Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C     43.33  +      8.53
 22>Perknovský Radim         SK Prostějov         JPV8235 C     43.45  +      9.05
 23>Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU9045 C     45.11  +     10.31
 24>Novák Daniel             OK Jiskra Nový Bor   BOR8702 C     45.19  +     10.39
 25>Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     45.33  +     10.53
 26>Sychra Tomáš             VSK Mendelu Brno     VBM8305 C     46.17  +     11.37
 27>Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     50.41  +     16.01
 28>Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C     51.21  +     16.41
 29>Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     52.28  +     17.48
 30>Zimon Pawel              Poland               POL           56.00  +     21.20
    Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501 C DISK              
    Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35A        4.9km    0m 30k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C     37.44  +      0.00
  2>Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C     39.15  +      1.31
  3>Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     39.36  +      1.52
  4>Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 C     39.54  +      2.10
  5>Jašek Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE7601 C     41.08  +      3.24
  6>Janků Marek              SK SKI-OB Šternberk  STE7102 C     41.14  +      3.30
  7>Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     42.33  +      4.49
  8>Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     43.15  +      5.31
  9>Horák Pavel (Staros      USK Praha            VSP7305 C     43.20  +      5.36
 10>Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     43.25  +      5.41
 11>Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     43.31  +      5.47
 12>Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     45.13  +      7.29
 13>Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C     49.13  +     11.29
 14>Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     50.22  +     12.38
 15>Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     50.24  +     12.40
    Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35B        4.2km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     35.52  +      0.00
  2>Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     36.28  +      0.36
  3>Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     38.34  +      2.42
  4>Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     38.45  +      2.53
  5>Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     39.04  +      3.12
  6>Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     40.29  +      4.37
  7>Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     41.07  +      5.15
  8>Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405 C     41.55  +      6.03
  9>Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C     44.51  +      8.59
 10>Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     46.09  +     10.17
 11>Orany Tomáš              OK Jihlava           SJI7311 C     46.14  +     10.22
 12>Vaněk Petr               OOB SK Zbraslav      ZBP7302 C     47.23  +     11.31
 13>VÉBR Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     48.37  +     12.45
 14>Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C     48.59  +     13.07
    Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C VZDAL             
 
Průběžné výsledky kategorie: H40A        4.5km    0m 26k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Gajda Jan                USK Praha            VSP6801 C     32.08  +      0.00
  2>Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C     32.36  +      0.28
  3>Barcík Peter             Magnus Orienteering  ASU6612 C     33.27  +      1.19
  4>Podmolík Tomáš           SKOB Zlín            TZL6915 C     34.05  +      1.57
  5>Zikmund Zdeněk           SK LOB Nová Paka     NPA6705 C     34.08  +      2.00
  6>Petřivalský Marek        SK SKI-OB Šternberk  STE6907 C     34.38  +      2.30
  7>Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R     34.43  +      2.35
  8>Valík Luděk              POBO - přátelé OB Op AOP7101 C     35.10  +      3.02
  9>Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     35.36  +      3.28
 10>Hrouda Petr              VSK Mendelu Brno     VBM6900 C     36.12  +      4.04
 11>Kunz Martin              BETA URSUS Brno      BBM7101 C     36.52  +      4.44
 12>Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     38.52  +      6.44
 13>Černoch Karel            SKOB Zlín            TZL6835 C     41.46  +      9.38
 14>Tesař Jiří               VSK VŠB TU Ostrava   VOV6702 C     41.50  +      9.42
 15>Odehnal Roman            KOB MOIRA Brno       ABM6909 C     45.24  +     13.16
 
Průběžné výsledky kategorie: H40B        4.1km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C     38.38  +      0.00
  2>Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     41.19  +      2.41
  3>Holinka Martin           KOB Prostějov        ZPV6712 C     44.51  +      6.13
  4>Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C     45.16  +      6.38
  5>Beneš Jan                SJH Jindřichův Hrade SJH70A0       46.52  +      8.14
  6>Mielec Jaromír           OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C     47.42  +      9.04
  7>Tryzna Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C     49.47  +     11.09
  8>Holec Honza              SKOB Ostrava         MOV6701 C     54.00  +     15.22
  9>Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV7104 C     55.09  +     16.31
 10>Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     55.10  +     16.32
 11>Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     61.42  +     23.04
 12>Zvoníček Josef           KOB Směr Kroměříž    SKM6901 C     65.46  +     27.08
    Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45A        4.1km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Ptáček Pavel             BETA URSUS Brno      BBM6508 C     34.33  +      0.00
  2>Pollák Jozef             TJ Akademik TU Košic TKE6001       35.34  +      1.01
  3>Brlica Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM6517 C     36.16  +      1.43
  4>Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     36.57  +      2.24
  5>Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C     37.12  +      2.39
  6>Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     37.33  +      3.00
  7>Vavrys Petr              OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C     37.36  +      3.03
  8>Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     37.59  +      3.26
  9>Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     39.00  +      4.27
 10>Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     39.21  +      4.48
 11>Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     40.07  +      5.34
 12>Skyva Petr               SK SKI-OB Šternberk  STE6501 C     40.57  +      6.24
 13>Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     41.06  +      6.33
 14>Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     41.41  +      7.08
 15>Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     42.01  +      7.28
 16>Zimmermann Pavel         OOB TJ Sokol Křemže  KRE6401 C     42.15  +      7.42
 17>Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     42.44  +      8.11
 18>Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     42.49  +      8.16
 19>Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     44.07  +      9.34
 20>Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     44.09  +      9.36
 21>Hepnar Luboš             SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     46.53  +     12.20
 22>Chmelař Miroslav         SK Prostějov         JPV6217 C     50.21  +     15.48
 23>Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     52.09  +     17.36
 24>Nykodým Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM6307 C     54.26  +     19.53
 25>Láznička Robert          SKOB Zlín            TZL6309 C     55.06  +     20.33
 
Průběžné výsledky kategorie: H45B        3.5km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Mokrý Jan                KOB MOIRA Brno       ABM6611 C     37.11  +      0.00
  2>Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     38.56  +      1.45
  3>Kolář Rudolf             Magnus Orienteering  ASU6301 C     40.58  +      3.47
  4>Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     41.21  +      4.10
  5>Končák Jaroslav          OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C     41.31  +      4.20
  5>Valenta Jiří             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C     41.31  +      4.20
  7>Hubáček Jaroslav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C     42.23  +      5.12
  8>SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     43.31  +      6.20
  9>Papuga František         TJ Akademik TU Košic TKE6302       43.35  +      6.24
 10>Hlava Miroslav           KOB Konice           KON6515 C     43.56  +      6.45
 11>Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401       44.21  +      7.10
 12>Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     47.15  +     10.04
 13>Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C     47.43  +     10.32
 14>Peřinka Jan              POBO - přátelé OB Op AOP6301 C     48.15  +     11.04
 15>Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     49.05  +     11.54
 16>Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     50.49  +     13.38
 17>Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     51.14  +     14.03
 18>Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     53.01  +     15.50
 19>Sedláček Jaroslav        OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C     54.38  +     17.27
 20>Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     55.29  +     18.18
 21>Vičan Lubomír            SK Prostějov         JPV6501 C     56.25  +     19.14
 22>Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     61.37  +     24.26
 23>Petržela Pavel           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C     67.49  +     30.38
 24>Patočka Petr             BETA URSUS Brno      BBM6300 C     68.00  +     30.49
    Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H45C        3.2km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C     58.35  +      0.00
  2>Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C     66.38  +      8.03
    Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H50A        3.7km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Grepl Ladislav           KOB Konice           KON6111 C     29.56  +      0.00
  2>Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     30.41  +      0.45
  3>Václavek Tomáš           SK SKI-OB Šternberk  STE5809 C     32.21  +      2.25
  4>Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     33.22  +      3.26
  5>Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C     36.30  +      6.34
  6>Ryšavý Jiří              SKOB Ostrava         MOV5803 C     36.42  +      6.46
  7>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     37.11  +      7.15
  8>Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     37.19  +      7.23
  9>Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C     38.35  +      8.39
 10>Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     38.36  +      8.40
 11>Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     38.45  +      8.49
 12>Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     39.19  +      9.23
 13>Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     39.24  +      9.28
 14>Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     39.37  +      9.41
 15>Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C     40.42  +     10.46
 16>Skryja Bořivoj           UNITOP SKP Žďár nad  PZR6106 C     41.04  +     11.08
 17>Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C     41.29  +     11.33
 18>Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     41.40  +     11.44
 19>Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     42.31  +     12.35
 20>Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     43.20  +     13.24
 21>Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C     43.44  +     13.48
 22>Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C     46.49  +     16.53
 23>Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C     47.33  +     17.37
 
Průběžné výsledky kategorie: H50B        3.3km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Višňa Milan              SK SKI-OB Šternberk  STE5904 C     37.41  +      0.00
  2>Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     38.58  +      1.17
  3>Romanovský Alois         SJH Jindřichův Hrade SJH6101 C     40.37  +      2.56
  4>Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801 C     41.28  +      3.47
  5>Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     43.48  +      6.07
  6>Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     46.07  +      8.26
  7>Kostka Evžen             POBO - přátelé OB Op AOP5701 C     46.50  +      9.09
  8>Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     49.35  +     11.54
  9>Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C     49.56  +     12.15
 10>Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C     50.57  +     13.16
 11>Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     51.30  +     13.49
 12>Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     52.54  +     15.13
 13>Janů Zdeněk              Klub vytrvalostních  KSU5749 C     55.39  +     17.58
 14>Formanko Dusan           TJ Rapid Bratislava  RBA5801       55.44  +     18.03
 15>Albert František         SK SKI-OB Šternberk  STE5804 C     57.39  +     19.58
 16>Kunčar Antonín           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C     58.24  +     20.43
 17>Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     59.26  +     21.45
 18>Gawel Jiří               Slovenian Veteran kl SLOxxxx C     66.01  +     28.20
 19>Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C     66.24  +     28.43
 20>Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     66.49  +     29.08
    Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55A        3.6km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     32.17  +      0.00
  2>Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     33.09  +      0.52
  3>Procházka Antonín        KOB Dobřichovice     DCE5500 C     34.11  +      1.54
  4>Cabrnoch Jiří            KOB Kladno           DKL5400 C     35.15  +      2.58
  5>Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     37.20  +      5.03
  6>Hickethier Manfred       Germany              GER5201       37.41  +      5.24
  7>Jirka Jiří               KOB Prostějov        ZPV5501 C     39.25  +      7.08
  8>Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     39.27  +      7.10
  9>Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     39.41  +      7.24
 10>Rychlý Miloš             TJ Opava             OOP5302 C     40.22  +      8.05
 11>Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     40.25  +      8.08
 12>Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     42.02  +      9.45
 13>Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     42.37  +     10.20
 14>Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     42.38  +     10.21
 15>Šorm Miroslav            KOB Kladno           DKL5200 C     59.34  +     27.17
    Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55B        3.3km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hanzl Vlastimil          VSK Mendelu Brno     VBM5329 C     45.05  +      0.00
  2>Strachota Jaroslav       Magnus Orienteering  ASU5600 C     47.19  +      2.14
  3>Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     48.01  +      2.56
  4>Junek Petr               SK Studenec          STH55A0       51.29  +      6.24
  5>Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     51.39  +      6.34
  6>Sýkora Jiří              POBO - přátelé OB Op AOP5401 C     52.07  +      7.02
  7>Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     54.36  +      9.31
  8>Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     54.52  +      9.47
  9>Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     56.56  +     11.51
 10>Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     57.14  +     12.09
 11>Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C     62.05  +     17.00
 12>Ptáček Ladislav          BETA URSUS Brno      BBM5300 C     66.43  +     21.38
 13>Brumek Stanislav         KOB Kladno           DKL5201 C     67.52  +     22.47
 14>Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     78.15  +     33.10
 
Průběžné výsledky kategorie: H60A        3.1km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Přinda Oldřich           Slavia Liberec Orien VLI5101 C     30.43  +      0.00
  2>Kalibán Jaroslav         SK LOB Nová Paka     NPA5101 C     35.00  +      4.17
  3>Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     36.49  +      6.06
  4>Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     36.52  +      6.09
  5>Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     38.48  +      8.05
  6>Sklenář Antonín          SK SKI-OB Šternberk  STE4801 C     39.08  +      8.25
  7>Peška Antonín            OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C     39.11  +      8.28
  8>Horáček Miroslav         Slavia Liberec Orien VLI5000 C     39.41  +      8.58
  9>Zabloudil Pavel          KOS TJ Tesla Brno    TBM5003 C     40.49  +     10.06
 10>Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     42.48  +     12.05
 11>Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     43.29  +     12.46
 12>Karmazín Petr            Slavia Liberec Orien VLI4901 C     43.51  +     13.08
 13>Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     43.57  +     13.14
 14>Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C     44.05  +     13.22
 15>Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     44.06  +     13.23
 16>Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     45.10  +     14.27
 17>Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     46.26  +     15.43
    Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C DISK              
    Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H60B        2.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     40.29  +      0.00
  2>Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     40.49  +      0.20
  3>Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     41.00  +      0.31
  4>Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     41.30  +      1.01
  5>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C     41.42  +      1.13
  6>Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C     42.41  +      2.12
  7>Jelínek Martin           SK Praga Praha       PGP5103 C     44.30  +      4.01
  8>Ševčík Břetislav         TJ Opava             OOP5001 C     49.43  +      9.14
  9>Novotný Stanisl          TJ Opava             OOP4800 C     50.30  +     10.01
 10>Denemarek Oldřich        BETA URSUS Brno      BBM5100 C     55.32  +     15.03
 11>Dokoupil Vladimír        VSK Mendelu Brno     VBM4806 C     55.47  +     15.18
 12>Jurčák Karel             OOB TJ Slezan Opava  SOP5101 C     58.54  +     18.25
 13>Kříž Pavel               UNITOP SKP Žďár nad  PZR4800 C     61.19  +     20.50
 14>Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     62.07  +     21.38
 15>Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     66.21  +     25.52
    Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C DISK              
    Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C DISK              
    Švec Zdeněk              SKOB Slaný           SLA4700 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H65A        3.1km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     31.39  +      0.00
  2>Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     33.45  +      2.06
  3>Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     39.25  +      7.46
  4>Vlach Oldřich            VSK VŠB TU Ostrava   VOV4401 C     39.32  +      7.53
  5>Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     40.12  +      8.33
  6>Nosál Stanislav          SKOB Slaný           SLA4600 C     41.42  +     10.03
  7>Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C     42.55  +     11.16
  8>Ostřanský Josef          SK Severka Šumperk   SSU4302 C     44.48  +     13.09
 
Průběžné výsledky kategorie: H65B        2.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Bauer Emil               VSK Mendelu Brno     VBM4410 C     44.18  +      0.00
  2>Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     48.02  +      3.44
  3>Pospíšil Jiří            UNITOP SKP Žďár nad  PZR4321 C     49.29  +      5.11
  4>Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     52.08  +      7.50
  5>Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     52.13  +      7.55
  6>Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     52.56  +      8.38
  7>Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C     54.32  +     10.14
  8>Starý Břetislav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C    112.00  +     67.42
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         3.0km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     42.42  +      0.00
  2>Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C     53.11  +     10.29
  3>Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C     54.20  +     11.38
  4>Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     60.29  +     17.47
  5>Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     63.00  +     20.18
  6>Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C     81.16  +     38.34
 
Průběžné výsledky kategorie: H75         2.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     29.52  +      0.00
  2>Láznička Alois           SKOB Zlín            TZL3613 C     35.52  +      6.00
  3>Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     36.45  +      6.53
  4>Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     45.48  +     15.56
  5>Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     87.46  +     57.54
    Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P3          1.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 B     14.34  +      0.00
  2>Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 B     15.43  +      1.09
  3>Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     18.28  +      3.54
  3>Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752       18.28  +      3.54
  5>Horčička Vít             SK Univerzity Palack UOL9919 B     19.09  +      4.35
  6>Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051       21.06  +      6.32
  7>Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR           21.19  +      6.45
  8>Mokrá Regina             KOB MOIRA Brno       ABM6854 C     21.23  +      6.49
  9>Hájková Kamila           SK Žabovřesky Brno   ZBM           21.29  +      6.55
 10>Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101 C     21.48  +      7.14
 11>Peřinka Šimon            BETA URSUS Brno      BBM9700 C     22.04  +      7.30
 12>Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 B     22.13  +      7.39
 13>Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411       22.57  +      8.23
 14>Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 B     23.03  +      8.29
 15>Bořánek Michal           SK SKI-OB Šternberk  STE0007 C     23.08  +      8.34
 16>Zvoníček Jan             KOB Směr Kroměříž    SKM9801 C     24.24  +      9.50
 17>Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     25.57  +     11.23
 18>Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU9250       27.35  +     13.01
 19>Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150       27.46  +     13.12
 20>Loudová  Nicoletta       OOB TJ Turnov        TUR9250 C     28.15  +     13.41
 21>Voborská Jana            Neregistrovaní       NER           29.31  +     14.57
 22>Končaková Kateřina       OOB TJ Sokol Holešov HLV6856       32.58  +     18.24
 23>Rohlík Jan               SKOB Kobra Vsetín    KVS9801 C     33.16  +     18.42
 24>Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     33.21  +     18.47
 25>Melicharová Kristýna     SKOB Zlín            TZL           33.28  +     18.54
 26>Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     37.49  +     23.15
 27>Hrabicová Iva            TJ Opava             OOP6150 C     41.55  +     27.21
 28>Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099       45.32  +     30.58
 29>Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9850 C     47.21  +     32.47
 30>Nový Jakub               Neregistrovaní       NER           49.01  +     34.27
 31>Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     49.22  +     34.48
 32>Stříteský Tomáš          TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS7401 C     80.28  +     65.54
 33>Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C     89.11  +     74.37
 
Průběžné výsledky kategorie: T5          4.9km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601       44.25  +      0.00
  2>Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C     44.45  +      0.20
  3>Hrobař Štěpán            KOB MOIRA Brno       ABM           45.48  +      1.23
  4>Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905       47.15  +      2.50
  5>Kopáček Jan              OOB SK Chrast        CHT8510       47.35  +      3.10
  6>Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C     54.48  +     10.23
  7>Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 C     54.49  +     10.24
  8>Wolowczyk Marek          Poland               POL6399       54.57  +     10.32
  9>Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     55.21  +     10.56
 10>Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C     55.45  +     11.20
 11>Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604       56.08  +     11.43
 12>Mátlová Pavlína          Magnus Orienteering  ASU9392 C     59.59  +     15.34
 13>Jindřišková Martina      Magnus Orienteering  ASU8597 C     63.49  +     19.24
 14>Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     67.41  +     23.16
 15>Zeman Jaroslav           OOB SK Chrast        CHT5901       69.02  +     24.37
 16>Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001       69.15  +     24.50
 17>Azebová Martina          OK 99 Hradec Králové PHK6757       70.34  +     26.09
 18>Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901       71.06  +     26.41
 19>Kříž Ondřej              UNITOP SKP Žďár nad  PZR8001 C     71.30  +     27.05
 20>Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801       71.40  +     27.15
 21>Grundmannová Hana        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251       71.55  +     27.30
 22>Rouš Pavel               VSK Mendelu Brno     VBM8102 C     72.30  +     28.05
 23>Said Bedřích             SK Žabovřesky Brno   ZBM9212 C     73.30  +     29.05
 24>Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C     79.47  +     35.22
 25>Seitler Milan            Magnus Orienteering  ASU9148 B     79.57  +     35.32
 26>Fasurová Tereza          KOB MOIRA Brno       ABM9059 A     80.44  +     36.19
 27>Petrová Tereza           VSK VŠB TU Ostrava   VOV8751       83.56  +     39.31
 28>Vokoun Ondřej            Neregistrovaní       NER           87.08  +     42.43
 29>Ptáček Patrik            BETA URSUS Brno      BBM9800       89.15  +     44.50
 30>Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351       95.50  +     51.25
 31>Rohlík Petr              SKOB Kobra Vsetín    KVS6402 C     98.10  +     53.45
 32>Zahradník Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM9108      106.24  +     61.59
 33>Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C    111.21  +     66.56
 34>Nový Vlastimil           TJ Lokomotiva Beroun LBE9312 C    135.04  +     90.39
    Mundok Marian            TJ Lokomotiva Beroun LBE9111 C DISK              
    Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 C DISK              
    Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C DISK              
    Novotná  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 C DISK              
    Azeb Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110   DISK